• pekná stránka
    • veľmi dobrý výber

Ja som si objednala fusák LUX , chcela som ho na krst, ale vôbec nie som spokojná s farbou. Na obrázku je vyfotený slabulinko modrý, krásny ,ale skutočnosť je celkom iná. Farba na fusáku je šedomodrá ako zadubená. Aj biely flis by mal byť snehovo biely a nie ako šedobielý. Takáto farba sa bábätkám nehodí. Objednala som si aj sady do kočíkov a tie sú OK.

Len ta dodacia lehota achhhhhh jaaaaaajjjjjjj, ak nie ste moc trpezlivy clovek tak Vam zacne liest na nervy to cakanie, este stale cakam na tovar, viem to porovnat ked som kupovala od inych echopov tam mi veci prisli za 5 dni max.

• Velmi dlhaaa dodacia doba to ma velmi odradilo.

V eshopoch je dnes dodacia doba zvycajne rychla,u pampyshop to dlho trva kuriera si clovek plati a este musi dlho cakat,niesom spokojna vobec.

Reakcia obchodu PampyShop

Dobrý deň Lulu, ďakuejme za váš názor. Nevieme, čo ste objednávali, keďže vaše hodnotenie je anonymné ...

V každom prípade - ak ste objednávali sady do postieľky - tam je dodacia doba 2-3 týždne. O tejto dodacej dobe ste boli informovaná MINIMÁLNE 2x - informácia sa nachádza na web stránke a rovnako aj v potvrdzujúcom e-maile od nás.

Dodacia doba odráža fakt, že sady do postieľky sa ŠIJÚ NA OBJEDNÁVKU u výrobcu a toto nie je možné nijako urýchliť. Rovnako to má každý iný e-shop, ktorý dodáva uvedené produkty. Preto je vám informácia o dodacej dobe sprostredkovaná na viacerých miestach, aby ste o nej boli informovaná a mohli ste sa slobodne rozhodnúť, či si na tovar počkáte alebo nie.

Pokiaľ ide o platbu za kuriéra - doručenie je služba, za ktorú treba poskytovateľovi zaplatiť, či už ide o kuriéra alebo poštu. Nie je to suma, ktorú platíte nám.

Ak nám pošta alebo prepravná spoločnosť bude zasielať balíky zdarma, radi vám vašu objednávku zašleme bez účtovania poštovného.

S pozdravom, PampyShop

• siroky vyber
    • neda sa objednat do zahranicia

naco treba uviest krajnu pri registracii,ked sa neda objednat mimo uzemia slovenskej republiky?
    je to skoda,myslim,ze o vase vyrobky by bol velky zaujem aj v zahranici,cenovo vyhodny a velky vyber by urcite nalakal kopec novych zakaznikov.

• prijateľné ceny, slovenský výrobca
    • dodacia doba

vedela by som sa vyjadriť po prevzatí zásielky, najdôležitejšia je kvalita a tu zatiaľ neviem posudit.

• rychlost vyberu
    • prehladnost
    • dobra cena

• Lákavá cena
    • Nezaznamenala som žiadne

Kolegyňa ma nahovorila na nákup cez Váš obchod. Máte dobré ceny. Odporučím tento obchod mojim známym.
    Jediná vec, ktorá mi nie je jasná je, že propagujete Váš tovar ako slovenský výrobok a na etikete výrobku je Poľsko.....Tomu celkom nerozumiem.

• široký výber sortimentu

- našla som sortiment, kde som inde nemohla nájsť
    - vrelo odporúčam

• široká škála farebnosti tovaru
    • neviem o žiadnych

kúpila som tu nátelníky pre moju dcéru a som spokojná lebo som si mohla vybrať z rôznych farieb.U nás v obchodoch dostať len biele a to mi nestačilo.

• * prehľadnosť web stránky
    • * zaujal ma široký výber
    • * dĺžka dodania tovaru
    • * ak sa predĺži dodanie tovaru, kontakt so zákazníkom

* odporučila by som tento obchod známym, nakoľko webshopy sú aktuálnejšie, je tam rýchlejší výber a široká ponuka tovaru

• nikde som nezohnala, sadu do kočíka
    • máte tu široký výber všetkého

máte tu asi všetko ohľadom bábetiek a detičiek

• rýchlosť

• Vyborny prehlad, vysoky vyber, nizke ceny, sortiment prekrasny.
    • Vyborny prehlad, a velmi dobre ceny. Krasnu a velmi prehladnu internetovu stranku.

Odporucam vsetkym znamym, velmi rychla dodacia lehota, kvalita tovaru na velmi vysokej urovni.

• - perfektný výber
    • - dobré ceny

Len dvoma slovami- kvalita a spokojnosť.

Tovar bol pekny ako na obrazku , ale kvalita ma trochu zarazila , mam na mysli tu robotu cize sitie nasla som v troch spojoch nedosite ....ale inac ok

• - prehľadná internetová stránka
    • - rozmanitosť ponuky
    • - prijateľné ceny
    • - dlhá dodacia lehota

- keďže som objednaný tovar ešte nedostala, na túto otázku zatiaľ nedokážem odpovedať...

• zoradenie ponuky tovaru
    • kupila som aj to, co som povodne nehladala

odporucila som vas obchod aj známym

Nenašla som iný obchod, ktorý by mi tento výrobok poslal tak rýchlo! Bol to môj prvý nákup v tomto obchode,keď v ňom nakúpim minim.10x, potom sa vyjadrím, či je dobrý alebo nie:-). S prvým nákupom som vľmi spokojná:-).

• - siroky vyber tovaru
    • - tovar, ktory som presne hladala
    • - nepoznala som obchod, rozhodla som sa pren iba na zaklade referencii na internete

Tento internetovy obchodik urcite doporucujem, pretoze poskytli presne to co slubovali, pisu dodacia doba do 3 tyzdnov, tak som s tym pocitala.
    -tovar je taky ako na obrazku
    -ihned mi bol doruceny mail o vsetkom co sa tykalo mojho nakupu.
    Som velmi spokojna a urcite v buducnosti ho este vyuzijem.

• Nájdem tu mnoho rôzneho tovaru pre všetkých členov rodiny, najmä lôžkoviny pre bábätko.
    • Ponuka tovaru je pestrá a cenovo výhodná.

Ponuka tovaru je pestrá a cenovo výhodná.