• Aj ked tovar mali skladom a dorucenie z OC Central do Tesco Hron malo byt behom dna alebo dvoch, cakal som az 6 dni. Nechapem.

Reakcia obchodu Nekonecno.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že ste nespokojní , ale nemôžeme súhlasiť. Objednávku ste si vytvoril vo štvrtok o 14:44:03. Ihneď sme ju vybavili a pripravili na expedíciu, žiaľ kuriéra Packety ste tesne minul. Ten zvykne pre balíčky chodiť okolo 14:00. Čiže hneď na druhý deň (piatok) vaša zásielka od nás odišla. ďalej je to už v rukách prepravnej spoločnosti. Počas víkendu možno nie su kuriérske spoločnosti najpružnejšie, ale podľa záznamov na Vás táto zásielka čakala hneď v pondelok v Z-Boxe. O tom, že Vaša zásielka je pripravená na vyzdvihnutie ste bol informovaný ako od nás, tak aj zo strany Packety. Do Z-Boxu ste si pre zásielku zašiel v stredu o 12:08. Prečo ste tak urobil až po dvoch dňoch nám nie je známe, ale práve preto si zákazníci zvyknú posielať balíčky do balikoboxov, lebo sami nevedia ako budú na tom s časom. Váš čas samozrejme ovplyvniť nevieme. Úprimne nás však mrzí Vaša reakcia, my skutočne nemôžeme za to, že ste si vytvoril objednávku pred víkendom a potom ste ju nechal dva dni stáť v Z-Boxe. To je odpoved na to, prečo trvalo doručenie až 6 dní, z čoho 2 dní bol víkend a dva dni ste si po ňu neprišiel...

Kupovala som dva darčeky - jeden bola samostatná figúrka, druhý bol set od Queenu. Za prevzatie figurok som chcela pečiatku na karticku, a ako je aj napísané na kartičke - jedna figúrka, jedna pečiatka. Figúrok bolo dokopy 5, no pečiatky boli 2. Velmi neprijemna obsluha v obchode mi na to len povedala, ze ona tu karticku netlačila, a že mi pečiatok viac nedá. Nedalo sa s nou normalne rozpravat, a potom odisla a prenechala vsetko na kolegynu s ktorou sa uz rozpravat dalo. Za set som platila rovnako ako keby som kupovala tie figúrky 4 samostatne. Chcete mi povedat, že keby necham tu istu sumu v obchode, len su v zvlast krabiciach, tak zrazu na pečiatky právo mám? Taktiež by som teda rada podotkla, že ak sa set za 65€ rátal ako jedna figúrka, dúfam, že keď pečiatok nazbieram 7, dostanem teda tiež set kde budú figúrky 4. Možno by som toto celé aj nechala tak keby sa pani vedúca vedela správať :)

• Objednaný tovar mi ešte stále nebol doručený

• objednanú knihu nemali, dodáveteľ ju nemá
    • pri objednávke mi ponúkli ako bonus možnosť výberu darčeku (obmedzená ponuka, ich výber), ten nemali tiež
    • žiadne ospravedlnenie, iba oznam cez sms, že rušia objednávku

tovar bol vo vnutri hodeny v krabicke, pravdepodobne bez povodneho obalu, podstavec na figurke dosrabany

Ani týždeň po e-maile so žiadosťou o hodnotenie mi tovar neprišiel…

• Tovar prisiel zaspineny, poskodeny( jedna z knih ma mierne poskodeny obal, pravdepodobne mi boli odoslane knihy ktore su vystavene na predajni)

Obchod neodpovedá, mailom nekomunikuje so zákazníkom o stave zásielky

• Neviem ci funguje tato stranka. Chcel som zistit stav zasielky a nedalo sa ani otvorit a ani odpoved neprisla.. zjavne to bola klamliva služba..

Reakcia obchodu Nekonecno.sk

Dobrý deň, úprimne nás mrzí, že ste pravdepodobne mali problémy s pripojením sa na našu stránku a zrejme aj s prístupom k mailom. Objednal ste si produkt s dostupnosťou na objednávku, čiže tovar nie je skladom a objednali sme ho pre vás, dodacie lehoty sú pri takýchto produktoch mierne dlhšie o čom sme Vás informovali mailom. Je dosť možné, že Vám naše maily popadali do spamu a nevšimli ste si ich :(
    Našu stránku sme preverili a nenašli sme žiadne komplikácie, ktoré by znemožňovali zobrazovanie produktov či služieb, ktoré ponúkame.
    Ďakujeme za reakciu, Vaše nekonecno.sk

• Neviem v akom stave je moja objednávka.
    • Neviem zistiť približný dátum dodania objednávky.
    • Peniaze mi z účtu odišli, ale o objednávke som nedostala žiadne informácie o doručení.

Tovar mal byt do vianoc a bude vo february tak neodporučam.

Objednala som si knihu na Vianoce a az po mojom telefonate mi povedali,ze dostali nizky pocet knih.Nebola to ich chyba,ze nedostali knihu ale to,ze ma hned neinformovali aby som sa zariadila.

Keďže tovar stále nemám nemôžem hodnotiť. Pritom keď som objednávala,nenapísalo mi že nemajú na sklade.hned po uhradení mi prišlo že tovar nemajú v sklade !!

• Na stranke mali uvedene, ze tovar je dostupny. Uhradila som teda celu objednavku. Pri osobnom prevzati nemali komplet tovar. Prislubili kontaktovanie..Nestalo sa. Ked som telefonovala, opatovne ma uistili, ze sa ozvu - zasa nic.. Uz su to cele tyzdne, aj mesiace a doteraz ma nikto nekontaktoval, nevratil peniaze, ani neponukol nahradu - iny tovar v danej sume. Zakaznik ma teda dlhu dobu mysliet na nieco, co by mal riesit predajca :(

Produkt jsem objednala byl skladem ale druhy den obchod objednávku zrušil s tím, ze produkt není skladem a čeká na dotisk.

Objednany tovar mi nedorazil od 31.8.!!!!! A ani ma neinformujete o stave objednavky. Nikdy viac si u vas nic neobjednam!!!!!!!

Reakcia obchodu Nekonecno.sk

ďakujeme za reakciu. Vašu objednávku sme preverili a, samozrejme aj komunikovali (telefonicky aj mailom), kde sme vás informovali o stave objednávky. V čase objednávania bola dostupnosť tovaru uvádzaná 4-6 týždňov, pričom táto doba ešte neprešla. Priebežne sme kontrolovali u dodávateľa dostupnosť tovaru, ktorá bola platná podľa pôvodného znenia (tovar bol samozrejme objednaný). Bohužiaľ, nakoľko je situácia v Anglicku momentálne viac ako žalostná, čo sa týka dodáviek tovaru (brexit, skupovanie pohonných hmôt, štrajk nákladnej dopravy a dopravcov), sa zmenil stav objednaného tovaru. Tento fenomén môžete pozorovať aj u ďalších predajcov. Momentálne je stav tovaru zmenený na "čaká sa na dotlač", pokiaľ nedostaneme bližšie info od dodávateľa.
    Komunikovali sme s vami aj telefonicky, kde ste vysvetlili, prečo ste napísali negatívnu recenziu - "dovolili sme si vám poslať dotazník spokojnosti ešte predtým, ako vám tovar prišiel" - tu by sme iba radi uviedli na pravú mieru, že dotazníky z Heureka.sk neposielame my, ale samotná Heureka, a preto ich dátum a čas zasielania nemáme ako ovplyvniť.
    Ďakujeme za pochopenie a mrzí nás, že vzniklo takéto nedorozumenie,
    Nekonecno.sk

Zatiaľ tovar neprišiel, ani sa nik neozaval.

Dobrý deň Slavka,
    Ďakujeme za reakciu. Email pre vyzdvihnutie tovaru vám bol poslaný hneď po jeho doskladnení, ako bolo avizované, 12.7. Pri tomto titule sa čakalo na dotlač u dodávateľa, zásielka vás tu čaká od vtedy.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nedorozumenia, občas sa stane, že zákazníkom "padne" mail do spamu.

• Okrem potvrdenia objednávky a požiadavky o hodnotenie som neobdržala žiadnu inú komunikáciu.

Dobrý deň Kat,
    ďakujeme za reakciu. K titulu, ktorý vám chýbal, sme poslali informačný mail 6.4., bez ďalšej vašej reakcie - tituly je momentálne v dotlači a ťažko dostupný. Taktiež sa nám nedarilo vám dovolať.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy.

• Neviem termín doručenia v potvrdení objednávky bola len info že to vybavia v čo najkratšom čase. Na e-mailovú komunikáciu nereagujú. Tovar potrebujem k narodeninám a je ohrozené že mi to v termíne nedorazí. Telefonický kontakt som v potvrdení objednávky nenašla. Ak to príde po termíne tovar neprevezmem.

Reakcia obchodu Nekonecno.sk

Dobrý deň Katarína, ďakujeme za komentár. Po telefonickej komunikácii sme prišli na jadro problému a úspešne ho vyriešili :) Naša mailová komunikácia vám spadla do spamu, po následnom telefonáte sme vám objednávku skompletizovali podľa vašich požiadaviek a želení. Ospravedlňujeme sa za akékoľvek vzniknuté nedorozumenia.

• Dostala som čo som chcela a v dobrom stave
    • Objednala som si to s tým že mi to prinesie kuriér domov, ale dostala som len lístok na postu. Kuriér mi nevolal že by mal balík prísť. Taktiež lístok prišiel o deň neskor

Obchod je skvelý, ale bola by som rada keby som dostávala email že moja objednávka bola už poslaná

Reakcia obchodu Nekonecno.sk

Dobrý Deň Tereza, ďakujeme za komentár. Tovar vám bol doručený formou, ktorú ste zvolili pri objednávke, a teda "Spôsob doručenia: Slovenská pošta - Dobierka". Objednávku ste vytvorili 31.3.2021 o 22:29:27 a 1.4. bol balíček nami podaný na pošte. Na vašej pošte ste ho mali do dvoch dní od podania, vyzdvihli ste ho až pár dní pred ukončením odbernej lehoty. Mrzí nás, že ste mali komplikácie, avšak z našej strany bola objednávka spracovaná podľa vašej zvolenej metódy doručenia. Momentálne sme optimalizovali náš eshop a zintenzívnili komunikáciu :)
    Aj napriek menšej komplikácii, veríme, že nám ostanete verní a využijete naše služby aj nabudúce :)