- žiaľ, neviem o žiadnych výhodách tohto obchodu

Dobry den p.Miroslav K.

Dakujeme za recenziu,ale tak ako sme sa bavili telefonicky sme Vam vcera poslali telefon.Kupili ste si telefon na splatky s akontaciou kde ste mali zaplatit nam nie splatkovej spolocnosti a boli ste pohorseny preco mate davat nam akontaciu.Ta sa dava vzdy nam ako aj sa plati postovne za prepravu a dobierka.Vy ste mali na vyber aj prevodom pri objednavke ale vybrali ste si moznost dobierky tak neviem preco sa stazujete.Doda dodania bola dodrzana lebo my az ked nam napise splatkova spolocnost doobjednavame tovar ktory nemame na sklade.Objednavali ste si ho v sobotu 25.0.2020,potom boli sviatky 1 a 8 maj. Dufame ze Vam bude mobil sluzit a prajeme pekny den.

• Odpovedaju, ale niekedy az po pripomienke
    • Dobre ceny
    • Zavadzajuce informacie ohladne dodacich terminov a cien

V eshope som si objednal telefon,ktory inde nebol dostupny, tu 3-5 dni, prislo mi automaticke potvrdenie a nasledovne ma za par dni kontaktovali, ze telefon z pohladu na momentalnu situaciu nevedia dodat a ponukli mi alternativu so zlavou,ktora mi nevyhovovala. Medzitym sa mnou objednany model objavil na ich stranke, s vyssou cenou ale neurcitym dodacim terminom. Po asi 8 tyzdnoch cakania a obcasneho kontaktovania eshopu, ohladne dodacieho terminu, ktory mi nevedeli ani priblizne potvrdit som objednavku zrusil...objednavka bola na dobierku.

Dobrý deň p.Tomáš G.

Hneď ako ste spravili objednávku sme Vás informovali že daný m.t. nevieme dodať.Vy ste sám navrhli že počkáte ak sa nám ho podarí zohnať.My sme sa snažili pre Vás ho zohnať ale bohužiaľ sa nám to nepodarilo. Na stránke nemáme napísané dostupnosť 3-5 dní ale 3-7 pracovných dní. Keď sme zistili že nevieme daný m.t. už zohnať tak sme ho vyradili s predaja.
    Tu je dôkaz že sme hneď objednávku zrušili s dôvodu nedostupnosti daného produktu,tak nechápeme prečo píšete také recenzie ktoré sú klamstvom.Na základe Vašej žiadosti sme ho pokúšali naďalej zohnať a poslať Vám ho aby sme Vám vyšli v ústrety. Je neseriózne že píšete také recenzie ktoré nie sú pravdou.

Nedostupnosť tovaru

Dobrý deň p. Bekaert Predaj AB,

Ospravedlňujeme sa Vám, ale Vaša objednávka 2202000040 je zrušená s dôvodu nedostupnosti tovaru.

Prajeme Vám pekný deň.
    NAJmobily.sk

RL Trading s.r.o. , pred 3 mesiacmi
    Objednávka sa spracováva

Dobrý deň p. Bekaert Predaj AB,

Vaša objednávka č. 2202000040 sa spracováva.O jej odoslaní Vás budeme informovať.Ďakujeme že ste sa rozhodli nakupovať v našom eshope.

Prajeme Vám pekný deň.
    NAJmobily.sk

RL Trading s.r.o. , pred 3 mesiacmi

• Predlzili dobu dodania na dvojnasobok po tyždni

Dobry den p....
    Objednávku sme Vám nezrušili preto že ho nemáme ale na základe Vašej žiadosti že ho už nechcete po 3 dňoch od objednania a máme od Vás aj mail o zrušení že idete na služobku a nestihnete si ho prevziať,tak nevieme prečo nám píšete takúto recenziu.Máme zdokumentované že ste po 3 dňoch ste tovar odmietli a nám ostal na sklade lebo bol na ceste ku nám.Tovar ste objednali: Objednané: 13. 10. 2019, 10:58:32 a zrusili mailom 16. říjen 2019 17:58 tak neviem prečo tu klamete ostatných klientov.

• Slimák je rýchlejší a lepšie komunikuje.

Nekomunikatívny , pomalý, ignorujú telefonické spojenie. Asi budem musieť objednávku zrušiť !

• Zlá komunikácia
    • Dlhé dodanie

Obchod nekomunikuje. Keď voláte, väčšinou nezdvyhnú, keď e-mailujete, neodpovedajú. Termíny dodania uvedené na webe sú vymyslené (na sklade/do 24h). Neodporúčam, kvôli tej cene sa to neoplatí.

• neprofesionálne

K tovaru som nedostal slovenský návod. Toto by malo byť automatické! Túto povinnosť ukladá dokonca zákon.

Garantujú odoslanie tovaru do 24hod, pokial je skladom. Tovar čo som si objednala bol skladom, no ani po týždni ho neposlali.

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Dobry den,ano my sme Vam ho neposlali,lebo ste zrusili objednavku.Prajeme pekny den

dlha doba dodania

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Dobry den,Nevieme preco nas obchod neodporucate,ale v podminkach mame napisane dorucenie do 7 mich pracovnych dni od objednavky alebo zaplatenia.Dostali ste ho v termine dodania.Mrzi nas ze ste nebola spokojna a dufame ze Vam telefon funguje k vašej spokojnosti.

Tovar nebol doručený.!

• cena (ale zase ta zodpoveda kvalite sluzieb)
    • nespolahlivost
    • arogantny pristup.
    • zle vyhladavanie na stranke ( manualne som vyrobok nasiel ale ked so ho dal do vyhladavania tak ho nenaslo)

Objednal som tesne pred vianocami tovar ktory bol pisany, ze maju na sklade a podla ich podmienok mal byt doruceny do vianoc. Na druhy den neskoro poobede mi poslali email, ze ten tovar uz nemaju a ze mi teda zrusia objednavku. Problem bol, ze koli tomu, ze im to trvalo do poobedia dat mi vediet, tak uz sa nedal inde ten tovar objednat v ten den.

Mobily sú z druhej ruky. Nie nové !

Dobry den p. Brano
    Nerozumiem preco ste nespokojny,pretoze som Vam volal ze mame posledny ks rozbaleny vo vytrine a vy ste suhlasili aby sme Vam ho poslali a vy ste nam ho vratili spat ze ho nechcete.Sposobili ste nam tym naklady spojene s prepravou a my sme od Vas nic neziadali aby ste nam zaplatili.

• Normálny obchod, nič výnimočné.
    • Reklamácia

V obchode som dávnejšie kúpil iphone, ktorý sa pokazil. Pri reklamácii predajca hľadal všetky možné spôsoby ako reklamáciu neuznať. Nefunkčnosť zariadenia zvalil na prasknuté vrchné sklo a ďalšie vymyslené hlúposti. V žiadnom prípade nepodporujte tohoto obchdníka - podvodníka. Môže predávať akurát tak na bazoše. Zodpovedá tomu aj spôsob komunikácie. Lákadlom na kúpu môže byť cena zariadenia, ale odporúčam radšej obetovať trošku viac peňazí a tovar zakúpiť v normálnom obchode.

• nízke ceny
    • slaba komunikácia so zakaznikom

kupil som to kôli najnižšej cene
    obchod nekomunikuje zo zakazníkom telefonicky
    ak ponuka tento obchod najnižšiu ceu tak ano ale inak asi nie

• Rýchlosť dodania.
    • Prehľad webu.

Nakupoval som v tomto shope prvý krát. Dodacia lehota bola naozaj fajn tovar prišiel za dva dni,prišiel starostlivo zabalený, ale tovar som vrátil nakoľko pri prvom dobití sa rozpadla nabíjačka a na slúchadlách nebol alebo skôr bol,ale odstrihnutý info šťítok a taktiež nebol na telefóne.

• velmi slaba kontrola samotneho vyrobku pri dodani na vas eshop.hrana/roh/ mobilu bol poskodeny,zrejme z vyroby

nekupovat

ludia vyhnite sa tomu to obchodu ale strasne zdaleka. vsetko sa tvári ako seriozny obchod ale ked nastane problem tak sa vam tam arogatne otocia chrbtom s tym ze problem mate vy...a navyše kludne porusuju zakon o ochrane spotrebiteľa. horsi obchod som este nezazil. nakupujte kludne kdekolvek inde lebo horie ako toto to urcite nebude.

Pan Jencus,dakujeme za vasu recenziu,

Neviem o aky podvod ide a o co sa snazite,nic ste u nas doteraz nereklamoval tak neviem o co sa tymto snazite.Telefon ste vyuzivali od decembra 2013 a az teraz ste nespokojny? O akom zakone o ochrane spotrebitela je rec,pretoze my sme nic neporusili.Krivo nas obvinujete a tym poskodzujete nase meno spolocnosti,cim nasich zakaznikov uvadzate do omylu,co mozeme my povazovat za ohovaranie a vyvodit s toho dosledky.

• Objednal som produkt Huawei E1750 BLACK modem bol BLOKOVYNÝ NA T-MOBILE o tom že by mal byť modem blokovaný nebolo v popise uvedené , keby som chcel modem z T-MOBILE idem tam !!!
    Písal som do obchodu - keďže som už niekde vyhodil FA tak JBNT

Dakujeme za recenziu pan Raray,

Vasu situaciu sme sa snazili doriesit ale nakolko sme nemali cislo objednavky tak sa to tazko riesi a potom ste uz neozvali.Myslim ze Vam nevadilo ze namiesto predvadzacieho kusu,bez krabice ako ste mali v objednavke ste dostali novy kus v krabici.My sme stale pripraveny Vasu situaciu doriesit.

S pozdravom NAJmobily

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.