• ???

nespokojnosť preto, že až keď som zaplatil , dali vedieť ,že tovar nemajú...
    na internete však bol v ponuke a oznámili že nie je až po zaplatení a nie pri objednávke,ktorú kľudne prijali a nezrušili včas!

Ďakujeme za recenziu pan Gasper,

trosku je zaražajuce že do dnešného dňa nám peniaze od Vás neprišli ako tvrdíte čo je už pomaly mesiac a ak ste nam ich poslali a my sme objednavku zrušili tak Vám vobec nechýbaju?Táto rencenzia je klamliva a zavadzajuca.Preto zvazujeme ze na Vas podame trestne oznamenie za krive obvinovanie a poskodzovanie dobreho mena nasej spolocnosti.

• Mobil bol v dobrej cene
    • Mobil mi prišiel blokovaný v sieti Orange a dodnes ho nemám odblokovaný stále len sľuby a nič viac.

Na stránke majú, že ich mobili sú nové a neblokované, mne žiaľ poslali blokovaný

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Ďakujeme za recenziu,ale vy ste nám ju skôr napísali ako sme vyriešili Váš problém.Mobil sme Vám odblokovali nadiaľku cez kód preto to tak dlho trvalo,lebo dodávateľ nám ho musel poslať a my sme na to čakali.Vyhli sme sa problému aby ste nám ho posielali napsäťa vyriešili sme to jednoduhšou,ale dlhšsie trvajúcim procesom,nebolo to dva dni ale cca 3-4 dni.Za to sa Vám ospravedlňujeme a ako sme sa dohodli telefonicky máte u nás dohodnutú kompenzáciu.NAJmobily

• Preco je na "novom nevybalenom" tablete nahrata zvucka Telekomu? Jedna se o nasledny predaj alebo vrateny tovar? Bude mi v pripade zavady na pristroji uznana zaruka?

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Ďakujeme za recenziu a vopred sa Vám ospravedlňujeme,ale môže sa stať že tam môže byť nejake logo operátora,máme to aj v popise napísané.Určite Vám záaruku uznáme.NAJmobily

• -----

----

Je to dobry obchod ale mohli by ste komunikovať aj po madarsky pri hovore!!!

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Dakujeme za recenziu,ale nas obchod je Slovensky a neda sa nam vyhoviet vsetkym ludom ktory byvaju na Slovensku a nevedia po Slovensky.Vy ste dokonca ani tovar nedostali lebo ste ho odmietli,tak nechapeme preco nam pisete recenziu?

• možno cena
    • - zlá komunikácia s obchodom
    • - predávajú vykupované telefóny
    • - nieje možné vymeniť telefon

Pri nákupe v tomto obchode si treba dať veľký pozor na telefón aký si kupujete, telefóny sú vykupované a nie sú originálne zabalené, sú prelepené len nálepkou obchodu, ja osobne som chcel takýto mobil vrátiť, žiaľ som kúpil mobil na ičo, a vtom prípade sa s vami nikto nebaví a mobil vám v tomto obchode nikto nevymení, nevzťahuje sa na vás zákon o možnom vrátení a odstúpení od zmluvy uzavretej na diaľku, kúpil si na ičo – nemáš nárok, to je motto tohto obchodu a preto tento neodporúčam

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Dobry den, vykupovane telefony neznamena pouzivane ..., su to uplne nove telefony so vsetkymi nalezitostami, prislusenstvom, ako aj s navodmi v statnom jazyku, legislativa nezakazuje predaj vykupenych telefonov, .. Nebudeme sa tu navzajom ohovarat, toto nie je z nasej strany bezna komunikacia, so zakaznikmi vzdy vychadzame ustretovo, komunikacia s nami je myslim v sulade s beznou obchodnou praxou, mozno by bolo vhodne, keby ste si Vy osvojili nove pravne znalosti a zakony (vid vas eshop!)
    S pozdravom NAJmobily

Kupil som telefon a nikde sa nepisalo ze pride z anglickym adapterom na nabijanie.Kontaktoval som predajcu a doteras ziadna odpoven ani snacha komunikovat :(

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Pan Jan Zofcak,dakujem za vasu recenziu a na margo toho vy ste od nas ziaden tovar nedostal nakolko ste si u nas spravili objednavku dna 10,10,2014 platbou BANKOVY PREVOD a do dnesneho dna 23,10,2014 ste ju neuhradili takze ziaden tovar ste od nas nemohli dostat.Vasu objednavku s dovodu neuhradenia platby zrusili dna 16,10,2014 takze vasu recenziu povazujeme za neopodstatnenu a zavadzajucu,cim nas krivo obvinujete,zamerne robite zle meno nasej spolocnosti tak zvazujeme podat na Vas trestne oznamenie za poskodzovanie dobreho mena nasej spolocnosti a za krive obvinenie.

• Neuvádza všetky potrebne faktá, kupujúci ich zistí až po otvorení zásielky - tj mačka vo vreci, aj keď nepoškodené

- vyhnúť sa a kupovat v pultovom predaji - vidím, čo chcem kúpiť

Dobry den,

Nechapeme tejto recenzii,nakolko ste si zakupili predvadzaci tovar.Tovar sme Vam hned odoslali a dostali ste ho nasledujuci pracovny den v stave o akom ste si ho objednali.Cize nechapeme slovu macka vo vreci?Sam ste nam napisali ze tovar bol neposkodeny,tak nechapeme preco ste nespokojny,alebo sa jednalo len o zamer napisat zlu recenziu.

objednal som si mobil v bielej farbe, takto bol vyznaceny aj na faktute, avsak napriek tomu mi dodali vo farbe metalic blu. ked som to chcel reklamovat nedovolal som sa.

Dobry den,
    Vasa negativna skusenost nas mrzi,ale nemozete posudzovat po prvom nezdarenom hovore to ze nekomunikujeme mame aj kamennu predajnu a nie vzdy nam okolnosti dovolia zodvihnut hovor existuje aj mailova komunikacia na ktoru by sme Vam urcite odpovedali a problem riesili.Za vzniknute problemy sa Vam ospravedlnujeme a sme pripraveny Vas problem riesit.

• Predavate bez DPH a nikde to nieje uvdene!!!!

Dakujeme za recenziu,
    Vycislenie DPH je pri kazdom produkte a sam ste si fakturu kontroloval,boli ste o tom oboznameny aj telefonicky s cim ste aj suhlasili.

• ponúkajú telefóny, ktoré boli opravované a sú ponúknuté ako nové.

Riskujete kúpu opravovaného telefónu v odpečatenej krabici.

• Nechal som sa zlakat vyhodnou cenou
    • komunikacia
    • neschopnost uspesne vyriesit reklamaciu v prospech zakaznika (trojnasobna reklamacie tej istej zavady)

V pripade, ze je cena prve kriterium vychadza obchod medzi konkurenciou dobre. Rychlost odoslania tovaru po zaplateni je taktiez v poriadku. Problem nastal az v pripade zavady na zariadeni. Napriek tomu, ze reklamovany tovar bol na reklamacii trikrat, ani 3 mesiace po jeho zakupeni sa nedal zmysluplne pouzivat. Kedze je pre mna priorita snaha obchodnika o spokojnost svojho zakaznika v tomto predajca neobstal a uz by som druhy nakup neuskutocnil. Pre vsetkych pre ktorych je uvedene kriterium dolezite neodporucam. Pre tych co akceptuju riziko a prim hra cena je vsak nakup tu vhodny.

Mobil vyzerá veľmi dobre len nechápem prečo je od mobilného operátora orange. Škoda, že som si to všimol neskoro. Zaiaľ som ale maximálne spokojný okrem toho, že mobil je od orange.

• Dodavka tovaru s porusenim originality balenia prelepenim vlastnou znamkou!

Jedna sa o moj subjektivny nazor,ktorym v ziadnom pripade nechcem akymkolvek sposobom poskodzovat dobre meno predavajuceho!K tomuto vyjadreniu som mal predavajucim ponuknutu moznost,ktoru som vyuzil.Podla mojho nazoru som od predavajuceho obdrzal opravovany mobil zn.SGS 4 , ako novy!Problem je v tom ze na spodnej strane ramceka displeja sa odlupol kusok tzv.chromovej glazury a tento ramcek je na pravej strane aj prasknuty.Toto zrejme svedci o neodbornej vymene ochranneho skla akymsi babrakom,ktory by mohol do buducna vediet,ze pouzitim kovoveho pacidla na odlepenie ochr. skla plast taha vzdy za kratsi koniec.Lutujem,ze som sa musel takto vyjadrit co som velmi dlho zvazoval,ale moj nakup u Vas bol prvy a posledny!Napriek mojmu sklamaniu chem nadalej verit ze dnes predsa len niekde este existuje cest a obchodnicke svedomie.S pozdravom a prianim dalsich uspechov. J.M.

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Tak k tejto recenzii sa radi vyjadrime nakolko ste kupovali m.t. este v auguste minuleho roka,takze nevieme o com nam tu pisete kedze telefon uz pouzivate viac ako 6 mesiacov.Cize nechapeme preco nam az teraz pisete ze na krabici bola porusena plomba.Mobilne telefony su priamo opravovane v servisnom stredisku a ak ste mali pocit ze Vas bol opraveny zle,stacilo nam ho poslat spat a my by sme ho vratili spat do zarucneho strediska.

• komunikácia so zákazníkom, informovanie zákazníkov
  • Je to obchod prevažne s použitým tovarom a nemá o tom na svojej stránke žiadnu informáciu.Zistila som to až podľa zálohovej faktúry na úhradu, kde hodnota DPH bola nula.

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Dakujeme za Vasu recenziu aj ked ste nam ju napisali neopravnene,nakolko ste tovar ani nedostali kedze ste objednavku zrusili este predtym ako sme ju ku Vam expedovali.Nevieme teda odkial viete ze nas tovar je pouzivany,ked vsetci zakaznici su spokojny?Nepravdiva a zavadzajuca recenzia z Vasej strany je klamstvom,kedze ste tovar od nas nikdy nemali a Vasu objednavku zrusili po piatich dnoch ked ste nam neuhradili platbu,kde ste si vybrali platbu prevodom.

• Doprava pri prevode zadarmo
    • V baleni chybali sluchadla. Dodatocne my poslali biele k modremu telefonu. V tomto obchode uy nebudem nakupovat

Nekupujte

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Dakujeme za recenziu aj ked zlu,ale v tomto baleni vyrobca dava biele sluchadla takze vasa reakcia bola neopodstatnena.To ze tam chyba sluchadla bola chyba od distributora a my sme Vam ich hned bezplatne poslali.

• doslova nijaké
    • predáva očividne treťotriedny tovar

Internetový ocbchod by som v žiadnom prípade neodporučil, podľa mňa predávajú treťotriedny tovar, kt. získavajú od operátorov, ktorí podľa mňa tovar vyradili, veď čo to má znamenať, že si idem kúpiť mobil do nezávislej predajne a mobil mám s logom orange, veď to je úbohé

Dobry den.
    Nevieme akym stylon ste zistili ze mame tretotriedny tovar,ale ked ste si ho preberali skontrolovali ste si ho osobne pri prevzati.Taktiez mame na stranke uvedene ze telefon moze obsahovat logo operatora pri kazdom produkte a ocividne Vam to nevadilo aj pri preberani.Ked sa Vam nepacil nemuseli ste ho preberat a tym nemuseli vzniknut taketo problemy s Vasej strany.Na Vasom objednanom mobilnom telefone NOKIA LUMIA 610 nie je urcite logo operatora pretoze ich mame na sklade este dva a ani na jednom nie je logo operatora.

Obchod by si mal najst novu uctovnicku lebo ked mi namisto DIC da do FA IC-DPH a potom spolu telefonujeme a vysvetlujem im ze nie sme platcami DPH ( ona ze ano ano) a znova mi poslu FA kde je IC-DPH a DIC mi tam chyba, katastrofa.

Dobry den.
    Dakujeme za recenziu a na Vas podnet riesime zmenu aby boli vsetci zakaznici spokojny a tym nevznikali ziadne problemy.Doteraz sme s tym nemali problem,ale nemame problem vyjst v ustrety kazdemu zakaznikovi.

• Sortimentponuknuteho tovaru je velmi pestry a prehladny.
    • Softver objednavky

Ak sa bude zhodovat adresa objednavatela s adresou doruceni urcite nebude ziadny problem.Mozno,ze tato problemetika po TLF jednani je uz vykorigovana.