• Dobrý výber a rýchlosť dodania.

Som spokojný

• Ziadne

som velmi spokojny

• prevzatie tovaru v Hej House
    • neviem

Som spokojný, komunikácie, doručenie - presne tak ako majú napísane na stránke!

• Rýchla dodávka
    • príjemná komunikácia
    • Nepoznám slabiny obchodu

Mám len počiatočné dojmy, ktoré sú kladné.
    Zrušila som dodávku, ale nie z dôvodu nespokojnosti, ale osobných dôvodov.

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• Dobré ceny, komunikácia a rýchlosť dodania
    • Málo miest na osobný odber, hlavne smerom na východ krajiny. Vysoké ceny prepravy, ak si tovar nevyzdvihnete (granule pre psa 15 EUR). Z čiech o 3 eurá granule drahšie, no doprava zdarma)

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie, ktoré nás vždy veľmi poteší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti, a my sa budeme snažiť si Vaše ohodnotenie udržať, a najlepšie zlepšiť. Váš príspevok budeme brať ako podnet ku skvalitneniu našich služieb .

• cena, osobny odber
    • neviem

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu k Vášmu nákupu. Spokojnosť zákazníka je vždy u nás na prvom mieste .
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákazníckej spokojnosti

• Seriózne jednanie so zákazníkom

Z môjho pohľadu asi len toľko že komunikujú rozumne a nevyžadovali zbytočne formuláre na zrušenie objednávky

• Horšie vyhľadávanie produktov

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• da sa vybrat z viacerých variant
    • vysoka cena za dopravu. za kuriera som pomaly viac zaplatila ako ako za fusak

odporúčam, rychle dodanie, s tovarom som spokojna,

S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákazníckej spokojnosti

• DOBRA CENA A RYCHLO DODANE

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

každý človek je iný,nech to skusia osobne.želám aby mali šťastie.dakujem.

• Najlacnejší tovar
    • Priebežne neinformuje o stave zásielky a dátum dodania.

Dodanie bolo rýchle

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• slecna ktora vybavovala zakazku"pri okienku" neprijemna, povysenecka na otazku odovedala arogantne,

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu k Vášmu nákupu. Spokojnosť zákazníka je vždy u nás na prvom mieste, a preto Vašu recenziu predávam na predajňu aby naši vedúci pracovníci poučili predajcov, a odstránili takéto situácie do budúcnosti.
    Verím, že naše služby ešte využijete a budeme mať možnosť Vás presvedčiť o zlepšení.
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákaznícke spokojnosti

• objednávku som mohla v kľude robiť doma
    • požadovaný tovar som inde nenašla

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• V online formulári objednávky nie je možné vybrať platbu dopredu prevodom na účet.

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za 100% hodnotenie, ktoré nás vždy veľmi poteší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti . Túto možnosť vo formulári nájdete.

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• rýchla dostupnosť na sklade, cenovo najlacnejší, milý a ochotný personál

• dostupnost po dialnici
    • umela konkurencia hej.sk

dlhodoba spokojnost

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• vystihol som výbornú akciu
    • cena tovaru
    • relatívne rýchla komunikácia
    • nemožnosť platiť online, až pokým sa nespýtate
    • v emaile mi bolo povedané aby som zvolil platbu na dobierku a do poznámky napísal že si želám zaplatiť prevodom, platba bola manuálne zmenená, no poplatok za dobierku zostal -> ďaľšia potreba riešenia veci cez mail
    • cena dopravy

Objednával som si slúchadlá v super akcii, tovar bol doručený v poriadku. Riešenie web stránky nie je zrovna najlepšie. Ak chcete platiť inak ako dobierkou, treba zdĺhavo kontaktovať obchod.

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za hodnotenie nákupu. Spokojnosť zákazníka je u nás vždy na 1. mieste. Váš príspevok budeme brať ako podnet ku skvalitneniu našich služieb .
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákaznickej spokojnosti.

• Nizka cena

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za hodnotenie, ktoré nás teší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti, a my sa budeme snažiť si Vaše ohodnotenie zlepšiť.
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákaznickej spokojnosti.