• ziadna vyhoda
    • neseriozna firma pod znackou "nase slovenske"
    • platba vopred

27.1 som objednala tovar v hodnote cez 90 eur, objednavka bola spracovana az po mailovej komunikacii, nakolko telefon nezdvihali a to 2.2., po naslednej mailovej komunikacii vraj bola odoslana 4.2. - no tovar stale nechodil, presli dva tyzdne a stale nic, telefon nadalej nezdvihali, a v mailovej komunikacii zavadzali, vraj niektory tovar naskladnili prave v ten den ked som im napisala mail, tak potom neviem ako mohli zasielku odoslat 4.2. ked tovar naskladnili az ovela ovela neskor....takze zasa len zavadzanie a klamstvo, tak som mailom "odstupila od zmluvy", nakolko formular, "tak ako pisu" sa na stranke nenachadza - a po upozorneni, ze ak mi peniaze neposlu obratom spat, budem nutena situaciu riesit sudnou cestou. Nastastie uz mam dnes peniaze na ucte. Asi sa zlakli, no na stranke stale moja objendavka figuruje ako odoslana.
    Ludia nedajte sa nalakat - nase slovenske je neseriozna firma (predpokladam ze tovar objednavaju v Cine a preto je cakacia doba dodania taka dlha).

• Neodporúčam tento obchod

V žiadnom prípade neodporúčam objednávať z tohto obchodu. Stránka pôsobí veľmi dôveryhodne, no opak je pravdou. Po odoslaní objednávky nedostanete potvrdzujúci mail a keďže nie je možné doručenie na dobierku iba vopred kartou, platba prebehne okamžite. Keď si chcete overiť stav vašej objednávky na uvedené tel. číslo sa nedovoláte. Na mail síce odpovedajú, no veľmi arogantným a neprofesionálnym spôsobom. V dodacích podmienkach majú uvedené doručenie kuriérom do 24 hod. za čo si aj patrične priplatíte 5,90 euro. Po týždni a urgencii objednávky mailom, pretože telefón vám určite nezdvihnú, žiadna odpoveď či vysvetlenie kde sa vaša objednávka nachádza a či ju vôbec odoslali. Po prečítaní recenzií je mi už všetko jasné, škoda, že som ich neprečítala skôr nikdy by som od nich neobjednala. Keď už dokážu oklamať školu, ktorá objednala rúška pre deti je vrchol hyenizmu. Obchod ,, NAŠE SLOVENSKÉ,, robí veľmi zlú reklamu poctivým slovenským výrobcom. Všimla som si, že veľa oklamaných zákazníkov podalo podnet na SOI či trestné oznámenie, no zrejme ani toto nepomohlo...:(

• Telefonicka komunikacia ziadna
    • Tovar poslu az ked zakaznik napise ze chce odstupit od zmluvy
    • Nie su v dnesnej dobe vobec promtny dlho trva dodanie az skoro do posledneho terminu
    • V dnesnej dobe by som vobec neodporucal aj ked zakaznikovy ponuknu zlavovy 20%kupon aj tak sa tovar u nich ponukany da zohnat ovela lacnejsie dokonca aj o dalsich 20% vlastna skusenost a ide tovar tak isto cez kuriera a dokazu poslat do 24 max 48h a nie az do 168h ako oznamuje tato ich stranka
    • A za dalsie chcu len iba platbu hned na ucet a istota ze tovar poslu ziadna lebo tel.nezdvihaju a na email odpovedaju az po 2kontaktovani ked sa chce odstupit od zmluvy potom napisu pre istotu tovar ze odoslany ale ked chce si zakaznik pozriet kde je zasielka tak nema kod zasielky a ani nic podobne podvod neverim tomuto obchodu prvy a posledny nakup za taku ochotu z ich strany a kto chce dat svoje financie do lufto odporucam ich skor darovat alebo poslat niekde inde ako sem

Tovar zaplateny 8.1. 2021 ale vyrobok do dnesneho dna nedoruceny. Firma ma nedostupny mobil.

Pri prebraní tovaru mám pocit, že firma nakúpi bez potlače čisté tričká, mikiny a podobne od rôznych dodávateľov a doma na nich natlačí len slovenské motívy. Teda vôbec sa mi nezdá, že by bol tento obchod seriózny. Podľa mňa nepodporuje šikovných ľudí na Slovensku ako sa prezentuje na ich stránke. Táto firma (jeden človek , alebo dvaja) len nakúpi veci z Číny, alebo zo Slovenska a doma za 5 min natlačia na ne slovenské motívy. Dodanie tovaru trvalo veľmi veľmi dlho a tovar legíny síce píšu termo, ale zmrznete v nich. Pri komunikácií boli najskôr slušní zo začiatku , no pri prejavení nespokojnosti zostali byť arogantní. Na Istagrame majú veľmi dobre vybudovanú reklamu, veď podporili rúškami nemocnicu , ale asi si len tým tlmili svedomie , prípadne robili reklamu.

ani po reklamácii cez 3. stranu nebol zaplatený tovar doručený

• Krásne slovenské motívy
    • Tovar nedodaný

Nekomunikujú,nedostupný mobil,na fb stranke ma zablokovali,nespokojnosť
    Žial nepozrela som si recenzie obchodu

• lákavé webové stránky
    • Platba len vopred

Neseriózny obchod, dehonestujú slušné slovenské e-shopy svojim názvom Naše Slovenské....doposiaľ nemám ani tovar ani peniaze..nekomunikujú, majú nefunkčný telefón....NEODPORÚČAM

• doruceny iny tovar
    • reklamacia nevyriesena uz mesiac
    • ziadna odpoved na reklamaciu
    • nedvihaju telefon

uz odtial nic nekupim, nedoslo mi to co som si objednala a zaplatila. riesim reklamaciu uz mesiac ale bez odpovede na mail, nedvihaju ani telefon

• nedostatočná komunikácia
    • nedodanie tovaru

Objednávali sme, ako škola, detské rúška, ktoré nám do dnešného dňa neboli dodané, už je to viac ako dva týždne. Ani po mojej urgencii, že rúška potrebujeme súrne, sa nič nezmenilo. Síce mi 3.12.2020 odpísali, že mi bol tovar odoslaný, ale dnes je 11.12.2020 a žiadny tovar nemáme, nechce sa mi veriť, že by bol tovar zásielkovou spoločnosťou tak dlho prepravovaný. Tento obchod v žiadnom prípade neodporúčam.

• Dobre ceny - zľavové akcie
    • Ked som sa chcela dovolať, tak sa mi to nepodarilo ani opakovane niekolkokrat, ale nakoniec sme sa dorozumeli mailom, takze nakoniec o.k.

Najprv som sa bala ze to bude dlho tvrat, kym mi pride zasielka lebo jedna znama dlho cakala, ale nakoniec presne za 2 tyzdne od objednania som balicek mala doma, čo je este v norme, takze môže byť, je to fajn. (Ale ked su ruska na sklade a postou to ide cca 2-4 dni, tak by to mohlo byt aj trosku skôr, nez za dva tyzdne.)

• poslali iný tovar
    • nevrátili peniaze
    • žiadna komunikácia

Poslali úplne iný tovar ako sme si objednali. Po následom vrátení tovaru, peniaze späť neposlali ani neodpisujú na maily a nedvíhajú telefón.

Tovar zaplatený a nedoručený, mobil na predajcu nefunkčný, neseriózny prístup k zákazníkovi,určite tento eshop na základe týchto skúsenností neodporúčam a to som chcela v dobrom podporiť slovenského predajcu.
    Keď si zakúpim tovar z čínskej stránky nikdy nie je problém so zaslaním tovaru alebo vrátením peňazí, žial nechala som sa oklamať, mrzí ma,že zrovna firmou,ktorá sa prezentuje ako slovenská....

• Super vypracovaný eshop s lákavým tovarom
    • Tovar dlho zaplatený a zatiaľ nedodaný!
    • Vypnutý telefón, žiadna komunikácia so zákazníkom po zaplatení a zatiaľ nedodaní tovaru

Som sklamaná z tohto obchodu, ponúkajú zaujímavý tovar, teda aspoň vyzerá kvalitne a chcela som aj podporiť slovenských predajcov, ale asi som naletela nie férovým predajcom...tovar som objednala a zaplatila ešte 9.11.2020 za 70 € a už mal byť dávno doručený, ale od predajcu je ticho, žiadny mail a telefón majú stále vypnutý, čo mi už teraz avizuje dosť neseriózne jednanie. Stránku s ponúkaným eshopom majú veľmi kvalitne vypracovanú, asi aj to ma dosť oslovilo a z toho dôvodu som moc nezisťovala o firme, veľká chyba...no dúfam,že pokiaľ tovar nedodajú,tak vrátia peniaze, lebo samozrejme to budem riešiť ďalej!

• Tovar bol objednaný a uhradený 10.11. Dnes je 23.11 a nemám ani tovar, ani odpoveď na mail, kde je problem Takže vrelo tento obchod NEODPORÚČAM !

• + kvalitný tovar
    • "slovenský"
    • - dosť dlhá dodacia doba

• Ešte pred zakúpením tovaru mi obratom odpísali na mail, čo bohužiaľ vo mne vzbudil dojem, že ide o seriózny obchod.
    • CELÉ ZLE

Úprimne? Písala som podnet na SOI, tak som zvedavá...

Tovar prišiel neskoro, cca 3 týždne po objednaní a zaplatení. Neprišlo mi žiadne potvrdenie na mail či SMS o objednaní tovaru, ani odoslaní zásielky. Nevedela som sa skontaktovať s nikým z obchodu, telefón nikto nedvíhal, na maily nikto neodpovedal, až konečne cez facebook mi niekto odpovedal, cca po 3 týždňoch od objednania a práve vtedy tovar prišiel, akurát som bola náhodne doma, lebo ani na to som nebola nijakovsky upozornená.
    Čo sa týka tovaru, nákrčníky sú úzke aj krátke pre dospelých. Detský a dospelácky nákrčník sú rovnakej veľkosti. Neviem, asi sú všetky detské. Rúška výrazne páchli, neviem kde to šili, ale takto podobne páchne vo vietnamských obchodoch. Chvalabohu sa ten zápach vypral.
    Obchod neodporúčam, už by som v ňom nenakupovala. Pomer cena/kvalita asi 1 bod, za komunikáciu 0,5 boda. Sorry....

Nie som spokojna s nakupom. Tovar mi bol dorucovany na dvakrat, co nie je az tak zle az na tu dodaciu lehotu (kompletne cca mesiac). Obchod nereagoval na moj email, ohladne stavu objednavky. Ked som sa infomovala o rozmeroch pre velkost tielka XXL (na stranke nie su uvedene rozmery), odpovedou bolo ze "tielko je elasticke, urcite bude ok". Predsa som sa len rozhodla pre vacsiu velkost XXL (tielko som chcela pre sestru a zvolili sme XXL podla jej skusenosti) ale dodali mi velkost mensiu XL. Tielko XL je pre nu male. Leginy vel. M su male a tesne. Rozmerovo podla tabulky (je to aj moja obvykla velkost) som volila velkost M aj teda na zaklade informacie ze tovar je elasticky. Taktiez s potlacou nie som spokojna. Uz si tovar od nich objednavat nebudem. Dakujem

• Nekomunikujú.
    • Nevybavia objednávku, ale vezmú Vám peniaze.
    • Na sociálnych sieťach Vás radšej zablokujú, ako by mali odpísať na žiadosť o info o doručení objednávky.
    • Podávam na prevádzkovateľa tresné oznámenie.
    • Neverte kladným hodnoteniam o spokojnosti, profily sú vymyslené.

Chcela by som svoje vianočné darčeky (objednaný tovar), ale uspokojím sa aj s vrátením peňazí, aby som mohla nakúpiť u serióznych obchodníkov. Veľké sklamanie z naseslovenske!