• rýchla dostupnosť na sklade, cenovo najlacnejší, milý a ochotný personál

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za 100% hodnotenie, ktoré nás vždy veľmi poteší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti .

• dostupnost po dialnici
    • umela konkurencia hej.sk

dlhodoba spokojnost

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• Veľmi rýchla dodávka tovaru, v nedeľu som si objednal tovar, pri ktorom bolo napísané, že "Do týždňa" a prišiel mi utorok.
    • Pri platbe na dobierku nie je možná doprava Slovenskou poštou. Vybral som si teda kuriéra. Pre mňa osobne to nie je mínus, žiadny problém nenastal, kuriér bol veľmi ochotný, avšak za dopravu to celé vyšlo cenovo okolo 6€. Mne osobne to nevadí :-) iba upozorňujem.

Rýchle, tovar prišiel zabalený, tak ako má byť, s dopravcom sa dalo podľa potreby dohodnúť.

• vystihol som výbornú akciu
    • cena tovaru
    • relatívne rýchla komunikácia
    • nemožnosť platiť online, až pokým sa nespýtate
    • v emaile mi bolo povedané aby som zvolil platbu na dobierku a do poznámky napísal že si želám zaplatiť prevodom, platba bola manuálne zmenená, no poplatok za dobierku zostal -> ďaľšia potreba riešenia veci cez mail
    • cena dopravy

Objednával som si slúchadlá v super akcii, tovar bol doručený v poriadku. Riešenie web stránky nie je zrovna najlepšie. Ak chcete platiť inak ako dobierkou, treba zdĺhavo kontaktovať obchod.

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za hodnotenie nákupu. Spokojnosť zákazníka je u nás vždy na 1. mieste. Váš príspevok budeme brať ako podnet ku skvalitneniu našich služieb .

• Nizka cena

S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákaznickej spokojnosti.

• Nebolo mi vobec napisane ani volane,ze kurier je na ceste.ziadna potvrdzujuca sms xi email,ze tovar bude dodany.

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za hodnotenie, ktoré nás teší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti, a my sa budeme snažiť si Vaše ohodnotenie zlepšiť. Systém ale už dnes odosiela na kontakty zákazníka automaticky správy o pohybe objednávky a rovnako aj o expedícií.
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákaznickej spokojnosti.

• Všetko pre psíky na jednom mieste.
    • Nemajú všetok ponúkaný tovar na sklade.

Ak nikoho neženie čas, je ochotný trochu počkať, tak odporúčam nakupovať v e-shope.

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu k Vášmu nákupu. Spokojnosť zákazníka je vždy u nás na prvom mieste .
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákaznícke spokojnosti

• ?
    • neúplné balenie

nekopovať nič

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme za Vašu reakciu k nákupu. Bohužiaľ balenia výrobkov od dodávateľov nie je možné kontrolovať, aby ste nedostali rozbalený výrobok. Ak takáto situácia nastane je nutné nás bezodkladne kontaktovať, aby sme problém napravili.

Odporúčam :)

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie, ktoré nás vždy veľmi poteší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti, a my sa budeme snažiť si Vaše ohodnotenie udržať, a najlepšie zlepšiť.

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• Dobrá cena , kvalita...
    • slabiny som nepostrehol

skúste - neobanujete ..

• prehľadné stránky
    • neochota personálu, výpadky systému

nákup s prevzatím na druhý deň je možný len do 15 hod. aj keď je tovar na sklade v mieste prevzatia. o 15,00 už možnosť padá aj ak ste v priebehu tvorby objednávky
    pri osobnom preberaní problémy so systémom, neochota až arogancia obsluhujúceho personálu

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme za Vašu reakciu, ktorá nás veľmi mrzí. Ak je tovar na sklade v mieste odberu je možný odber ihneď. výrobok musel byť na našom centrálnom sklade a nie na odbernom mieste. Verím že naše služby ešte využijete a my Vás budeme môcť presvedčiť o zlepšení.

• Doručenie na udane miesto
    • Neviem

Doporučujem

• - rýchle dodanie
    • - výhodná cena
    • - pevný obal
    • Pri väčších kusov tovaru,(v tomto prípade chladnička 102kg) jeho presun je náročný ak dopravca Toptrans má len jedného zamestnanca, šoféra. Našťastie manžel bol doma na dovolenke aj sused oproti mal voľno, tak pomohol zložiť tovar.

Chladničku, ktorá sa mi veľmi páči a splní všetky požiadavky, mali ste posledný kus vo vašom obchode za výhodnú cenu v bielej farbe. Nákupom aj rýchlim dodaním tovaru som mimoriadne spokojná.

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• Z pohodlia domova,pohodlne a rychlo ziskala som objednany tovar:-)
    • Nema

Doporucujem

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

urcite neodporucam, kedze aj po viacnasobnom informovani o tovare, ci zodpoveda obrazok realite, pri ktorom ma uistili, ze ano a aj vraj skontrolovali odosielany tovar v krabici, mi bol doruceny tovar, ktory nezodpovedal obrazku a popisu na ich online obchode...

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za Vašu reakciu k nákupu. Ospravedlňujem sa Vám za vzniknuté komplikácie. Bohužiaľ pri Vami objednanom výrobku došlo k chybe v skladových zásobách a pod Vami objednaným výrobkom bol uložený iný kus s iným kódom.
    Postup kolegov, ktorý preverovali zásielku preverujeme a problém vyriešime podľa interných predpisov aby sa viac situácia neopakovala.
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• Nevedela som ho nájsť ,mali by ste mat okrem Hej.sk napísane aj obchodný dom.sk na budove

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie nákupu. Spokojnosť zákazníka je u nás vždy na 1. mieste. Váš príspevok budeme brať ako podnet ku skvalitneniu našich služieb .

Všetko OK

• ochota
    • dostupnosť
    • priestory

Platiť peniaze za nájomné byty je nutnosť, niekedy avšak dosahujú až enormné výšky. To záleží ale od toho, aký to je byt, v akom je v stave, v akom meste sa nachádza a či je v centre emsta alebo nie. ja som si dávnejšie našla istý byt http://www.topreality.sk/byty.html za znášateľnú cenu a som z neho nadšená. Treba len hľadať, môj názor

S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákaznícke spokojnosti

• Parametre uvadzane na stranke nezodpovedaju skutocnym
    • kupoval som spacak a uvadzane rozmery su absolutne mimo

neodporucam

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za Vašu reakciu.Vzniknutá situácia nás mrzí. Údaje na našich stránkach sú kopírované od dodávateľov, ak ale k pochybeniu dôjde, výrobky samozrejme vymieňame v rámci 14 dňovej lehoty na naše náklady za poštovné.