Nemôžem odporúčať,niečo čo som nedostala.

• Nekvalitný tovar

• ceny
    • Pri osobnom prevzati nikto nepovedal ze uz hodinu pred zaverecnou tam nikto nie je :)
    • Mango je naozaj zvlastne oproti ostatnym obchodom

Kešu orechy boli nekvalitné rozdrvené,ako pozametané , sem tam celý.V lídli majú o 1/3 lacnejšie v lepšej kvalite.

Dodávka je v poriadku, ale olej nie je v poriadku, organolepticky by som ho prirovnala k olivovému oleju. chuťou sme sklamaní.

V Nutiva e-shope som objednavala prvykrat. No bola som neprijemne prekvapena, ked mi zasielka dosla a na vsetkych balikoch bolo uvedene, ze vyrobok moze obsahovat LEPOK. To som na stranke Nutivy nenasla. Presla som vyrobkami inych e-shopov a vybrala som Nutivu len kvoli tomu, ze na ich vyrobkoch bolo v parametroch vzdy uvedene, ze neobsahuju lepok. Kedze mam 2 deti, ktore su velmi citlive na lepok, kupujem len vyrobky, ktore neobsahuju lepok, hlavne tie, ktore su certifikovanie, ze su bez lepku (hoci viem, ze nic nie je uplne 100%... nastastie moje deti celiakiu nemaju, no kontaminacia s lepkom im sposobuje zdravotne problemy). Keby mi neslo o lepok, tie vyrobky som mohla objednat aj v inom e-shope a niektore z nich lacnejsie. Pre tych, ktori maju alergie alebo citlivost na lepok, sezam, orechy a soju, Nutivu neodporucam. Informacie o alergenoch tam budete hladat zbytocne, na ich stranke uvedene nie su. Dufam, ze tie informacie tam v blizkej buducnosti pribudnu. Kedze nam uz dosli vlasske orechy, rozhodla som sa otvorit tie z Nutivy (aj napriek tomu, ze je na baliku napisane, ze mozu obsahovat lepok) a zase neprijemne prekvapenie. Hned prvy balik, ktory som otvorila, je zachrobaceny. Ani nemam chut otvarat dalsie a kontrolovat, ci sa mi podari najst nieco, co vyzera lepsie. Datle su malinke, ovela krajsie a vacsie a za tu istu cenu som nasla aj v supermarkete, len ich malokedy maju. Ostatne vyrobky, ktore som objednala, som neotvarala. Ked som skontaktovala Nutivu s tym, ze na vsetkych vyrobkoch je napisane, ze mozu obsahovat lepok, dali mi moznost vratenia vyrobkov. No bolo to presne v case, ked ludia zacali panikarit a vyprazdnovat obchody, tak som si zasielku nechala. Pre pripad, ze tie vyrobky bude tazsie dostat v kratkom case. No teraz, ked vidim, v akej kvalite to je, mala som to vratit. Z mojej skusenosti Nutivu e-shop neodporucam.

Reakcia obchodu Nutiva

Ďakujeme za komentár a Vaše info. Na zakl komunikácie s Vami sme tieto údaje, hlášku, že produkty môžu obsahovať lepok a pod. pridali do popiskov produktov.

Teraz popisky odrážajú presne to, čo je na etiketách produktov.

Želáme ešte pekný deň a veľa zdravia.

Obchod ako taký je v poriadku,,skôr ma veľmi sklamalo zloženie ,,akože zdravých potravín,,ktoré sú Bohu zial konzervované chemickými jedmi, ako oxid siričity alebo sorban draselny,,,čiže zbohom zdravý produkt...už si nebudem obj dnavat,,,,poznam tieto produkty aj bez škodlivých látok..

Tie BIO popisy to su len keci maluju med okolo huby

Pri preberani v o2 v Topolcanoch bol horor nemal my to kto vydat, asi pohodine cakania som pracovnikom povedal ze nemam o zasielku zaujem tak my ju hned vydali. Cely vydaj trval asi 2 min. Personal o nicom.

Reakcia obchodu Nutiva

Krásny deň, veľmi nás mrzí, že máte zlú skúsenosť so zásielkovňou. My však správanie personálu na výdajných miestách nevieme ovplyvniť. Po vašej recenzií pošleme podnet do zásielkovne na konkrétnu pobočku. Ďakujeme, že ste s nami. Vaša Nutiva.sk