Tovar Poistka vybavena bez vacsich nedostatkov. komunikacia prebehla dobre.

• cena, prehľadnosť

vynikajúci

• Rýchlosť

• promptnosť

odporúčam

Dajte si pozor! Kupil.som si komplexne poistenie pre cely svet. Prisli mi papiere, kde som mal okrem zdravotneho aj zodpovednost za skodu mnou sposobenu. V thajsku som oskrel motorku, tak volam do poistovne a tam ma odpapkovali, ze sposobenie skody nepreplacaju.

Reakcia obchodu Netfinancie.sk

mrzí nás vzniknutá situácia. Keďže my nie sme poisťovňou, ktorá ponúka konkrétny poistný produkt a rieši poistné udalosti, ale sprostredkovateľom poistenia, kontaktovali sme priamo Vami vybranú poisťovňu.
    Po objasnení situácie sme dostali stanovisko, že škody na cudzích hnuteľných veciach požičaných, prenajatých, ďalej škody na veciach, ktoré sú v oprávnenom užívaní za odmenu (napr. na základe leasingovej alebo nájomnej zmluvy), alebo na veciach zverených do užívania alebo do úschovy, na prepravu či spracovanie sú uvedené vo výlukách z poistenia vo Všeobecných poistných podmienkach danej poisťovne. Z tohto dôvodu Vám zamietli poistné plnenie.
    Je nám jasné, že mnoho klientov týmto dokumentom neprikladá význam, ale poisťovne sa podľa nich riadia a v niektorých prípadoch sa tak klient môže mylne spoliehať na niečo, čo poistenie nekryje.
    Svojim klientom dávame preto k dispozícii všetky poistné podmienky a zmluvné dojednania a pred samotným uzatvorením poistenia musí každý klient prehlásiť, že sa s týmito podmienkami oboznámil a súhlasí s nimi. Žiaľ, práve pre takéto prípady je dobré si isté veci preštudovať, minimálne tie, ktoré sú z poistenia vylúčené. A vybrať si možno inú poisťovňu, ktorá dané výluky nemá.
    V tejto situácii Vám, žiaľ, na základe uvedeného s poistným plnením nevieme pomôcť.
    Netfinancie.sk

objednal som si PZP zaplatil som a dodnes mi nebola doručená biela a zelená karta

Vážený klient,
    biela a zelená karta Vám prišli v potvrdzujúcom e-maile niekoľko minút po uzatvorení poistenia. Žiaľ, niekedy sa tieto e-maily zaradia medzi spamy, preto je potrebné vždy si skontrolovať aj tento priečinok.
    Čo sa týka dokladov z poisťovne, kontaktovali sme ju a tá nám oznámila, že doklady boli zaslané hneď na druhý deň od prijatia platby (platbu prijali 28.12.2016). Keďže to však bolo v medzisviatočnom období, je možné, že doručenie trvá dlhšie. V každom prípade sú nami zaslané doklady – biela a zelená karta – rovnako platné a môžete ich bez problémov používať.
    Ak by Vám doklady z poisťovne neprišli ani v najbližšom období, obráťte sa na nás a situáciu preveríme.
    Dúfame, že s ďalším využívaním služieb budete spokojný.
    Netfinancie.sk

• Vybavil som y domu čo bolo potrebné
    • nevidím

• nekomunikujete

Vážený klient,
    mrzí nás vzniknutá situácia.
    Pri niektorých doménach však môže byť s prijatím e-mailu problém, resp. môže byť v e-mailovej schránke zaradený medzi SPAM. Preto je potrebné si vždy skontrolovať aj tento priečinok.
    My sme nedostali žiadnu informáciu o tom, že by nastal iný technický problém s doručením e-mailu.
    Oslovili ste nás telefonicky po 2 týždňoch od uzatvorenia poistenia, že nemáte uvedený e-mail a obratom Vám ho kolegyňa poslala. Veríme, že teraz už je s dokladmi všetko v poriadku. Žiadnu predchádzajúcu komunikáciu, na ktorú by sme nereagovali, neevidujeme.
    Každému klientovi sa snažíme pomôcť s jeho problémom alebo otázkou čo možno najrýchlejšie, samozrejme, s ohľadom na kapacitu, ktorou disponujeme.
    Veríme, že budúce využitie našich služieb bude bezproblémové.

Netfinancie.sk

okamzite uskutocnenie obchodu za najvyhodbejsiu cenu

• veľký výber a rýchle vybavenie
    • neviem o nich

• dôveryhodnosť, rýchlosť, spoľahlivosť

odporúčam

• výhoda v prípade uzavretých pobočiek poisťovní

• Pre mna promptnost

Hlavne ochota

• nakup je velni rychly
    • nema

tieto sluzby vzdy odporucam kazdemu

• rýchle porovnanie cien a podmienok poisťovní

-zvyčajne nižšia cena jednotlivých poistných produktov ako v samotných poisťovniach
    -možnosť porovnať výšku poistného krytia

• najnizsia cena, prehladny web, ustretovi ludia
    • nic

maximalne odporucam

• pre mňa to bol výhodný nákup, prehladný
    • neviem

pre mňa výhodný a prehladný priamo z domova

• ?
    • ?

?

• Rýchle dodanie dočasných dokladov - niekedy človek musí na poisťovňu čakať pomerne dlho, ale Netfinancie zašlú dočasné doklady, takže auto máte poistené rýchlo a môžete jazdiť. Veľmi oceňujem túto službu.
    • Slabiny žiadne, azda len fakt, že Netfinancie sprostredkúvajú poistenia a služby poisťovní, ktoré si nie vždy plnia svoje povinnosti riadne a na čas. Ale s tým táto spoločnosť samozrejme nevie nič spraviť...

Určite odporúčam, porovnáte si ceny rýchlo a môžete si poistku uzavrieť. Ak máte nejaký problém - viete sa na nich obrátiť telefonicky, emailom, cez fb či online chat a dokonca aj osobne, ak bývate v Pezinku. Za mňa maximálna spokojnosť, určite využijem služby opäť.

nešlo o tovar, ale o službu, preto viac otázok je vo formulári nepotrebných