• rýchle doručenie

Rýchle vybavenie, dobré produkty

Super rýchle dodanie objednaných produktov, vysoká kvalita, ústretové jednanie predajcu ...

Pravidelne nakupujeme, najlepšie ceny a rýchlosť dodania, maximálna spokojnosť. Obchod len odporúčame.

• Skoré a rýchle vybavenie.

• Som spokojny.tovar som dostal načas

Ďakujem za rýchle dodanie objednávky, všetko prebehlo bez problémov, som veľmi spokojná, objednávam si pravidelne, tovar mi bol doručený o 2-3 dni, nepamätám si presne

• Veľmi rýchle doručenie

Maximálna spokojnosť, odporúčam oriešky aj ovocie sú úžasné.

• Doručenie rýchle a produkty chutné.

• Rýchlosť dodania.

Tovar som si objednal viackrát a veľmi mi chutí.

Reakcia obchodu Nutiva

Ďakujeme za hodnotenie. Prajeme pekný deň :)

Sušené mango exsclusive sklamanie. Neodporúčam kupovať.

Reakcia obchodu Nutiva

Pekný deň Radoslav. Ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Uprimne, mrzí ma Vaša skúsenosť. Ste náš pravidelný zákazník a tak chceme urobiť všetko preto, aby to tak ostalo. Prosím, poďme to vyriešiť cez [email protected]. Mango kvalitu preveríme cez dodávateľa a napravíme.
    S prianím pekného dňa - Tatiana, nutiva.sk

• Dobre zabalené zatiaľ všetko v poriadku.

Reakcia obchodu Nutiva

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie a prajeme pekný deň :)

• Neodpisujú na mail

Objednal som 2ks Mango sušené exslusive 500g a jedna katastrofa. Tuhé a zlej chuti, žiadna vôňa, ale hlavne cena rovnaká ako u iného obchdoníka na webe a tam takéto sušené mango exclusive úplne iná pesnička. Vôňa už hneď po otvorení. Takže mango sušené z nutiva veľké sklamanie. NEODPORÚČAM tento tovar.

Reakcia obchodu Nutiva

Pekný deň Radoslav. Ďakujeme za hodnotenie. Opisujete Mango, ktoré ste si objednali až v objendávke číslo 202402224, ku ktorej sme sa vyjadrili hore. Táto recenzia mala patriť objednávke číslo 202401974, kde ste kúpovali sušené marhule a pistáciový krém. Prosím, boli tieto produkty v poriadku? Ste s nimi spokojný? Dajte nám vedieť.

Ďakujem.
    S prianím pekného dňa - Tatiana, Nutiva.sk

• Ja som spokojná
    • Som veľmi rád

Reakcia obchodu Nutiva

Ďakujeme za hodnotenie. A prajeme pekný deň :)

Tatiana, Nutiva.sk

S NUTIVOU som vždy veľmi spokojná, ako s vysoko kvalitnými produktami, rovnako aj s predajnými službami. Novým zákazníkom môžem tento obchod vrele odporúčať. Ako vylepšenie vidím priestor v prelinkovaní ponúkaného tovaru z viacerých sekcií na webovom sídle, čo by pomohlo rýchlejšiemu a lepšiemu vyhľadávaniu tovaru v rámci jej aktuálnej ponuky. Opäť raz ďakujem za výborný nákup.

Zrušená objednávka zo strany obchodu, pri otázke prečo na mail čo tam majú uvedený, didnes žiadna odpoveď-vysvetlenie.

Reakcia obchodu Nutiva

Pekný deň Branislav, Vaša objednávka číslo 202402092 bola zrušená, pretože ste si zvolili platbu prevodom a do 7dní nám nebola pripísaná úhrada na účet. Verím, že sme to už teraz vysvetlili dostatočne :)

Príjemný deň želám.
    Tatiana, nutiva.sk

Výhodou obchodu, že má veľké balenia tovaru a tým automaticky sú lacnejšie. Taktiež doručenie tovaru je rýchle a bezproblémové.

V hrozienkach bol štrk drobne kamienky arašidy boli rosipane po celej krabici strašne čosi prvy a posledny krat som od vas objednaval

Rýchle vybavenie.Dobre ceny.akcie.