• dobrá cena
    • prepravná služba...zamestnanec prepravnej služby bol neochotný počkať kým si balíček otvorím a tovar skontrolujem a chcel s tovarom aj odísť, že keď si zásielku nechcem prevziať tak on odchádza...
    • a chýbal návod v slovenskom jazyku
    • nepresnosti pri mailovej komunikácii, nepresné údaje o dodacej adrese, v potvrdení objednávky
    • tovar v balíku hrkal-zle vystužený tovar

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Za prepravnú službu mi nemôžeme.Je normálne, že kuriér nebol ochotný čakať na otvorenie balíku, máte 7 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu.V baleniach sú určite slovenské návody, adresa doručenia je presne taká, akú si zákazník udá v objednávke.

• Faktury su dost cierne.

• rýchle dodanie tovaru
    • reklamácia neprebehla v zmysle zákona

tovar v záruke (okuliare so vstavanou kamerou) som zaslala na reklamáciu a až na moju výzvu po 33 dňoch mi ho poslali s tým že sa jedná o mimozáručnú opravu! Kedže sa jednalo o prečistenie kontaktov a výmena usb kábla ktorý nenabíjal, trvalo to viac než mesiac a peniaze za tovar nechceli vrátiť. Niesom si istá či postupovali správne preto by som obchod neodporúčala.

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Dakujeme za vasu recenziu.Nakolko my nie sme servis a vy ste dany produkt posielali priamo do servisneho strediska sme sa informovali aky problem nastal.Dostali sme vyjadrenie ze Vasa reklamacia bola nezarucna nakolko v kontaktoch nabijania bola hlina a museli to precistit co bolo nasledkom danej chyby ze Vam produkt nenabijalo.Ako nas informovali dali Vam aj navyse novy kabel na nabijanie aby ste boli spokojny ale ako vidime nie ste co nas mrzi ale po prevereni vasej reklamacie myslim ze dany servis mal na to opodstatnene stanovisko a verime ze plne postupovali podla reklamacneho poriadku.

Tovar bol už používaný a nebolo to uvedené na stránke, v routeri sa nachádzali SMS správy predchádzajúceho používateľa

Router bol viditeľne použitý, poskriabany.

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Dakujeme Vam za recenziu,ale ak bol produkt pouzivany mohli ste nam ho v zakonnej lehote poslat alebo nas kontaktovat,co ste neurobili.Nase produkty su nove cize nemohol byt router pouzivany.Mrzi nas ze ste nas nekontaktovali a napisali nam zlu recenziu,hned bz sme to s vami riesili.

• Výhody žiadne
    • slabín veľa - nedodržanie termínu, nekvalita, neúplnosť dodávky - konkurencia má plnú dodávku na svojich stranách

Hrúza !!!

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Dakujeme za vasu reakciu ale myslime si ze je neopodstatnena.Platili si ste prevodom a platba nam bola dorucena na druhy den a hned sme Vam tovar expedovali.Tovar bol novy krabica neposkodena a nemohlo tam nic chybat pretoze my kazdy tovar kontrolujeme.Keby to bolo zle urcite by ste nas kontaktovali,takze nevieme aky mate problem?Ak mate nejake vyhrady tak nas kontaktujte a nerobte nam zle meno mylnymi recenziami.Dakujeme

• dlha dodacia doba, nespravne informacie o dodani - potvrdzovacim mailom

• -rychlost
    • - zakupeny tovar uz bol pouzivany

- zakupeny tovar bol uz pouzivany, aj ked nijako jeho predchaduajuce pouzivanie neznehodnotilo samostatny tovar, je podla mna vylucene aby predajca predaval vyrobky , ktore sa uz pouzivali mozno na firemne alebo sukromne ucely, predmetom kupy bol usb modem, ktory mal poskodenu ochrannu foliu a zarucny list bol perom popisany s cudzim menom a neznámym telefonny cislom, co ma dost neprijemne prekvapilo, zaroven usb modem bol len tak pohodeny v krabicke bez plastovej tvarovanej vyplne , ktora k danemu klucu ma byt. Ak ked zatial usb v pohode funguje, urcite to nerobi dobre meno danemu obchodu. Ak by som si kupovala drahsiu vec stvalo by ma to. Co sa týka dodania bolo to bleskovo rychlo, nakolko som to mala na dobierku na druhy den bol tovar doruceny, platba bola kartou co som si pri vybere platby nevybrala ale nevadilo mi to, prave naopak.

• dostala som použitý tovar
    • zlá (žiadna )komunikácia

preveriť tovar pred kúpov

mobilny telefon bol uz predtym rozbaleny, chybala ochranna folia na displeji a jedna nalepka s IMEI cislom z krabice. nic take nebolo na stranke produktu uvedene. telefon som si vsak nechal, kedze som nezistil ziadnu inu zavadu. pristup predajcu bol seriozny, ale mali to na stranke urcite uviest.

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Dobry den.Ano na Vasom .m.t nebola folia pretoze sa na ne ani nedava.Kupovali ste S.E. Elm kde vyrobca nedava folie.Stitok bol odlepeny preto ze sme tie telefony v ten den dostali a chceli sme uspokojit objednavku tak sme si jednu odtrhli aby sme vedeli vyrobne cislo ktore sme Vam posielali.Telefon Bol uplne novy.