• nakúpil v obchode MUZIKER.sk pred 4 rokmi

• Kvalita, rýchlosť

• ..spolahlivy,rychly a priehladny
  • nakúpil v obchode MUZIKER.sk pred 2 týždňami

Bezproblémový nákup tovaru s najvýhodnejšou cenou.

• nakúpil v obchode MUZIKER.sk pred 2 týždňami

• ak mám byť úprimný bol bez poplatku za donášku
  • nakúpil v obchode MUZIKER.sk pred 2 týždňami

V tomto obchode som nakupovala už viackrát a vždy som bola maximáne spokojná. Tovar je výborný, stránka prehľadná, dodanie rýchle a podľa požiadaviek. Môžem len odporúčať.

Spokojnosť.

• nakúpil v obchode MUZIKER.sk pred 2 týždňami

• dorucene v poriadku a rychlo
    • viacero obchodov v ramci BA
    • sem tam lacnejsie inde

• rychlost dodania
  • nakúpil v obchode MUZIKER.sk pred 2 týždňami

za 11 dní ( ku dnešnému dňu) sme neobdržali objednaný tovar aj napriek tomu, že objednaný tovar bol uvedený ako "skladom" !

• nakúpil v obchode MUZIKER.sk pred 2 týždňami

• Výborná komunikácia, veľký výber tovaru, expresné doručenie
  • nakúpil v obchode MUZIKER.sk pred 2 týždňami

• jediny golfovy eshop, ktory ponuka moznost zasielku dorucit do "DHL zasielkovne", v kazdom meste viacero prevadzok, kde sa da tovar vyzdihnut, napr. cerpacie stanice kde je mozne prist po tovar aj o polnoci, ak clovek nie je stale na jedno mieste je dorucenie kurierom velmi komplikovane, ale toto je neocenitelny benefit
    • uz asi 4 golfove produkty som kupil lacnejsie ako u konkurencie, a to vyrazne.
    • hoci som ponuku nevyuzil, dal som si jeden produkt nacenit s ohladom na "cenovu garanciu", vyrovnali cenu konkurencie (driver Callaway bol za 315, u konkurencie za 300) behom par hodin (ziadost som odoslal v sobotu a v sobotu aj prisla odpoved), rozhodol som sa pre iny produkt ale bolo by byvalo lepsie, keby ta ponuka platila napr. aspon 48-72 hodin, email som obdrzal v sobotu cca na poludnie s tym, ze ponuka plati len do konca daneho dna. Ale je dobre vediet, ze to naozaj funguje, na rozdiel od inych eshopov, kde maximalne pride odpoved, ze dany produkt nevedia nacenit na cenu u konkurencie.
    • po prvom nakupe v maji, ked som cez znameho nechal vyzdvihnut tovar v predajni Muziker (vtedy som si bud nevsimol alebo tam nebola este moznost tovar dorucit cez DHL zasielkovnu), a prevzatie tovaru bolo spojene s problemami sa vedenie firmy ozvalo aj telefonicky aj mailom a slubili dobuducna podobnym problemom predchadzat.
    • redakcny system eshopu zjavne nie je usposobeny na Golfove potreby, preto je filtrovanie a vyhladavanie produktov pomerne tazkopadne, pri golfovych paliciach je casto problem zistit velkost/loft, chybaju blizsie popisy k produktom.
  • nakúpil v obchode MUZIKER.sk pred 2 týždňami

Dobry vyber tovaru a priaznive ceny. Tak tiez ochotny personal v predajni ..

• Dobrá komunikácia a poradenstvo
    • Rýchle dodanie
    • Žiadna
  • nakúpil v obchode MUZIKER.sk pred 5 mesiacmi

• Spokojnosť.

• Rychle dorucenie

• spokojný
  • nakúpil v obchode MUZIKER.sk pred 2 týždňami

• Veľmi rýchle spracovanie objednávky a doručenie tovaru, prišiel na druhý deň po odoslaní objednávky
  • nakúpil v obchode MUZIKER.sk pred 3 týždňami

• kupoval som zvukovú kartu, mali ju výrazne lacnejšie ako konkurencia so zeleným mimozemšťanom
    • objednávka bola doručená hneď na druhý deň

Muziker má slušný výber tovaru a veľmi rýchle spracovanie objednávok pri zachovaní primeraných cien. Nie sú úplne najlacnejší, ale ak chcem mať tovar rýchlo, tak si radšej priplatím pár eur a mám istotu, že mi tovar dorazí na druhý deň.

bez nedostatkov

Spokojnosť.