• prijateľné ceny, slovenský výrobca
    • dodacia doba

vedela by som sa vyjadriť po prevzatí zásielky, najdôležitejšia je kvalita a tu zatiaľ neviem posudit.

• rychlost vyberu
    • prehladnost
    • dobra cena

• Lákavá cena
    • Nezaznamenala som žiadne

Kolegyňa ma nahovorila na nákup cez Váš obchod. Máte dobré ceny. Odporučím tento obchod mojim známym.
    Jediná vec, ktorá mi nie je jasná je, že propagujete Váš tovar ako slovenský výrobok a na etikete výrobku je Poľsko.....Tomu celkom nerozumiem.

• široký výber sortimentu

- našla som sortiment, kde som inde nemohla nájsť
    - vrelo odporúčam

• široká škála farebnosti tovaru
    • neviem o žiadnych

kúpila som tu nátelníky pre moju dcéru a som spokojná lebo som si mohla vybrať z rôznych farieb.U nás v obchodoch dostať len biele a to mi nestačilo.

• * prehľadnosť web stránky
    • * zaujal ma široký výber
    • * dĺžka dodania tovaru
    • * ak sa predĺži dodanie tovaru, kontakt so zákazníkom

* odporučila by som tento obchod známym, nakoľko webshopy sú aktuálnejšie, je tam rýchlejší výber a široká ponuka tovaru

• nikde som nezohnala, sadu do kočíka
    • máte tu široký výber všetkého

máte tu asi všetko ohľadom bábetiek a detičiek

• rýchlosť

• Vyborny prehlad, vysoky vyber, nizke ceny, sortiment prekrasny.
    • Vyborny prehlad, a velmi dobre ceny. Krasnu a velmi prehladnu internetovu stranku.

Odporucam vsetkym znamym, velmi rychla dodacia lehota, kvalita tovaru na velmi vysokej urovni.

• - perfektný výber
    • - dobré ceny

Len dvoma slovami- kvalita a spokojnosť.

Tovar bol pekny ako na obrazku , ale kvalita ma trochu zarazila , mam na mysli tu robotu cize sitie nasla som v troch spojoch nedosite ....ale inac ok

• - prehľadná internetová stránka
    • - rozmanitosť ponuky
    • - prijateľné ceny
    • - dlhá dodacia lehota

- keďže som objednaný tovar ešte nedostala, na túto otázku zatiaľ nedokážem odpovedať...

• zoradenie ponuky tovaru
    • kupila som aj to, co som povodne nehladala

odporucila som vas obchod aj známym

Nenašla som iný obchod, ktorý by mi tento výrobok poslal tak rýchlo! Bol to môj prvý nákup v tomto obchode,keď v ňom nakúpim minim.10x, potom sa vyjadrím, či je dobrý alebo nie:-). S prvým nákupom som vľmi spokojná:-).

• - siroky vyber tovaru
    • - tovar, ktory som presne hladala
    • - nepoznala som obchod, rozhodla som sa pren iba na zaklade referencii na internete

Tento internetovy obchodik urcite doporucujem, pretoze poskytli presne to co slubovali, pisu dodacia doba do 3 tyzdnov, tak som s tym pocitala.
    -tovar je taky ako na obrazku
    -ihned mi bol doruceny mail o vsetkom co sa tykalo mojho nakupu.
    Som velmi spokojna a urcite v buducnosti ho este vyuzijem.

• Nájdem tu mnoho rôzneho tovaru pre všetkých členov rodiny, najmä lôžkoviny pre bábätko.
    • Ponuka tovaru je pestrá a cenovo výhodná.

Ponuka tovaru je pestrá a cenovo výhodná.

• prehľadnosť nákupu v eshope na internet. stránke, vzájomnú mail.komunikáciu, ochotu a láskavosť pri zmene objednávky, kvalitné výrobky,
    • nenašla som žiadne.

odporúčam budúcim mamičkám...je naozaj z čoho si vyberať, široká ponuka sortimentu a krásnych vecičiek..

rýchly pohodlný nákup so širokým výberom tovaru

• ak je tovar na sklade rýchle dodanie domov
    • nenasla som ale kto chce urcite si najde to je na ludoch ja som spokojna

podla mkna je na urovni ceny su vyhovujuce a veci kvalitne a luxusne este taku peknu kvalitnu stranu som nenasla:-)))a tovar sa my zda trendovy vyborne velmi som bola spokojna dokonca som mala problem si vybrat take krasne veci mate :-))))urcite odporucim obchod aj inym

• originálne veci, ktoré inde nie je vidieť

doporúčam