• doruceny iny tovar
    • reklamacia nevyriesena uz mesiac
    • ziadna odpoved na reklamaciu
    • nedvihaju telefon

uz odtial nic nekupim, nedoslo mi to co som si objednala a zaplatila. riesim reklamaciu uz mesiac ale bez odpovede na mail, nedvihaju ani telefon

• Nekomunikujú - žiadna odpoveď na mail, telefon nedvíhajú!

Objednala som tovar a zaplatila. Podľa stavu objednávky na ich webe by mala byť odoslaná, číslo balíku chýba. Čakám už deviaty den na zásielku. Neviem sa dopátrať, kde je problém, pretože neodpovedajú na mail, ani nedvíhajú telefon.

• Žiadna spätná väzba
    • Komunikácia úplne viazla

• NESPOĽAHLIVOSŤ
    • KOMUNIKÁCIA NULA
    • ZABLOKOVANIE NA FB
    • ČÍNSKY TOVAR, KTORY NEPREŠIEL KONTROLOU
    • TOVAR, KTORY NEMÁ ZNAČKU ZHODY

AKTUALIZOVANE
    Dna 04.11.20 tovar doruceny. Jedna sa o cinske ruska, ktore nepresli kontrolami na RUVZ pri dovoze, tovar nema znacku zhody! Po zverejneni na FB, kedy mi bude tovar doruceny, som bola strankou zablokovana, komenty vymazane. DUFAM, ZE TO ČÍTATE, LEBO ORGANY DOZORU SA POTEŠIA MOJIM PODNETOM.

NEOBJEDNAVAJTE NIČ. ABSOLUTNE NEKOMUNIKUJU ANI NA FB, INSTAGRAME, MOBILE, EMAILY, PROSTE NIKDE!
    22.10.20 objednané a zaplatene ruska, do 5 pracovných dni maju poslat kuriérom, ktore dorucuju nasledujuci deň, ale ani po 5 dnoch tovar nemam!

• Komunikácia so zákazníkom žiadna - nezdvíhajú telefón, na e-maily nezodpovedajú.

• dobré ceny, treba ale rátať aj s následnou kvalitou (netvrdím, že je to zlá kvalita)
    • komunikácia obchodu je v pohode a ústretová, ale momentálne len cez FB
    • je to síce čína (jednorazové rúška), ale jedná sa o kvalitnejšie produkty v porovnaní s alishitpress a podobnými stránkami, každopádne, čo dnes nie je z číny?
    • telefón je nedostupný, no dá sa komunikovať cez FB stránku obchodu, kde mi bolo vysvetlené všetko potrebné a s obchodom som sa vedel bez problémov dohodnúť
    • momentálne dlhšia dodacia doba kvôli dodávateľom a zvýšenému dopytu, nie je to chyba zo strany obchodu

mal som trochu obavy z predchádzajúcich recenzií a faktu, že telefonický kontakt je naozaj dlhodobo nedostupný (no predpokladám, že je to kvôli množstvu objednávok a meškaní dodávateľov a následného komunikovania so zákazníkmi by zabralo nonstop celý deň), ale dokázal som nájsť spôsob komunikácie s obchodom (cez FB stránku) takže obavy ma prešli a tovar došiel bez problémov, síce s meškaním, ale dôvod som už písal vyššie, že kvôli meškaniu dodávateľov

• slabá komunikácia,nevedela som sa dovolat,ani mi ešte neodpisali na dotazy

• Komunikácia je hrozná. Nedá sa im dovolať na zákaznícku infolinku a taktiež, keď vám odpovedia na mail, tak žiadna etiketa nehrozí. Zatiaľ mám zlé skúsenosti. Na mail, sms a ani na mojom konte nemám žiadny záznam o tom, že by evidovali objednávku, že by to zákazník videl... Aspoň sa mohli ospravedlniť.
    • Uplynulo 11 dni od objednavky ...tovar zaplateny vopred a dodnes nebol dodany. Nie je mozna komunikacia telefonom (neda sa dovolat, na sms nie je ziadna reakcia), podobne je to mailom - ziadna odpoved...

• pekné produkty
    • slabá komunikácia obchodu

• Objednavala som poslednykrat ... nechala som od marca v obchode uz stovky EUR ale vzdy mi bol tovar doruceny bud neskutocne neskoro alebo nespravny artikel ktory som si neobjednala takze mam naklady a starosti s reklamaciou!!! Vzdy! Toto bola posledna sanca ktoru som im dala. A co je najsmutnejsie nepoucili sa a co sa profesionality tyka nevadi im ze maju more nespokojnych klientov kvoli nulovej komunikacii a nereagovaniu na maily ... vypnutemu telefonu ... spravovat FB stranku cas maju ale na klientov zvysoka dlabu. Je to velka skoda lebo ruska maju naozaj kvalitne a pekne ale zakaznicky servis nie. Posobi to akoby im islo len o zarobok a nie spokojneho klienta. Nerozumiem tomu. Ved si tymto pristupom len ublizuju, podnikanie nie je len o inkasovani penazi ... a to sme kupovali v marci ruska za 100% prirazky na cene oproti dnesnym cenam ... dnes napor na ruska nie su ale aj tak nekomunikuju a aj tak sa mylia v baleni zasielok a posielaju chybny tovar ... asi sa potrebuju zbavit lezakov a dufaju ze im to ludia nebudu vracat a nechaju si aj tovar co nechceli!!! Inak si to vysvetlit nedokazem kedze je to opakovane ... nevazia si ani vernych zakaznikov? Ako chcu potom ziskat a udrzat novych?? Smutne

• Tovar zaplatený vyše týždňa ,zatiaľ nedorazil ,žiadna komunikácia.

• veľmi zlá komunikácia

celkovo som s objednávkou veľmi nespokojná
    automatický systém nastavený ok, ale tam to končí
    objednala som nákrčníky, prišli až po výhražných emailoch, na ktoré samozrejme žiadna odpoveď. kvalita výrobku veľmi zlá, kúsok odstrihnutého tunela, úprava žiadna, nezodpovedá obrázku

• celkom pekne vecicky
    • obchod ma neskutocne dlhe dodacie lehoty
    • potrebna platba vopred, dobierka nie je mozna
    • obchod absolutne nekomunikuje, nereaguje na maily, mobil nedostupny

Uz som si u nich niekolkokrat objednala, ale vzdy kym cakam na tovar si poviem, ze naposledy. Navyse pride mail, ze zasielku uz poslali a potom zistite, ze ju poslu az po vasej urgencii mailom /na ktory neodpovedia/, cize kludne aj po 10 dnoch.

• Komunikacia so zakaznikom
    • Dlha dodavia doba, ktora nie je vopred znamy
    • Najhorsi online obchod s akym som sa doteraz stretla

• Tovar v poriadku
    • Neskutocne dlha dodacia doba. Obchod by mal zlepsit komunikaciu.

• Bez komunikacie,vzdy to trva dlho,po 4-5 dnoch napisu jediny mail,ze prebehla platba,co bolo urcite den po objednani,lebo som platil kartou....

• ziadna komunikacia

Tovar objednany 6.9.2020 platba kartou . Prisiel mail ze platba prijata . Dnes je 18.9. 2020 tovar neprisiel. Pisem na fb aj na ich mail ale 0 bodov. Uvazujem ze odstupim od zmluvy o kupe...

• Veľmi dlhá doba doručenia. V prípade chybného doručenia ťažká komunikácia, vrátenie peňazí po dobe stanovenej v obchodných podmienkach.

• propagujú krásne výrobky so slovenskou tématikou, ale...
    • tovar za 2 týždne nedoručený, telefón nedvíhajú, na mail nereagujú

obchod robí zlé meno Slovensku, podávam podnet na SOI