• POZOR !!!
    • PODVODNÝ E-SHOP !!!
    • NENAKUPUJTE TU !!!

Tento e-shop obchádzajte zďaleka, ak nechcete prísť o Vaše peniaze !!!! S takýmito darebákmi a podvodníkmi som sa nestretla už veľmi dávno. Mám len tú najhoršiu skúsenosť - objednala som si tovar (celkovo 3 položky), v nádeji, že som natrafila na spoľahlivý e-shop, som moju objednávku hneď aj uhradila kartou na ich e-shope a od toho momentu nastalo ticho ako v hrobe - pokúšala som sa dovolať už ani neviem koľko-krát, no vždy ma zrušili, písala som e-maily, samozrejme žiadna odpoveď, tak som im písala správu aj cez messenger, samozrejme 0-vá reakcia, takže poučenie pre mňa a možno aj pre niekoho iného, kto zvažuje nákup u týchto sviniarov, NIČ TU NEKUPUJTE!!!! Samozrejme sa obrátim aj na Obchodnú inšpekciu, kedže ma drzo okradli. Dúfam, že takéto svine si karma nájde čoskoro !!!

• NEKUPUJTE TU NIKDY NIC
    • poslali iný tovar
    • nekomunikujú
    • nedá sa ich vypátrať

Tento "eshop" je čistý odrb na zákazníkov. Objednal som si dva druhy tovaru, oba (!) prišli úplne iné farby/vzory. Ok stane sa, ale kontaktovať ich nie je možné. 4 týždne nedvíhajú telefón, neodpisujú na email, neodpisujú na ich kontaktný formulár, nič. Nedá sa ani vypátrať SVK adresa ísť im rozbiť huby (PO box) Tovar vracať nebudem lebo podla toho čo tu čítam je bežná prax že nemáš ani tovar ani vrátene peniaze.

Neobjednávajte si od nich nič, nájdite si iný obchod.

• ziadne vyhody!!!!

OTRAS OTRAS A ESTE RAZ OTRAS!!!! chcela som slovenske darceky pre vzdialenu rodinu a znamych v USA…vyhodila som 60€ za tovar, ktory dodnes neprisiel, komunikacia zo strany eshopu NULOVA, telefon rusia aj pri opakovanom volani, na emaily neodpovedaju. zvazujem podat podnet na SOI! s peniazmi som sa uz ale viac menej rozlucila, ponaucenie pre mna do buducna je citat vzdy recenzie pred nakupom na neznamom eshope. rozhodne neodporucam! pridete o peniaze a budete mat len nervy lebo tovar k vam zjavne nikdy nedorazi!

• Výhoda nieje žiadna
    • Na obrázku vyzerá tovar pekne
    • Otrasná kvalita
    • Tovar som vrátila , Teraz nemám tovar ani peniaze
    • Žiadna komunikácia, na mail nikto neodpovedá, mobil nedvíhaju

Tovar nekvalitný, veľkostne nesedí. Obchod neodporúčam

• Tovar doručený, obratom vrátený 31.3.2023 - nesedela veľkosť. Neseriozna firma, nereaguje na emaily, mobil nedvíhaju. Peniaze do dnes 21.4.2023 nevratene. NEODPORÚČAM!

• Ignoracia
    • Ziadna odpoved na mail
    • Nedviha telefon

Tovar bol sice doruceny, ale ina farba s uplne inym napisom.
    Nedviha Telefon, nereaguje na nic.
    Neodporucam

• žiadna výhoda, objednala som, zaplatila, tovar neprišiel
    • majú peknú stránku, uveriteľnú
    • podvodná stránka, nereagujú na nič
    • objednaný a zaplatený tovar mi nedošiel

Objednala som si u nich šaty zaplatila, potvrdili mi objednávku, dokonca mi poslali email, že zásielka bola odoslaná, no odvtedy sa po nich zľahla zem. Nereagujú na desiatky mojich správ, emailových, sms-kových, telefón neberú, FB mi zablokovali, dokonca list poslaný poštou sa mi vrátil ako neprevzatý. Napísala som aj majiteľovi firmy, žiadala vrátenie peňazí ...no nič. Ževraj aj Slovenská obchodná inšpekcia bola u nich a nezistila nič....nuž asi vedia ako mať papierovo všetko v poriadku.
    Majú veľmi peknú stránku, ale komenty pod obrázkami sú len pozitívne a komentovať sa nedá, majú pekné produkty, všetko na stránke je uveriteľné.

• ziadne
    • neskutocne dlha dodacia doba. Z ali3xpressu vam pride tovar skor. Tu som 27.10 objednal a prislo to az 23.12.
    • ziadna komunikacia - ked som reklamoval dodanie tovaru nikto mi neodpisal, ale newsletter stale chodil
    • zla kvalita tovaru
    • velkosti nesedia

V kazdom pripade, kazdy kto zvazuje odtialto nieco kupit, tak na to zabudnite. Absolutne tento shop neodporucam. Mala by ho SOI zavriet.

NEODPORÚČAM!!! Absolútna katastrofa!! Doručený zlý tovar, telefónne číslo nefunguje, na email odpovedia keď sa im zachce aj to sa nič nedozviete a peniaze mi zatiaľ neráčili vrátiť!!!! Pokiaľ nechcete prísť o nervy tak sa vyhýbajte tomuto e-shopu!

• Výhody bohužiaľ nenachádzam
    • Dlhá dodacia doba
    • Telefón majú vypnutý, takže vyriešiť niečo obratom je nemožné
    • Odpoved na email absolútne bez záujmu o zákazníka, bez pozdravu či podpisu
    • 2 rovnaké trička pre pár (pánske a dámske) každé úplne inej výroby, pánske vo veľmi nekvalitnom prevedení, dámske ok
    • Neodporúčam tento eShop, další nákup urcire realizovať nebudem

• Žiadne výhody treba ich zavrieť zlodejov
    • Nikdy nekupujte nič

Dobrý deň ak nechcete prísť o peniaze nekupujte nič obchod ma uvedený mobil ten nedvíha nikto na maili odpovedajú podľa toho či im to vyhovuje sídlo firmy raz majú Trenčín potom Brno. Bacha na nich ja som už na nich poslal kontrolu neposlali mi tovar ani peniaze nevrátili takže cakam a idem na nich podať trestné oznámenie. Ak nechcete zbytočne prísť o peniaze nekupujte nič....

• Výzor pekný
    • Odporúčam nekupovať sú to vechte
    • Realita a kvalita - tá najhoršia Čína
    • Po prvom praní opadane vzory na mikine a legíny katastrofa
    • Nikdy viac

• zaujímavý výber tovaru, no tam to končí
    • dlhá dodacia lehota
    • nereagujú na e-maily
    • kvalita tovaru je nízka

• Celkova spokojnost s objednavkou aj s tovarom ( mala som obavy po predchadzajucich recenziach)
    • Platba a potvrdenie objednavky ok
    • Originalne a krasne motivy na objednanom obleceni ( velkost aj motiv sedi)
    • K objednavke pribalene leginy a siltovka zdarma v rámci prebiehajucej akcie
    • Trochu dlhsi termin dorucenia ( tovar prisiel na 10. den od objednania), co vsak splna limit uvedeny na stranke
    • Jedine by som vytkla ze nesedel motiv na objednanom hrnceku ( navyse napis je v ceskom jazyku...). Paci sa mi, takze nevraciam

• Nedvíhaju telefon
    • Neodpovedajú na maily
    • Z 3 kusov objednaných hrnčekov ani jeden nebol taký aký sme objednali
    • Doručenie trvalo mesiac

Absolútne neodporúčam tento obchod , objednala som darčeky pre priateľov a v podstate som vyhodila 50 eur lebo po mesiaci prišlo úplne niečo iné. Telefonicky kontakt nefunguje, mailom som ich priebežne kontaktovala asi 5 krát bez spätnej väzby. S týmto prístupom som sa ešte nestretla. Už viem prečo na FB nemôžete pridať recenziu ...

• veľmi zlá skúsenosť

Nakupovala som respirátory. Dlho som čakala na doručenie tovaru.
    Nedvíhajú telefón keď som sa chcela informovať kde je problém. Keď konečne tovar dorazil tak to boli čínske lacné napodobeniny, ktoré vôbec nezodpovedali obrázkom . A človek si povie že však taká stránka našeslovenké bude kvalita. Nikdy viac. Škoda peňazí. Teraz to podvodným stránkam ide, keď sa nedá inak nakupovať. :-(

• Neserioznost, neprofesionalita, neschopnost
    • Klamstvo a zavadzanie "naseslovenske" rovna sa cinske

Ze takyto obchodnik vobec este funguje? Totalne neprofesionalny pristup, doslovne klamstva v terminoch dodavky, neschopnost komunikovat. Budete radi, ak svoju objednavku dostanete, radsej odporucam aliexpres, odkial ich vyrobky zjavne su. Kvalita nevyhovujuca, dorucenie vyse mesiaca. Cele zle. Od produktu, cez komunikaciu az po dodanie. Myslela som, ze takito "podnikatelia" uz skrachovali v 90. rokoch.

• Nemožnosť kontaktovať
    • Neexpedovanie tovaru ktorý je na sklade po dlhej dobe
    • Ignorovanie správ

Ruky preč od tohto e-shopu, neschopnosť expedovať tovar ktorý je na sklade aj po dvoch týždňoch od objednania, na e-maily nereagujú, na číslo sa nedá dovolať.

• žiadna výhoda - hladajte podobny tovar v inom obchode
    • celé zle

Neodporúčam obchod, zlá komunikácia, mobil nefunguje, poslali mi pol objednávky a o druhej polovici ani chýru ani slychu, kým som na tretí mail nedostala odpoveď, ze co mi neprišlo ....som skoro spadla na zadok......Nakoniec všetko prišlo, ale takto si v žiadnom prípade nepredstavujem serióznu firmu, stala ma kopec nervov. Ešte raz, ak sa vám dá objednávajte inde.

• ZIADNA
    • Ziadna
    • Nedunguje telefonne cislo
    • Tovar dodali v inej farbe
    • Mailova komunikacia drza, vztahovacna a neprofesionalna

V pondelok 08.02. som v obchode objednala ruzove respiratory. Platba je mozna ina vopred. Ziadna komunikacia nenastala, az ked som sa vo stvrtok zacala pytat, kedy bude objednavka odoslana. Momentalne riesim reklamaciu, nakolko prisli respiratory biele. Na cislo sa samozrejme dovolat neda. Tak uvidime, ako sa to posunie dalej. Ked som pisala, ze chcem vediet ako postupovat, kedze mi prisiel nespravny tovar, odpovedou bolo iba, ze objednavka xyz bola odoslana. Ved ano a aj som ju dostala, ale co z toho, ked prislo nieco, co som si neobjednala? Plus stranka naseslovenske, ale respiratory made in china.. Takze obchod sa ozval, ze nemam vypisovat bludy, ked som sa dozadovala napravy a ze ved respiratory mi prisli (ano, ale nie tie, co som si objednala)... obchod je absolutny odpad!