• nič čo by som vytkla
    • rýchlost dodania
    • komunikacia
    • kontaktovanie pomocou mailu
    • snaha pomoct s akýmkolvek problemom
    • ako som vravela nie je nič co by som vytkla

skvele

• rýchlosť dodania
    • nepriehľadnosť

popravde mi príde http://www.najceny.sk/ lepšou stránkou

Bolo by vhodne produkt, ktory nie je na sklade, stiahnut z portalu, alebo uviest pre potencialneho zaujemcu informaciu o dostupnosti tovaru. Ak je tovar nedostupny, uviest, kolko by trvalo jeho dodanie.

Pre mna osobne 2-mesacne trvanie dodania altanku je neprijatelne.

• Dobrý výber a rýchlosť dodania.

Som spokojný

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

Tovar je objednaný viac ako 10 dní a stále sa naskladňuje.
    Tak máme či nemáme.

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme za Vašu reakciu na nákup v našej spoločnosti. Tovar ste objednávali keď bol uvedený, že nieje skladom. To znamená že tovar nemáme, ale budeme sa ho pre Vás snažiť zohnať.
    Bohužiaľ sa niekedy stane, že dodávateľ už nieje schopný tovar dodať, prípadne dodať v zákazníkom požadovanej lehote.
    Verím že náš obchod ešte využijete objednaním tovaru, ktorý máme skladom a presvedčíme Vás o kvalitách nákupu cez našu spoločnosť.
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• Promptne vybavenie objednavky
    • Ziadne

Vrelo odporucam

• Rychlost dodania
    • Ziadne

som velmi spokojny

• prevzatie tovaru v Hej House
    • neviem

Som spokojný, komunikácie, doručenie - presne tak ako majú napísane na stránke!

• Rýchla dodávka
    • príjemná komunikácia
    • Nepoznám slabiny obchodu

Mám len počiatočné dojmy, ktoré sú kladné.
    Zrušila som dodávku, ale nie z dôvodu nespokojnosti, ale osobných dôvodov.

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• Dobré ceny, komunikácia a rýchlosť dodania
    • Málo miest na osobný odber, hlavne smerom na východ krajiny. Vysoké ceny prepravy, ak si tovar nevyzdvihnete (granule pre psa 15 EUR). Z čiech o 3 eurá granule drahšie, no doprava zdarma)

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie, ktoré nás vždy veľmi poteší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti, a my sa budeme snažiť si Vaše ohodnotenie udržať, a najlepšie zlepšiť. Váš príspevok budeme brať ako podnet ku skvalitneniu našich služieb .

• cena, osobny odber
    • neviem

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu k Vášmu nákupu. Spokojnosť zákazníka je vždy u nás na prvom mieste .
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákazníckej spokojnosti

• Seriózne jednanie so zákazníkom

Z môjho pohľadu asi len toľko že komunikujú rozumne a nevyžadovali zbytočne formuláre na zrušenie objednávky

• Horšie vyhľadávanie produktov

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• da sa vybrat z viacerých variant
    • vysoka cena za dopravu. za kuriera som pomaly viac zaplatila ako ako za fusak

odporúčam, rychle dodanie, s tovarom som spokojna,

S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákazníckej spokojnosti

• DOBRA CENA A RYCHLO DODANE

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

každý človek je iný,nech to skusia osobne.želám aby mali šťastie.dakujem.

• Najlacnejší tovar
    • Priebežne neinformuje o stave zásielky a dátum dodania.

Dodanie bolo rýchle

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• slecna ktora vybavovala zakazku"pri okienku" neprijemna, povysenecka na otazku odovedala arogantne,

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu k Vášmu nákupu. Spokojnosť zákazníka je vždy u nás na prvom mieste, a preto Vašu recenziu predávam na predajňu aby naši vedúci pracovníci poučili predajcov, a odstránili takéto situácie do budúcnosti.
    Verím, že naše služby ešte využijete a budeme mať možnosť Vás presvedčiť o zlepšení.
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákaznícke spokojnosti

• objednávku som mohla v kľude robiť doma
    • požadovaný tovar som inde nenašla

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• V online formulári objednávky nie je možné vybrať platbu dopredu prevodom na účet.

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za 100% hodnotenie, ktoré nás vždy veľmi poteší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti . Túto možnosť vo formulári nájdete.