V tomto obchode som si objednala konferenčný stolík do obývačky a pohovku. Pustila som sa do skladania stolíka, pri ktorom chýbali dosť dôležité 4 diely bez ktorých je stolík prakticky nepoužiteľný. Diely som si musela dokúpiť, aj keď lacno ale predsa si myslím že keď si za niečo zaplatím, má mi to prísť komplet. Taktiež som dosť nespokojná s dobou dodania, nábytok nám došiel po 12 dňoch od objednávky a to by mi ani nedošiel keby som nemusela 2x(a to už patrične naštvaná)telefonovať. Pani na druhej strane mi po prvom telefonáte povedala, že akurát mi chceli volať a že tovar mi dôjde hmm(hmm!!) o 12. Zavolala som si teda chlapcov(cez obednú prestávku v práci), ktorí samozrejme odišli po hodine čakania. Po ďalšej polhodine konečne došiel kuriér, ktorý mi oznámil že nemá žiadne hlásenie od vedúcich že má prísť o 12. Ešte že mi to aspoň zdarma vyniesol do bytu. V tom to obchode v budúcnosti neplánujem nakupovať, aj keď nemôžem povedať že by sa mi ponúkaný tovar nepáčil.

Reakcia obchodu Nabytkarstvo.sk

ďakujeme pekne za recenziu, je mi ľúto, že vyjadrujete svoju nespokojnosť s našimi službami. Snažíme sa vyhovieť všetkým zákazníkom, ale tentokrát sa nám to, ako vidím nepodarilo. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy. snáď ešte niekedy zavítate na naše stránky a budeme mať možnosť opraviť si naše renomé.

Prajeme pekný deň

Roland Schváb, www.nabytkarstvo.sk

• po odoslaní objednávky mi prišiel e-mail že tovar majú skladom a abude mi doručený do dvoch dní, asi 6 hodín nato (cca. o 20:00) mi volala nejaká pani že môj tovar musia objednat od dodavatela a následne mi bude doručený koncom !septembra! ...tak som teda financie investovala do iných záležitostí do bytu, že to má ešte čas, a o dva dni nato mi volá pani z obchodu že dnes vám bude doručený tovar. NENORMALNE!

Dobry den,

ked dobre chapem, tovar dorazil o dva dni od objednavky.
    no NENORMALNE :-)

želám pekný deň a ešte veľa veľa spokojných nákupov na internete :-)

Roland Schvab, www.nabytkarstvo.sk

Objednala som si 2 pohovky do nového bytu. Prišla mi len jedna, pretože ju vraj zabudol vodič naložiť, akože to kde sme???? Ja som dokonca ani nebola doma, len som sa to dozvedela od chlapov, čo mi mali pohovky vyložiť. Teraz si budem kvôli tomu volať na 2krát pomoc. A obchod ma o tom ani nekontaktoval. Tá druhá mi ešte neprišla.. som zvedavá, kedy príde!! Zúúúúrim!!!!

Reakcia obchodu Nabytkarstvo.sk

Dobrý deň, priznám sa aj ja zúrim. Nerád čítam takéto reakcie. Ale aj človek je tvor omylný, naši chlapci to zabudli naložiť, je to naša vina. Tovar bude zajtra u Vás a zoberime Vám to hore bezplatne. Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme, a nehnevajte sa na nás, ale asi to teplo nedobre pôsobí na ľudí :-)

ďakujeme pekne za recenziu

• -cena nábytku
    • -dĺžka dodania,napriek informácie že daný tovar sa nachádza na sklade
    • - rôzne ceny dopravy

Reakcia obchodu Nabytkarstvo.sk

ďakujeme za kritiku, popracujeme na zlepšení :-).

• ziadne
    • pristup k zakaznikom

• Bolo by vhodne keby aktualizovali svoju stranku a odstranili z ponuky tovar ktory sa uz nevyraba

Reakcia obchodu Nabytkarstvo.sk

ďakujeme za kritiku, Vašu pripomienku akceptujeme a pristúpime k náprave.

• Široká ponuka tovarov
    • Stretol som sa s nie veľmi prívetivou komunikáciou zo strany predávajúceho, pripadalo mi to že mi robia láskavosť tým že som si od nich objednal tovar.
    • Na stránke mali tovar na sklade, pod ním poznámka že ho doručia do troch dní, doručený mi bol o 10 dní.

Pre tento obchod som sa rozhodol podľa referencií na stránke kde zákazníci písali že im bol tovar doručený expresne rýchlo.
    Mne bol doručený expresne pomaly čo ma rozčúlilo nakoľko u mňa rozhodovala pri výbere rýchlosť doručenia kvôli časovej vyťaženosti. Pri telefonáte do nabytkárstva navyše tá "teta" nebola moc príjemná a bola drzá.
    Ďakujem, nikdy viac, navyše kvalita nábytku a manuálov horšia než v Asku.

Dobry deň,

Budeme musieť popracovať na zlepšení. V mene našej firmy sa Vám ospravedlňujem za komunikáciu, z ktorou ste neboli spokojný.
    Čo sa týka dopravy, využívame vlastnú dopravu a tiež aj externú prepravnú firmu, ktorá dokáže tovar dopraviť v priebehu 24 hodín pokiaľ to zákazníka súri. Potrebujeme, len od zákazníka vedieť, že ako veľmi to má súrne.
    Veľmi ma mrzí, že sme nenaplnili Vaše očakávania, ale snáď to niekedy v budúcnosti budeme vedieť napraviť.

• nizke ceny
    • dlžka dodania

všetko celkom ok až na tu dlhu dobu dodania čakam 2 tyždne a nič

Reakcia obchodu Nabytkarstvo.sk

Mrzí nás vzniknutá situácia ale všetkých zákazníkov vopred informujeme o dĺžke dodania tovaru. Aj keď máme obrovské skladové zásoby nemôžeme držať všetok tovar skladom. Vždy sa snažíme čo najskôr doručiť tovar k zákazníkovi. V tomto období má veľa výrobcov dovolenky čo mohlo spôsobiť dlhšiu dobu dodania. Nakoľko ste neuviedli bližšie informácie ohľadne Vašej objednávky môžete nás kontaktovať na tel. č. 0918 188 377, 0918 188 372 alebo mailom: [email protected] . Dúfam, že spoločne nájdeme riešenie a podarí sa nám napraviť Vaše negatívne hodnotenie.
    S pozdravom Martin Petrovič
    Nabytkarstvo.sk