• cena produktu
    • pohodlné vybavenie
    • pomalšie dodanie papierovej formy zmluvy PZP po 11 dňoch nebola ešte fyzicky doručená zmluva PZP

najnižšia cena PZP

Reakcia obchodu Netfinancie.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Doručenie papierových zmlúv aj trvalých dokladov k PZP má bohužiaľ na starosti už daná poisťovňa. Čas dodania sa môže v závislosti od poisťovne meniť a my ho nevieme nijak ovplyvniť. Vo Vašom konkrétnom prípade ide o poisťovňu AXA, ktorá má na zaslanie dokladov 2 mesiace. Začiatok Vášho poistenia je 4.5.2017, poisťovňa AXA zvykne doklady zasielať až po začiatku platnosti poistenia. Z tohto dôvodu zasielame našim klientom e-mailom dočasné doklady, aby mohli okamžite s vozidlom jazdiť či ísť s ním na prepis.

Veríme, že Vám toto zdržanie zo strany poisťovne nebude v budúcnosti brániť vo využívaní našich služieb. Veľmi by nás to mrzelo.

• Rýchlost,kvalita

Nízka cena,rýchlosť,kvalita

• Zaplatil som za jeden produkt 2x (cestovné poistenie) nakolko mi po prvom zaplatení neprišli na mail žiadne potvrdzujúce podklady. Tie mi prišli až po druhom zaplatení a obidve platby mi boli aj strhnuté z účtu.

Tento "obchod" sa sám ako jediný ponúkol sprostredkovať platbu, iné možnosti tam neboli.

Reakcia obchodu Netfinancie.sk

Váš problém sme preverili a zistili sme, že dokumenty Vám neboli doručené, pretože ste dvakrát zadal nesprávnu e-mailovú adresu (preklep: @gmai.com).

Čo sa týka dvakrát uhradeného poistného, požiadali sme poisťovňu o vrátenie duplicitného poistného, ktoré by Vám v najbližších dňoch malo byť pripísané na Váš účet.

• Dostupnosť online
    • Neviem

Jednoduché a rýchlo

• pohodlny nakup z domu, moznost porovnat s konkurenciou
    • Tovar fyzicky vidim a vyskusam az po dodani

Kupoval som prvy raz, tovar odisiel nacas a bol zabaleny poriadne, zatial funguje bez problemov, cena bola oproti originalu naozaj minimalna.

• Najjednoduchsi vyber toho najvyhodnejsieho cestovneho poistenia pod "jednou strechou". Staci si vybrat, o co mam zaujem s Netfinancie vyhladaju vsetky poistovne s danym poistenim a ja uz si len vyberiem to najvyhodnejsie.
    • neviem o ziadnych

odporucam pre online nakup cestovneho poistenia bez nutnosti navstevy pobocky poistovne alebo porovnavania web stranok jednotlivych poistovni.

• najlepší porovnávač cien v oblasti cestovného poistenia

urcite som velmi spokojna,odporucam

• Nízke ceny, rýchlosť poistenia
    • neviem o žiadnych

Nízke ceny, rýchlosť poistenia

• rýchlosť
    • nemá

vyhovujúci

Keďže som prvý krát využila vaše služby, tak nemám zatiaľ žiadny dych vyrážajúci názor :) snáď iba: spokojná ;)

• Dobrý výber

Skvelé sa mi nakupovalo

• Výborný prehľad

Skúste, nebudete ľutovať

• fexibilita

odporúčam

• pohodlie a rýchlosť

• Rýchlosť pohodlne z domu

spokojný s vybavením, prehľadná stránka.

• najvýhodnejšie ceny poistenia

• Nie je možné doručenia do českej republiky

Reakcia obchodu Netfinancie.sk

ako sprostredkovateľ poistenia Vám vieme doklady poslať poštou na akúkoľvek adresu, ktorá je uvedená v objednávke ako korešpondenčná adresa, príp. v poznámke objednávky. Inú korešpondenčnú adresu je tiež možné nahlásiť aj telefonicky. Slovenské poisťovne takúto možnosť svojim klientom neponúkajú a bohužiaľ, my túto skutočnosť nevieme nijak ovplyvniť.

Veríme však, že dokumenty sa k Vám napokon dostali včas, a že naše služby budete využívať aj v budúcnosti.

• ... že ste partnerom Lyoness
    • Neviem(možno, žezelenú kartu nebudem mat zelenú - pre čierno-bielu tlačiareň, alebo pôjdem do Fax copy....
    • Zápory a nevýhody zatiaľ nevidím...

Reakcia obchodu Netfinancie.sk

sme radi, že ste s našimi službami spokojný.

Sme si vedomí, že tlačenie dokladov pri PZP, konkrétne zelenej karty, je komplikovanejšie, keďže sa pri kontrole vyžaduje jej farebné prevedenie. Môžete to však vyriešiť aj s čierno-bielou tlačiarňou tak, že použijete zelený papier.

Poisťovne zvyknú potom originálne doklady zasielať poštou v lehote dvoch týždňov až jedného mesiaca. Ak sa tak nestane, je potrebné nás kontaktovať a situáciu preveríme.

Veríme, že aj naďalej budete spokojný a ani v budúcnosti sa žiadne nevýhody neprejavia.