Sušené mango exsclusive sklamanie. Neodporúčam kupovať.

Reakcia obchodu Nutiva

Pekný deň Radoslav. Ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Uprimne, mrzí ma Vaša skúsenosť. Ste náš pravidelný zákazník a tak chceme urobiť všetko preto, aby to tak ostalo. Prosím, poďme to vyriešiť cez [email protected]. Mango kvalitu preveríme cez dodávateľa a napravíme.
    S prianím pekného dňa - Tatiana, nutiva.sk

• Neodpisujú na mail

Objednal som 2ks Mango sušené exslusive 500g a jedna katastrofa. Tuhé a zlej chuti, žiadna vôňa, ale hlavne cena rovnaká ako u iného obchdoníka na webe a tam takéto sušené mango exclusive úplne iná pesnička. Vôňa už hneď po otvorení. Takže mango sušené z nutiva veľké sklamanie. NEODPORÚČAM tento tovar.

Reakcia obchodu Nutiva

Pekný deň Radoslav. Ďakujeme za hodnotenie. Opisujete Mango, ktoré ste si objednali až v objendávke číslo 202402224, ku ktorej sme sa vyjadrili hore. Táto recenzia mala patriť objednávke číslo 202401974, kde ste kúpovali sušené marhule a pistáciový krém. Prosím, boli tieto produkty v poriadku? Ste s nimi spokojný? Dajte nám vedieť.

Ďakujem.
    S prianím pekného dňa - Tatiana, Nutiva.sk

Zrušená objednávka zo strany obchodu, pri otázke prečo na mail čo tam majú uvedený, didnes žiadna odpoveď-vysvetlenie.

Reakcia obchodu Nutiva

Pekný deň Branislav, Vaša objednávka číslo 202402092 bola zrušená, pretože ste si zvolili platbu prevodom a do 7dní nám nebola pripísaná úhrada na účet. Verím, že sme to už teraz vysvetlili dostatočne :)

Príjemný deň želám.
    Tatiana, nutiva.sk

V hrozienkach bol štrk drobne kamienky arašidy boli rosipane po celej krabici strašne čosi prvy a posledny krat som od vas objednaval

• Morusa namrvena,slivky tvrde

Nebola som spokojna s kvalitou. Jahody mdlé, niečo mi na nich nevoňalo.

myslela som si ze tycinky budu kvalitnejsie a s vyraznejsou ovocnou chutou

• Rychle vybavenie objednavky
    • Lieskove orechy Bio Botinas stare, horke, glejove, nekonzumovatelne

Doteraz ok, negativum som im napisala, snad lepsie skontroluju kvalitu orechov.

• Jeden z tovarov (kešu krem) bol pokazený

Pistácie ktoré som si u vás objednala sú horké nedajú sa jesť. S hrozienkami som spokojná,ale s trvanlivosťou zakúpeneho tovaru nie lebo je krátka.

• Nekvalitný tovar

• Toto asi nie je chyba obchodu, ale balik mi prisiel poskodeny, diera prelepena. Ako sa prederavil balik, rozrezal sa mi aj balicek slnecnicovych semiacok, ktore sa vysypali do krabice. Skusala som volat do Nutivy, nikto to nebral ani neodpovedal na mail. Dufam, ze len maju dovolenku a po sviatkoch sa hned ozvu
    • Polovica veci, co som si objednala bola bud ina, alebo v inom mnosztve

Mala som velke ocakavanie, ale zatial som iba sklamana

Vlašský orech čo som objednal bol smradlavý,starý ,zastuhnutý to sa nedalo jesť. Uvedený tovar je nanič,navyhodenenie.

susene datle vobec nevyzeraju tak ako na obrazku. maximalne sklamanie a zisdna odozva na moju reklamaciiu zaslanu na online chat.

Poslali mi tovar po záruke, a tiež som z jedného produktu mala objednaných 6ks a poslali mi ich len 5, na mail obchod nereaguje, a keď som volala nikto nedvíhal, a ja nemám čas celý deň skúšať či sa im dovolam

• Poškodený obal aj tovar

• Dlzka dodacej doby

Neviem zhodnotit obchod, nakolko som sa stale nedostal k objednanemu tovaru!
    Ako velke “minus” davam obchodu za spolupracu s Packetou, ktorej nefunguje odberne miesto.
    Verim ale tomu, ze ostatni zakaznici su s obchodom, tovarom a dopravcom spokojni a moj nazor ich neodradi od nakupu.

Vlašské bio orechy sú nechutné, chutia ako zatiahnuté, zrejme sú staré

neboli dodane mandle , aj ked boli vo fakture uvedene. Obchod na reklamaciu nereagoval

• Obal na Chia a madliach bol roztrhnutý
    • Celý obsah sáčkov bol rosypany po krabici.