Objednaný tovar (fit hodinky) prišli v otvorenom (nezapečatenom) obale s viditeľnými známkami použitia. Navyše boli hodinky úplne vybité, ktovie ako dlho a tento stav batériu veľmi poškodzuje. Hodinky som obratom vrátil. Osobne už z tohto eshopu isto nikdy nič neobjednám...

• Mali najnizsiu cenu
    • Poslali mi iny model ako bol v ponuke

Moj subjektivny nazor.
    Z obchodu som si objednal mobilny telefon samsung a54 8gb/256gb s modelovym oznacenim a546b (pre porozumenie, jedna sa o model pre europsky trh) a bol mi dodany a546e (model pre latinsku ameriku). Telefony su takmer identicke, ale mozu sa lisit softverovo.. po komunikacii s predajcom, preco mi bol poslany iny model ako som si objednal, mi bolo napisane, dodavatel taky dodal, ten co propaguju na stranke nemaju a jedine ako to vieme vyriesit ak nie som spokojny je vratenim tovaru. V poriadku, jemne zavadzanie (ponuka a546b, dodany a546e, ale vyfakturovany a546b), ale tak moze sa stat, vyriesime to dobropisom. Predajca ma uvedene, ze vsetky naklady spojene s vratenim hradi kupujuci, ale som myslel, ze ak chyba nastane na ich strane, tak by som nemal byt stratovy, co i len na doprave. Nestalo sa, za dopravu mi predajca nevratil naklady a tak ma vyslo 3,4e pozretie si krabicky. A tiez vratenie nakladov za telefon nebolo promptne vybavene (9dni) aj ked v termine do 14dni to stihli.

K Vasej reakcii..

To, ze si po mojom upozorneni na dodanie ineho modelu radsej zrusite na stranke o aky model sa jedna, nezakryjete zavadzanie zakaznika! Samozrejme moja recenzia bola ucelova, aby ludia vedeli, co sa moze stat, aj ked som veril, ze to bolo nedopatrenim, no ste ma utvrdili, ze je to Vasa standartna obchodna praktika. Takto sa dobre meno spolocnosti nebuduje. Nazyvat ma klamarom, pri celej nasej komunikacii ktora je k dispozicii je velmi cez ciaru. Svedci to o charaktere. Vsetko sa vrati!

Pekny den

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Ďakujeme za recenziu aj keď je neopodstatnená. Túto recenziu berieme ako účelovú aby nám bolo poškodené dobré meno našej spoločnosti. Pre upresnenie ste si objednali model kde nie je uvedené o aký druh ide a priamo na našej stránke máme viď link https://najmobily.sk/samsung-galaxy-a54-5g-8gb-256gb-awesome-violet čiže Vám nemohol byť dodaný iný druh ako ste si objednali, ale bol Vám dodaný vami objednaný model https://najmobily.sk/samsung-galaxy-a54-5g-8gb-256gb-awesome-violet. Peniaze sme Vám vrátili tak ako máme v obchodných podmienkach, ale to že vy tvrdíte že sme Vám dodali iný druh ako ste si objednali je klamstvo. Dostali ste Samsung A54 8/256GB Violet tak ako ste mali objednaný.

NAJmobily.sk

Tovar objednaný už 16 dní, ale ešte stále nedodaný.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Volali my, že už tovar nemajú na sklade, pritom v e-shope ho mali v ponuke. Peniaze my hneď vrátili.

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Ďakujeme za recenziu aj keď zlú, ale my sme Vám nevolali ale zrušili sme Vám objednávku pretože m.t. bol už nedostupný u dodávateľa tak sme Vám ho nemali ako doobjednať, tak nechápeme prečo náš obchod neodporúčate keď sme Vás hneď informovali o nedostupnosti ako aj sme Vám obratom vrátili platbu.
    Veríme že v budúcnosti Vám budeme vedieť vyhovieť viac.

• Nedá sa prihlásiť do Microsoftu
    • Rok výroby 2015 nemá žiadnu podporu
    • Nedá sa používať Chrome prehliadač
    • Je miniatúrny

Som sklamaná z toho produktu. Zlá kúpa.

Telefón mi došiel v otvorenej krabičke, napriek tomu že tam bol napís v AJ , že tu to musí byť nepoškodené - uzatvorené. Tak neviem či to nemám už použitý telefón, napriek tomu, že som sa pred kúpou pýtal, kde mi bolo povedané, že mi bude dodaný nový - nepoužitý telefón, tak prečo bola zásielka otvorená???????

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Dobrý deň p. Stanislav Z.

Nechápeme ako Vám prišiel telefón prišiel používaný keď ste nám sám napísal mail že ste telefón dostal s plombou. Máme za to že to je cielená kúpa od konkurencie aby nám poškodila dobré meno spoločnosti. Volali sme spolu a nemali ste žiadnu požiadavku na vrátenie daného produktu, ale boli ste s ním spokojný tak nechápeme prečo takáto zlá recenzia.

Prajeme pekný deň a veríme že s produktom ste spokojný keďže ste sa nám už neozvali.

• Zatiaľ nemám čo hodnotiť.

Dobrý deň p. Martin T.

Ďakujeme za recenziu aj keď nechápeme prečo neodporúčate náš obchod keď ste dostali tovar, nemáte s ním žiadne starosti a sami ste nám napísali že nemáte čo hodnotiť pričom tovar máte už doma 17 dní.
    Veríme že ste s tovarom spokojný a len omylom ste napísali zlú recenziu.

Prajeme pekný deň

Mozno islo o vynimocny pripad, mozno nie. Objednal som si novy mobil. Dostal som mobil, ktory bol cely zapraseny, bez folie, krabica uz bola otvorena, evidentne pouzity, vraj vystavny kus. Oznamil som to obchodu.
    Pribeh obchodu bol, ze moj novy objednany mobil dostal iny zakaznik a mne poslali vystavny kus, ktory mal byt so zlavou pre toho druheho zakaznika. Dali mi teda zlavu, vdaka bohu, ze som mobil zacal pouzivat a zistil, ze je este aj nefunkcny a ma software-ovu chybu. Mobil bol vrateny a peniaze som dostal spat. Nakup som urobil v inom obchode, kde som dostal cisty, novy, zapacateny kus. Velmi neprijemna skusenost.

• Čakanie 2 tyždne zatial balik nedorazil

Dobrý deň p.Sima

Ďakujeme za recenziu aj keď zlú, ale Váš produkt bol včera odoslaný.
    Vy ste mali objednaný tovar s doručením do 3-7 pracovných dní. Nakoľko boli sviatky sa to posunulo a dodanie bolo stále v termíne.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme aj keď daná recenzia je napísaná záporne a myslíme si že neprávom nám krivdíte.
    Veríme že budete s produktom spokojná.

• Nekorektné správanie
    • Klamanie

Neodporúčam nakupovať v tomto obchode najmobili z dôvodu nekorektného dodržiavania obchodných podmienok.

Dobrý deň

Ďakujeme za recenziu, ale nekorektné správanie ani klamstvo to určite nie je. Kontaktovali sme Vás že ste nám zaslali mobilný telefón späť iba s faktúrou bez nejakého popisu alebo žiadosti a vy ste sa nám ozvali až keď sme Vám poslali mobilný telefón späť. V balíku od Vás nebolo nič okrem faktúry a keďže ste nekomunikovali tak sme Vám produkt zaslali späť.
    Mrzí nás to ale bohužiaľ keď s nami klient nekomunikuje nemáme mu ako vyjsť v ústrety.

Prajeme pekný deň

• na krabici bola porušená pečať. Predávate použitú elektroniku ako novú?

Dobrý deň p.Norman Ch.

Ďakujeme za recenziu, ale do dnešného dňa ste sa nám neozvali že máte nejaký problém. My sme dostali tablety zo skladu nové tak nevieme ako mohli byť použité. Nevieme ci nie ste konkurencia a píšete nám naschvál zlú recenziu. Máme za to, že tu klamete a chcete nám pokaziť naše meno spoločnosti a tým uškodiť aby sme mali zlú recenziu. Ak máte nejaký problém je potrebné nás kontaktovať nie len tu písať klamstvá. Ďalej zvažujeme aké kroky urobíme kôli zavádzaniu a klamstvu s Vašej strany.

S pozdravom NAJmobily

• Prevod uskutocneny, tovar nedoruceny

Doby deň p.Mária

Ďakujeme za recenziu, ale tovar ste dostali, tak nevieme prečo píšete že ste nedostali tovar.
    Veríme že došlo k nedorozumeniu a ste s tovarom spokojná.
    Môžeme sa domnievať že ide o poškodenie mena obchodu.

Prajeme pekný deň

• balenie tovaru nebolo originálne, nabíjačka nebola originálna, ochranná fólia displeja nebola originálna, balenie neobsahovalo slúchadlá

pravdepodobne bol dodaný použitý mobil

Dobrý deň p.Arpád K.

Ďakujeme za recenziu aj keď zlú, ale do dnešného dňa ste sa nám neozval že máte nejaký problém.
    Myslíme si že zlou recenziou sa neriešia problémy ale treba sa ozvať predávajúcemu a riešiť problém ak je vôbec nejaký a my by sme Vám radi vyšli v ústrety.
    Máme za to že telefón je v poriadku pretože prechádza dvojitou kontrolou u nás každý telefón ktorý ide s nášho obchodu a nakoľko ste sa nám do dnešného dňa neozvali ani telefonicky ani mailom a neposlali ste nám telefón späť, veríme že ste s daným produktom spokojný.

Prajeme pekný deň

Slaba bateria, velmi slaba zrejme stara...

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Mrzí nás Vaša skúsenosť ale vôbec ste sa nám neozvali aby sme Váš problém riešili.
    Počujeme o ňom prvý raz, čiže sme Vám nemali ako pomôcť.
    Keď sme Vám zavolali vy ste povedali že nemáte čas riešiť tento problém.

Prajeme pekný deň

• Po odoslaní objednávky neboli schopný mi odpovedať, objednaný tovar je nedostupný , po dobu jedného týždňa.

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Ospravedlňujeme sa za nedodanie výrobku, ale aj u nás niekedy závisí dodanie od externého skladu. Bohužiaľ zo skladu nám dali neskoro vedieť že nám ho už nevedia dodať. Veríme že pri ďalšom nákupe budete spokojný.

Prajeme pekný deň NAJmobily

Balik bol otvoreny,a v ňom bol použivany mob.telefon.Folia na displeji bola prelepovana,a pod ňou boli bubliny a zrnka prachu...Myslel som že kupujem novy telefon,nie použivany.

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Ďakujeme za recenziu ,ale nechápeme to čo píšete že bol telefón používaný ,mali ste možnosť nám telefón vrátiť ,ale túto možnosť ste nevyužili ani ste nám nenapísali že máte nejaký problém. Týmto si myslíme že ide o napísanie zlej recenzie a uškodenie našemu obchodu.

Ďakujeme a prajeme pekný deň

• Najprv žiadate úhradu za tovar , ale tovar ešte za 14 dní od zaplatenia nemám

Dobrý deň pani .....,

Nevieme prečo nám píšete zlú recenziu,keď sme s Vami komunikovali že je výpadok tohoto produktu a ste nám povedali že počkáte. Produkt ste dostali podľa dohody. Platbu prevodom ste si vybrali vy,my nikoho neobmedzujeme akú platbu si má vybrať.
    Veríme že ste spokojná s produktom kedže ste si ho prebrala a ešte ste nám poďakovala za dodanie.

Ďakujeme a prajeme pekný deň

Pohare boli nedostatocne zabalene (len vlozene v krabici vsetky na hromade) , prisli oskrete

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Ďakujeme za recenziu,ale po našom telefonickom rozhovore sme si vysvetlili,že dané poháre boli balené priamo od výrobcu a nikdy sme nemali s týmto problém. Takisto nás stačilo kontaktovať a my by sme daný problém riešili. Ale ako ste nám povedali nemáte čas to riešiť.

Prajeme pekný deň

• nedodržia termín, arogantné správanie v telefonickom rozhovore

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Ďakujeme za recenziu aj keď zlú,ale musíme Vám oponovať,nakoľko ste objednávku zrušili ešte v dobe keď sme mali čas ju dodať. My sme sa Vám snažili vysvetliť že to máme s externého skladu ale vy ste si nedali nič vysvetliť a kričali ste po nás. Mrzí nás že ste objednávku zrušili a prajeme Vám pekný deň.