• Široký sortiment a rýchle dodanie

ďakujeme za pozitívnu reakciu.

Sme veľmi radi pokiaľ sú zákazníci s našimi službami spokojní a navyše sa o tom podelia s ostatnými.

Michal - Muziker

Rýchle dodanie, všetko ok.

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

ďakujeme, že ste naším pravidelným zákazníkom a odporúčate náš obchod. Tešíme sa na vašu budúcu návštevu v našom e-shope.

Michal - Muziker

Tovar nebol stále doručený, každý deň sa mení dátum doručenia.

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

je nám ľúto, že naše služby hodnotíte negatívne, no v prípade vašej objednávky sme ako obchod nijako nepochybili.

Objednal ste si totiž aj tri tovar, ktorý nemáme k dispozícii skladom. O tejto skutočnosti ste boli informovaný už počas vytvárania vašej objednávky na našej webovej stránke, ale aj bezprostredne po jej vytvorení e-mailom. V tomto prípade vám odporúčame kontaktovať našu zákaznícku podporu za účelom úpravy vašej objednávky. Našu zákaznícku podporu môžete kontaktovať na tel. čísle +421 232 179 733 alebo na e-mail [email protected].

Ďakujeme za pochopenie.

• Dobrý

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

ďakujeme za vašu reakciu. Sme vďační za kladné hodnotenie, ktoré ste nám dali a potešíme sa, keď u nás nakúpite aj nabudúce :)

Michal - Muziker

Som spokojná . Bolo to rýchle .

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

sme radi, že Váš nákup hodnotíte na 100%.

Michal - Muziker

Top obchod.Rýchlosť vybavenia objednávky,kvalita tovaru,vedia poradiť.++++++

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

je skvelé čítať o Vašich pozitívnych skúsenostiach s naším obchodom. Ďakujeme za recenziu :)

výborné

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

ďakujeme za toto hodnotenie a sme radi, že ste si našli čas aj na odporúčanie nášho e-shopu. :)

Majte ešte krásny deň.
    Michal - Muziker

Dobrá a rýchla komunikácia s obchodom.

Som spokojny

• Malý, dobre prenosný.
    • Jediné čo by som tu vytkol je neprítomnosť eqalizéru.

Je to všetko ok

• Rychle dodanie

Michal - Muziker

Tovar som objednal, bol dodaný v čase mne vyhovujucom.

Majte ešte krásny deň.

Rýchle dodanie

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

sme radi, že Váš nákup hodnotíte na 100%.

• bleskova komunikacia
    • slusny vyber - sortiment
    • rychle dorucenie

Michal - Muziker

robil som objednávku ,urobil som ju a odoslal. Behom minúty som si spomenul, že potrebujem náplň do dymostroju. Poprosil som e-mailom aby sa objednávky spojili. Odpísané mi bolo ,že už sa expeduje. Behom jednej minúty. To vravte viete komu. Toto nie je ústretovosť ale biznis ,Váš

Reakcia obchodu MUZIKER.sk

ďakujeme za vaše hodnotenie našich služieb, hoci ste sa rozhodli náš obchod ďalej neodporúčať.

Vaše objednávky boli vytvorené 19.4.2024 o 11:43 hod. Následne ste nás e-mailom požiadal o spojenie objednávok o 11:49 hod. no v čase, keď sme sa dostali k vášmu e-mailu a odpísali vám o 13:53 hod., už boli vaše objednávky v stave expedované a nebolo možné ich spojiť ani nijakým spôsobom upravovať.

Ďakujeme za pochopenie.

Michal - Muziker

Velky vyber , konkurencia schopnost cenami , dobra zakaznicka podpora.

• rýchly, vernostný program

• Rýchlosť dorucenia