• Komukacia obchodu. Rýchlo dodanie tovaru, keď je na sklade.

tovar sice este nedorazil , ale na ich portaly upozornuju zakaznikov, ze dodacia lehota je dlhsia + volala mi pani zo zakaznickeho servisu a este ma osobne upozornila , ze dodacia lehota bude dlhsia , takze nezavadzaju zakaznikov , co sa mi paci ,

• skvela komunikacia
    • ochota poradit a pomoct pri vybere
    • ustretovost a proklientsky pristup

S obchodom mam uz predoslu pozitivnu skusenost a po rokoch sa na tom nic nezmenilo.. Pred par rokmi som kupovala sedaciu supravu a chcela som atypicku farebnu kombinaciu, s cim mi ochotne poradili a dokonca ma vystrihali pred nedostatkami materialov, ktore som si vybrala.. Teraz som sa na nich opat obratila s vyberom sedacej supravy a ochotne mi poslali domov vzorkovnik, aby som si pozrela farby na vlastne oci a nasledne som s nimi chcela prejst objednavku najskor telefonicky a potom ju zadat online, no k tomu som sa vobec nedostala, pretoze pani na telefone mi objednavku rovno zadala sama a prechadzala ju so mnou krok za krokom, kym som zlozila, tak som si ju mohla este sama pozriet a potvrdit.. Dostala som velkorysy casovy limit na uhradu s dovetkom, ze ak nahodou zabudnem, budu ma kontaktovat, aby mi platbu pripomenuli.. Po uhrade mi prisiel mail od veducej (ziadna automaticka odpoved), ze platbu eviduju a kontaktovat ma budu, ked mi sedacku dovezu.. Na dnesnu dobu a dnesne pomery som bola celkovo s komunikaciou a ochotou nadmieru spokojna, ba sokovana, ze sa este takyto eshop najde.. Naozaj som zazila, ze zakaznik je pan a obchodnik urobi, co je v jeho silach, aby bol zakaznik spokojny.. Priznavam, ze vzhladom na dynamickost doby a rychlost meniacej sa kvality som bola pred objednavkou skepticka, hoci som mala z minulosti uz pozitivnu skusenost, no neverila som, ze v tejto dobe pretrvala dodnes.. A aka som bola prekvapena, ked som zistila opak! Skvely obchod s kvalitnym proklientskym pristupom, vynikajucimi sluzbami a kvalitnymi produktmi!!

• Rýchla výroba, do dvoch týždňov.
    • Kvalitná komoda za rozumné peniaze.
    • Niektoré diery neboli prevratné do konca (krz na krz).

• Tovar prišiel dva dni po objadnaní
    • Nedalo sa platiť kartou

• Ochotný personál

Spokojnosť

• Výrobok je kvalitný,pekne vyrobené čalúnenie je

• Rýchle vybavenie po telefonickom dohovore a aj rýchle dodanie tovaru,vrelo odporúčam aj ostatným ľuďom.

• Uzasny pristup, super komunikacia
    • Vybavenie objednavky este pred vianocami
    • Trpezlivost pri vybere potahovej latky na dialku :)

S obchodom som velmi spokojna, bol osloveny ako alternativa, kedze iny eshop nereagoval a som velmi spojojna s celkovym pristupom ako pani predavajucej tak zamestnancov dopravy, ktori mi nabytok vyniesli domov. Vsetko prebehlo bez najmensieho problemu a urcite sa do obchodu vratim :)

• Vynikajúca ochota vychádzať zákazníkom v ústrety, vysoká odbornosť a znalosti a aj spokojnosť.
    • Vždy tu nakupujem.
    • Vysoká operatívnosť a ochota pracovníkov.

Vynikajúci obchod aj vedúci pracovníci.

• Výborný servis
    • Milý personál
    • Proaktivny prístup
    • Zákaznícky servis

už v minulosti som objednavala nabytok ,sice to trochu dlhšie trva to dodanie ale super pristup

• super chvalim

Veľmi dobré, komunikácia na výbornej úrovni

• Milá komunikácia s predajcom

Obchod doporučujem.

• Niekedy parkujú ďalej, ale vozíkom, ktorým väčšina dodávateľov nedisponuje, a teda máte čo vláčiť, dovezú tovar až do vestibulu.

Doporučujem.

• Tovar prisiel tak ako bolo dohodnute
    • Sofer bol ochotny pomohol s vylozenim

• Dobrá komunikácia je veľkou výhodou

• Rýchle dodanie, výborná komunikácia s predajcom, ústretovosť.
    • Chýbajúce pomôcky na vynášku do bytu /popruhy/.

• Maximálna spokojnosť