Nikdy viac

Po telefonickom dohovore a mojej výslovnej žiadosti o rozdelenie objednávky a urgentnom doručení jedného druhu objednaného tovaru (nakoľko na druhy kus je čakacia doba 6 týždňov, ten prvý je skladom) mi do dnešného dňa nebol tovar doručený. Dnes je to 9 dní!!! Nabudúce sa obrátim na iný eshop!

• nekonečne dlhá doba dodania. ešte stále čakám na dodanie hoci pohovka bola inzerovaná vo Vašej ponuke, že ju máte na sklade. Ak mi ju tento týždeň nedodáte tak zruším objednávku

nevýhoda - dodacia lehota neskutočne dlhá. Som absolútne n e s p o k o j n á a všetkým známym nedoporučím nákup u Vás.
    S pozdravom Ing. Ambrúzová

• Tovar, ktorý bol označený, že sa nachádza na sklade, nebol doručený ani po 10 dňoch. Z obchodu ma nikto nekontaktoval.

• Nie sú schopný doručiť tovar podľa sľúbených lehôt a to si platím aj cenu dopravy
    • Obtiaznejsia komunikácia lebo "ona neviem" je odpoved ktorú počúvam často

Zlá komunikácia a este horšia doprava

Reakcia obchodu Nabytkarstvo.sk

ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie. posnažíme sa naše služby vylepšiť, chceme mať len spokojných zákazníkov.

www.nabytkarstvo.sk, Roland Schvab

• Rychle dodanie
    • Ochota v komunikacii a rieseni problemu

Nikto nas neupozornil, preco je tovar v zlave. Iba, ze su posledne 2 ks aje to dopredaj. Po otvoreni balika sme boli zhrozeni, nakolko bol uz asi vrateny inymi zakaznikmi. Obal bol potrhany aj polystyren vo cnutri dotrhany drobil sa a sklo zo stola malo vyrobnu vadu same biele bublinky. A nebol skladom ani taky ako na obrazku, s cim sme suhlasili. No nebola k tomu ziadna fotka iba ako v e shope. Musime ho vratit.

• Narýchlo mi trebalo posteľ tAk som ju objednala ,po zaplatení rýchleho dodania20€ mi prišla posteľ ale ma preliačené vnútro ..posielala som im foto ale žiadna odozva...

Moje skúsensti s týmto obchodom sú zlé. Objednala som si nábytok, ktorý mi ešte stále neprišiel, už je tomu 11 dní, pritom mi na druhý deň po odoslaní mojej objednávky zavolali, že daný nábytok majú a posúvajú objednávku ďalej (naloženie do auta). Toto bol môj posledný nákup v tomto obchode.

• Zavádzanie zakaznikov, dlha cakacia doba....

Veľmi slabý

• žiadna vyhoda
    • určia datum dodania ale nedodržia slovo

nedodaju včas tovar

• Mylné informácie, minimálna komunikácia so zákazníkom

Objednali sme si tovar, dodacia doba uvedená 2 týždne, pani na druhý deň volala, že to môže trvať 6 týždňov. Takégo informácie majú byť zákazníkovi známe pred odoslaním objednávky, nie po objednaní tovaru. Na mail samozrejme nikto neodpovedá

• vybavenie online
    • objednaný bledo sivý poťah sedacej súpravy, doručený bol iný...

objednaná sedacia súprava - bledo sivý poťah Inari, doručený bol iný poťah bez akéhokoľvek informovania... v tomto prípade to skutočne nie je o rozlíšenie displeja obrazovky.

Reakcia obchodu Nabytkarstvo.sk

Sedacia súprava Bardot je naozaj za vynikajúcu cenu - teraz za 405€, nevýhodou je, že pri tejto cene nie je možnosť výberu poťahovej látky.

Želáme veľa zdravia a ďakujeme za objednávku

www.nabytkarstvo.sk, Roland Schváb

Objednala som si postel, po 2 tyzdnoch mi volali, ze je vsetko v poriadku, ze mi bude vcas dorucena. Tyzden pred dodanim opat telefonat, ze sa im minula mnou vybrata latka a ak na nej trvam, dodacia doba sa predlzi cca o 2 !!! mesiace, pripadne si mam vybrat inu- co mi pride nefer- to nevedeli pred tyzdnom??? Podotykam, postel nie je lacna, a to mi ani ziadnu zlavu nenavrhli za dlhsie cakanie. Vas zakaznik vas pan tu vobec neplati. Druhykrat si dobre rozmyslim, ci tu nieco objednam.

Reakcia obchodu Nabytkarstvo.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Informáciu o látke sme dostali tesne pred tým, ako sme Vás informovali. My sme medzitým komunikovali s našim dodávateľom, robili sme všetko pre to, aby ste posteľ dostali, akú ste si objednali.
    Dnešným dňom Vám posteľ bola doručená presne v tej látke, akú ste si vybrali, teda všetko by malo byť v poriadku. posteľ bola dodaná do mesiaca, tak ako sme Vám sľúbili. :-)
    Naším hlavným cieľom je skutočne spokojnosť zákazníka a hlavne u nás platí NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN ....

Verím, že Vám posteľ bude slúžiť a v zdraví si ju užijete :-)

Želáme veľa zdravia a pohody

Roland Schváb, www.nabytkarstvo.sk

• seriózny prístup k reklamácii
    • zavádzajúce informácie o dobe dodania

Obchod som si vybrala preto, že obývačkovú stenu ponúkali o 30 EUR lacnejšie ako konkurencia. Nakoniec som bohužial ušetrila len 10 EUR a musela čakať mesiac, pretože som stenu reklamovala - bola mi dodaná s chýbajúcou zadnou stenou a prasknutou bočnou stenou.

Na stránke je pri každom produkte uvedený termín dodania. Tým som sa riadila aj pri mojej objednávke - objednávala som v utorok, termín dodania mi stránka ukázala o 7 dní. Brala som to ako akceptovateľný termín. Bežná doprava je spoplatnená sumou 10 EUR, expresná, ktorou sa rozumie aj dodanie na vybraný termín, 20 EUR.
    Urobila som teda objednávku a očakávala, že tovar mi bude dodaný o 7 dní. Na druhý deň mi volala pani z obchodu, potvrdila moju objednávku a povedala, že deň pred dodaním ma bude niekto kontaktovať. To sa aj stalo, ale pani, ktorá mii volala mi tentokrát oznámila, že jej kolegyňa ma zabudla informovať o tom, že ak chcem mať tovar dodaný v mnou vybraný termín, musím zaplatiť expresné dodanie. Na moje konštatovanie, že termín mi ukázala stránka a že ja som tovar objednala pred 7 dňami a teda to nie je expresné dodanie mi povedala, že oni potrebujú naplniť auto a že tovar mi bude doručený o ďalších 7 dní.
    To pre mňa bolo neprijateľné, preto som sa rozhodla doplatiť expresnú dopravu.

Tovar mi doručili, ale keď sme stenu začali skladať, zistili sme, že bočná stena skrinky je prasknutá. Neskôr sme navyše zistili, že chýba zadná stena. Jedna doska nám naopak zvýšila.
    Pani z reklamácii mi otázku ako je možné, že mi bol dodaný nekompletný tovar povedala, že oni do krabíc nevidia - lenže krabice vyzerali ako keby už raz otvorené boli a boli zabalené nanovo.
    Jediné pozitívum na celej objednávke je, že moju reklamáciu prijali bez prieťahov, aj keď ju vybavili iba v zákonnej lehote 30 dní - neponáhľali sa.

• Veĺa

• celkom dobré ceny
    • čakacia doba bolo uvedené 4 týždne čakali sme takmer 8 týždňov, komunikácia? stále sa vyhovárali, že už o týždeň...a stále sme tam museli volať oni sa neunuvali... no proste neprofesionálne správanie

tovaru sa dočkate ale je otázne kedy čakacia doba je vždy oveľa dlhšia ako uvádzajú a ak ste z východu tak vam ešte povedia, že teraz tam nemajú cestu tak čakáte ďalej ... to hovorí samo za seba...

Reakcia obchodu Nabytkarstvo.sk

je nám ľúto že ste museli dlho čakať na váš tovar, bohužiaľ nie vždy vieme ovplyvniť dobu výroby. Naštastie sa to stáva len v málo prípadoch. Zákazníkov sa snažíme vždy priebežne informovať o stave objednávky. Dúfame že vám tovar bude dlho slúžiť :)

• nevšimol som si
    • dodacia lehota oničom, určite nabudúce o tuto stránku ani nezakopnem

keby som dopredu vedel dodaciu lehotu, tovar bz som si objednal inde, lenže už som mal vybraté, a nechcel som sklamať polovičku

Tovar bol dodany doskriabay a poskodeny
    Nemal som chut a naladu to riesit

Reakcia obchodu Nabytkarstvo.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za recenziu. Stolík bol vystavený na našej prevádzke, pred balením sme ho kontrolovali, ale je možné že nám niečo uniklo. Keby ste mali chuť a náladu, kľudne to môžeme dať do poriadku.

Želám veľa zdravia

Roland Schváb, wwww.nabytkarstvo.sk

• bola som sklamaná z výrobku, ktorý som si objednala, nakoľko na internetovej stránke, ktorú obchod má bol tento výrobok zobrazený len z profilu, čiže nebolo tam viac obrázkov napr.z iného uhla pohľadu, čo je dosť klamlivé pre zákazníka

Reakcia obchodu Nabytkarstvo.sk

Ďakujeme za hodnotenie, bohužiaľ v niektorých prípadoch nemáme dostupné viaceré fotografie od výrobcu.

• neschopny dorucit objednavku od 2.10 do dnes t.j 22.12.
    • Zavadzajuca samopropagacia o rychlosti dodania
    • nulove pro-zakaznicke spravanie

Absolutne nepouzitelny obchod. Po telefonickom kontakte, po objednani slubena doba dodania 4 tyzdne sa natiahla na 6 tyzdnov. Naviac objednavka nebola korektne skompletovana. Zle dodane jednotlive diely co bolo reklamovane hned na druhy den (14.11)aj s ID cislom dielu podla navodu ktory bol v krabici. Nanestastie aj ten navod bol nespravny. Reklamacia sice bola dodana do obchodu 23.11 ale tam ju zapatrosili. Aj napriek pravidelnym telefonatom ked som bol ubezpecovany ze reklamacia sa riesi, stale nie je vyriesena (uz 38 dni).
    Obchod nie je schopny dodat kompletny produkt od 2.10 do 22.12 (uz 81 dni)
    Ak nemate obrovsku davku trpezlivosti ABSOLUTNE NEODPORUCAM.

Dobry den,

Skoda, ze musime citat aj taketo negativne recenzie. Zial pochybili sme, ani sa nebudem vyhovarat. Islo, zial o system nabytku, ktory sa vyradil z vyroby a preto nastali taketo problemy. Chapem, ze konecneho zakaznika to nemusi zaujima, kedze sme to ponukali na nasich strankach. Stalo sa. Ospravedlnujeme sa za sposobene problemy, verim, ze v buducnosti si dame viac zalezat na spokojnosti zakaznika a podobny problem sa nezopakuje.
    Zelame Vam krasne prezitie prezitie vianocnych sviatkov v kruhu rodiny a stastny Novy rok 2014.
    Za problemovy produkt Vam vratime peniaze aj s nejakou kompenzaciou.

Roland Schvab, www.nabytkarstvo.sk