• Spokojnosť

Objednané ložisko má uvádzaný priemer 25 mm, ale v skutočnosti je to len 23,6 mm.

• OK

S objednávkou tovaru aj s poradenstvom pri objednávaní som bol veľmi spokojný. Oceňujem profesionalitu a ústretovosť tohto e-shopu.

Všetko prebehlo k mojej spkojnosti.

• Rýchle dodanie- tovar skladom

• V pohode

• Zatiaľ jediný obchod, čo som našiel, ktorý má v ponuke aj menšie formáty PTFE dosiek
    • Nie je nutné kupovať celú PTFE dosku o rozmere 1m štvorcový
    • nemajú v ponuke lacnejšiu dopravu, napriklad Packetu

Zohnal som, čo som potreboval. Zatiaľ OK. Uvítal by som viac druhov a cenovo výhodnejšej dopravy.

• Na slovensku podporu som sa nedovolal

• - velky vyber tovaru, aj roznych cenovych kategorii
    • - rychle dorucenie, kvalitne zabaleny tovar

velmi zaujimavy sortiment

Všetko v poriadku, len by som potrebovala zaslať do e. mailu Faktúru za tovar
    lebo sme štátna správa, kde je to treba na t. č. sa neviem dovolať. Ďakujem

• Dobrý sortiment drobného tovaru a náhradných dielov

Tovar bol lajdácky zabalený. Medzi ťažké otočné nábytkové kolesá bol vložený elektromagnetický ventil s plastovými nátrubkami zabalený iba do bublinkovej fólie. Obal fungoval ako guľový mlyn. Ventil je dotlčený a má odlomené vývody pre hadice. Mám to aj odfotené. Neviem ako mám postupovať, ale keby som mal zaplatiť prepravné náklady pre reklamáciu, tak sa mi to neoplatí.

ok

Bez problémov

Promptnosť

• Fantasticky rýchle vybavenie mojej reklamacie výrobcom,ktorý po zaslani fotografie poškodeneho tovru po predchadzajucom dohovore obratom zaslal náhradny tovar!!!VĎAKA!Nakolko tovar i napriek tomu že som žiadal o preloženie datumu čo mi bolo emeilom potvrdene pri prvej zasielke doručovatel zanechal tovar v odbernom mieste s odvolanim sa že žiadat zmenu mam 24 hodin dopredu čo nie je možne kedže v jeden dátum človek dostne oznamenie o odovzdani zasielky a zmenu môže vykonat max.obratom zaslanim emalu čo som urobil pre doručovatela toto bolo asi bezpredmetne.Po otvoreni zasielky som zistil že táto je nepoužitelna vzhladom na jej poškodenie,rozdrvena koncovka tyče.

Toto iste prevzatie sa opakovalo i s dovozom reklamovanej tyče,V priebehu hodiny oznamenie kde sa tovar nachadza s ponukou zmeny datumu,zasleny email o zmene dátumu,potvrdena zmena odovzdania a po tomto oznamenie že zasielka sa už od včera nachada na odberovom mieste.Na donaške som netrval s rozmaru ale zo zdravotnych dôvodom nakolko som silne imobily a vlastne toto bol hlavny dôvod využii DODACIU SLŽBU.platenu.Myslim že služby DPD som využil naposledy a pri súčstnej konkurencii si najdem iny spôsob doručenia tovaru čo asi nebude až tak ťažke.

Reakcia obchodu Onpira.sk

Vaše hodnotenie nás mrzí. Bohužiaľ vaša recenzia nehodnotí naše služby, ale konkrétneho doručovateľa, ktorý priamo s naším eshopom nemá nič spoločné, ale pretože ste zaškrtli neodporúča aj keď myslel ste že neodporúčate doručovateľa, ostatní môžu nabiť dojmu, že chyba bola na našej strane a pritom tomu tak nie je.

• Zavádzajú na stranke

Reakcia obchodu Onpira.sk

Pán Čmiko omylom objednal variantný produkt, ktorý má verziu 12V alebo 24V. Bohužiaľ nie je schopný pochopiť, že produkt nemožno napájať ľubovoľným napätím od 12 do 24V, ale iba buď 12V alebo 24V (podľa zvolenej verzie).

Cez našu snahu vysvetliť odmietol riešenie a pokúša sa nás týmto fiktívnym hodnotením iba poškodiť.

Ok

bez problemov