• - výborný prehľad sortimentu
    • - veľký výber sortimentu, ktorý možno zľadiť
    • - pekný dizajn výrobkov
    • -napríklad k výrobkom do detských postieľok, kočíkov (ale aj iným )by som doplnila názov použitého materiálu a jeho zloženie
    • - v ponuke sú 2,3, 4... dielne sady, ale bolo by super, keby som si sadu mohla vytvoriť sama

• nakupovanie z domu

S nákupom v tomto obchode som bola celkovo spokojná.

• výhody: dobré zábery a dostatočný popis tovaru (tvar, farba, rozmery)

super obchod, prehľadný, ústretovosť a spoľahlivosť dodania.
    Určite odporučím a v prípade potreby určite nákup zopakujem, kvalita tovaru super nie len na foto ale aj v skutočnosti.

• veľa ponúkaného tovaru na jednom mieste
    • 2-2 týždňová doba dodania

Kvalitný tovar za dobré ceny a veľmi dobrá reakciu obchodu - od prijatia objednávky po jej doručenie.

• prehľadnosť, výhodné ceny, široká ponuka tovaru, komunikácia zo strany obchodu
    • jedine dlhšia doba dodania, na ktorú som ale bola e-mailom upozornená z toho dôvodu, že súpravy do postieľok a iné lôžkoviny sa šijú na objednávku

seriózny prístup k zákazníkovi a jednanie na úrovni

• Velky vyber
    • Tovar bol z Polska, co sa odrazilo aj na kvalite vyrobku.
    • Vyrobok na obrazku vyzeral dost pekne,ale samotne usitie neprofesionalne.

Reakcia obchodu PampyShop

Dobrý deň. Máte pravdu - detské posteľné prádlo je poľské, to nie je žiadne tajomstvo. Mamo-Tato je jeden z najväčších a veľmi úspešných poľských výrobcov súprav do postieľok. Ak je tovar bol z Polska, nemusí byť hneď nekvalitný - jedná sa o výrobu vo veľkom a tak ako všade, aj tu sa môžu vyskytnúť chybné či nevyhovujúce výrobky. V prípade nespokojnosti z vašej strany nás môžte kontaktovať za účelom reklamácie, vrátenia či výmeny tovaru, radi vám vyjdeme v ústrety. Snažíme sa o seriózny prístup a teší nás každý spokojný zákazník.

• prehladnost,virtualna dostupnost,rychlost

odporucam

• primerané ceny
    • dobra komunikacia
    • celkova spokojnost
    • zatial neviem o nijakych

mozem len odporucit

• pohodlie
    • popis fariebnie je celkom presny a internet skresluje

uspokojivy

• Chyba mi informacia o stave mojej objednavky.

Reakcia obchodu PampyShop

Dobrý deň, pre informácie o stave objednávky nás neváhajte kontaktovať na našom telefónnom čísle alebo e-mailom - vždy vám radi poskytneme bližšie info o stave vybavenia či termíne odoslania tovaru.

• sortiment, ktorý som inde nenašla
    • pohodlné dodanie do domu

našla som tovar, ktorý som hľadala
    krátka dodacia lehota
    doručenie tovaru domov
    obchod by som doporučila

• netradičné, pekné detské vzory, velký výber

netradičné, pekné detské vzory, velký výber, kvalita

• Kompletné informácie o tovare a jeho dodaní. Fotografie, ktoré zodpovedajú skutočnosti.
    • Farebne zladené sady do postieľky.
    • Výhodná cena.
    • Tovar nebol priamo na sklade, na dodanie sa muselo počkať, ale to nebol problém.

Komunikácia na výbornú (ozvali sa mi, keď dorazili peniaze na účet, ako aj deň pred doručením zásielky), určite tento obchod odporučím aj ďalej. S výrobkami sme naozaj spokojní. Ďakujeme pekne. :)

• Dobrá komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.
    • žiadne.

Odporúčam všetkým zákazníkom.

• hlavnou vyhodou je pohodlie a siroky vyber.
    • Vybrala som si Vas koli tomu,ze sa mi pacil viac Vas tovar a aj cena.

Ja som bola spokojna s tovarom,pacilo sa mi informovanie o stave objednavky,tovar prisiel v poriadku a aj tovar zodpovedal obrazku a mojej predstave.Urcite by som odporucila aj ostatnym.

• velký sortiment
    • dodacia lehota je primerane dlhšia

• rozmanitosť tovaru

odporúčam

• Rýchli nákup bez zbytočných behačiek po k.obchodoch,dobrý výber .

Bola som velmi spokojná so všetkým :) Dakujem .

• prehladna stranka a moznost osobneho odberu tovaru v kosiciach
    • dlha dodacia lehota, akysi zahranicny ucet, kde sa mi zdalo, ze dlho sli peniaze z mojho uctu.

obchod odporucam, avsak vadilo mi ze dlho sli poniaze na ucet obchodu a medzitym som nic o svojej objednavke nevedela hoci peniaze odisli.. Inak stranka velmi prehladna a mnozstvo pekneho sortimentu.

Reakcia obchodu PampyShop

Dobrý deň, účet máme v mBank, takže sa jednalo o bežný slovenský účet /sloven. pobočka zahraničnej banky/. Rýchlosť prevodu bohužiaľ ovplyvniť nevieme - štandardne to býva do 1-2 prac. dní. PampyShop.