Tovar prišiel velmi rýchlo, čo oceňujem. Avšak po otvorení som bola sklamaná. Tovar mal nedostatky /škrabance/. Snažila som sa komunikovať messengerom, dohodnúť sa na ďalšom postupe. No k dnešnému dňu som žiadny záver nedostala. Objednaný tovar chcem dať darom synovi-rybárovi, krorý si tovar našiel na vašom webe. Niesom si však istá, či bude s nedostatkami spokojný. Pre tento dôvod Vašu spoločnosť známym rybárom neodporučím

Reakcia obchodu PARYS.SK - RYBÁRSKY RAJ

ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venovali tomuto hodnoteniu, spätná väzba našich zákazníkov je pre nás dôležitá.

Mrzí nás, že Vám došiel poškodený produkt. V takom prípade je najlepšie nás bezprostredne kontaktovať telefonicky. Všetko okamžite riešime. Bohužiaľ Váš e-mail sme nedohľadali.

Sme radi, že sa nám všetko podarilo vyriešiť cez Messenger k Vašej spokojnosti. Veríme, že nám aj naďalej zachováte svoju priazeň.

Pekný deň.

Za Parys.sk

Filip

• Tovar objednaný 2.12. , dnes je 13.12. a este stale nie je doruceny

Reakcia obchodu PARYS.SK - RYBÁRSKY RAJ

ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venoval tomuto hodnoteniu, spätná väzba našich zákazníkov je pre nás dôležitá.

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie s doručením Vašej objednávky. Váš tovar objednaný 2.12. bol od nás expedovaný 3.12.. Bohužiaľ samotné doručenie realizuje prepravná spoločnosť a nie sme schopný ho ovplyvniť. V 99% prípadov dôjde k doručeniu podľa termínu na e-shope, však občas sú tu nejaké prekážky na strane prepravnej spoločnosti, ako vo Vašom prípade.

Mrzí nás, že sa doručenie objednávky z dôvodu pochybenia na strane prepravnej spoločnosti takto pretiahlo a veríme, že nám aj naďalej zachováte svoju priazeň.

Pekný deň,

za Parys.sk

Adam

Doteraz som bol spokojny s vasim obchodom.Objednal som si Sellior Prút Gladius 2,4 m 400-600 g ale dostal som Sellior Prút Powermax 2,4 m 400-600 g, Na krabici navijaku su uvedene 2 cievky, bola tam len jedna. Rozdiel medzi prutmi nieje velky, ale nerobi to serioznosti obchodu dobre meno. Pre porovnanie:
    Sellior Prút Gladius 2,4 m 400-600 g

30,73 EUR

Sellior Prút Powermax 2,4 m 400-600 g

23,04 EUR

Reakcia obchodu PARYS.SK - RYBÁRSKY RAJ

Mrzí nás, že pri Vašej objednávke došlo k nezrovnalosti, jednalo sa o nechcenú chybu na našom sklade. Sme radi, že sme po telefóne našli riešenie a osobne sme vám doručili správny prút. Ďakujeme za vašu priazeň a budeme sa tešiť na ďalšie objednávky.

Ešte raz sa týmto ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu

Pekný deň,

za Parys.sk

Adam

Prut, ktory som si objednal prisiel so 6 vyrobnymi vadami. Neviem, co na to povedat. …… Moje peniaze boli vsak bez chyb.

• Ten obchod chce odomna peniaze za nič takže neodporúčam

• Klamstva a Pán po telefonate Vás chcel presvedčiť ,že tovar Vám musel prísť aj keď nič neprišlo asi to nemali skladom ale to už nepovedia...

objednavam pravidelne, ale este som nezazil, aby v nedelu minuly tyzden som vsetko objednal, vsetko skladom, v stredu sa odoslalo a je uz tyzden prec a balik nikde. Kurier SPS je najhorsie co existuje, odporucam ich dat prec z ponuky, v stredu v noci prisiel balik na Slovensko a az v piatok 16.30 dostanem email ze nasledujuci den dorucuju cize v pondelok. Z tohto eshopu som objednal a tovar mal za 1 max 2 dni doma. Teraz cakam vyse tyzdna a tovar nikde. Za mna velke sklamanie a neviem co sposobuje tieto meskania.

• Tovar bol poskodeny

• bol mi doruceny vadny kus

Krmitká boly zdeformované,nedaju sa používať ,ked ide iba o pár centov ide o peniaze kupujuceho.Idete do obchodu nikto vám nedá ani gram olova zadara.

Poškodené ochranné uzávery niektorých produktov a z nich odobratá časť
    obsahu !!!

boile Jet Fish Boilie Legend Klub Red + A.C. Slivka / Scopex - 1 kg 24 mm prišli polroka po zaruke neodporučam nakupovat nikdy viacej

• Dost dlhe dorucenie tovaru

Par krat som si zastrielal s prakom (zfish carp catapult) a hned sa na nej odtrhla guma... dufam ze nebudem mat podobnu skusenost aj s ostatnymi vecami..

Zle fotky na eshope okuliare prišli male aj ked pisalo že su unisize. Dlha dodacia doba. Pre istotu už od Vás nikdy nič neobjednám ani nikomu neodporučim aby využil vaš eshop. Prvy a posledny krat som u Vas nakupil. Tovar by som vratil ale určite by trvalo mesiac, kým by sa mi peniaze vratili.

• Jeden naviják - hrubá závada a ani chod druhého nebyl zcela hladký. Navijaky prišli ve starých poškozených obalech nebyly to nové originálne zabalené výrobky. Jsem zvedav jak kvalitne bude vyrešena má reklamace, ale zatím vás nemám za co pochválit .

Polovica tovaru mala dátum spotreby 1 rok. Dokonca jedna položka bola po záruke. Slabá aróma.

balenie otras jemne veci spolu z tazkymi a nevystuzena skatula

Nikto ma nekontaktoval ohľadom tovaru ktorý som objednal, aj keď som o tom žiadal na konci objednávky. Chcel som výmenu dodávateľa ktorého mal som na výber pri ukončení objednávky, ale aj to mi nespravili. Dokonca ani dodavatel ma nekontaktoval ohladom doručenia tovaru, zavolal už kedy bol na adrese. Tovar bol v pohode aj dobre zabalený, za výnimkou jednoj vedlučky pre signaluzator, ťa bola odkázaná, ne da sa namontovať signaluzator. To bola moja prva objednavka. A nebudem nukomu vas odporúčať.

Na udici bolo prasknute očko.

Dlhá čakacia doba cca mesiac