Nekompetentny personal. Predavate tovar, ktory nedokazete namontovat. Uz tyzden cakam na “rychle” riesenie problemu.

Reakcia obchodu MTBIKER shop

Dobry den, pravdepodobne doslo k nedorozumeniu - my cakame na Vas v nasom servise, aby sme Vam mohli svetlo na ebike namontovat. Kedze ide o svetlo napajane priamo z ebiku, je potrebny zasah do elektrickej instalacie ebiku, co nie je trivialny servisny ukon a najma lisi sa model od modelu.

Vždy to prebehne v poriadku

Reakcia obchodu MTBIKER shop

Dobry den, dakujeme za spatnu vazbu, verime, ze "neodporucam" je tym padom preklep / preklik :)

• tovar som dostal 2.12, veľkosť nesedela a obratom som poslal naspäť. Do 14.12 nemám žiadnu info, medzitým sa moja veľkosť vypredala a budem nútený ísť ku konkurencii.

Reakcia obchodu MTBIKER shop

Dobry den, Vasa skusenost nas mrzi. V predvianocnom obdobi trva ovela dlhsie, kym sa k nam dostane tovar spat cez Zasielkovnu a takisto je vacsie mnozstvo tovaru na spracovanie. Do buducna odporucame objednat druhu velkost a nasledne vratit povodnu velkost so ziadostou o vratenie penazi. Usetri sa tak mnozstvo casu a vyrazne sa znizuje sanca, ze sa druha velkost vypreda.

• Úžasný web
    • Strašná obsluha, ten starší pán ktorý ma obsluhoval už tretí krát sa minul povolaniu. Nezáujem o zákazníka, neochota poradiť.... čítať z monitoru vie každý. Radšej si to nabudúce nechám poslať kuriérom
    • Klamu
    • Zavadzaju
    • Tovar ma zly popis
    • Ziadna odozva z obchodnu

Reakcia obchodu MTBIKER shop

Dobry den, Vasu objednavku sme preverovali. Tovar, ktory Vam dorazil, presne splna popis uvedeny v e-shope. To, co tvrdite, ze v popise napisane nie je, v popise napisane je a to, co tvrdite, ze v popise napisane je, v popise napisane nie je. Tieto fakty si viete naozaj velmi jednoducho overit precitanim popisu tovaru. Tovar nam samozrejme mozete vratit bez udania dovodu, Vase obvinenia su vsak neopodstatnene.

Veľmi sťažená a zdĺhavá komunikácia, väčšinou dostanem odpoveď, že mám čakať. Ohľadom jednej veci treba písať desať mailov.... chcelo by to ústretovejšie a promptnejšie riešenie, iné e-shopy reagujú hneď

Reakcia obchodu MTBIKER shop

Dobry den, pozerali sme sa na historiu komunikacie. Na telefonicky odkaz Vam bolo odpovedane do 15 minut, rovnako aj na email tykajuci sa objednavky. Na dalsi email sme odpovedali rano, kedze prisiel po 19tej hodine. Ine emaily od Vas neevidujeme. Nikdy Vam nebolo odpisane, aby ste cakali a vzdy Vam bolo odpisane k veci. Vasa vymena tovaru prebehla uspesne a na nase naklady pred vyse tyzdnom. Netusime, ci ide o omyl alebo zly umysel, nicmenej Vase hodnotenie nam nesedi k priebehu Vasej objednavky.

• Rýchlosť
    • Prijateľná cena
    • Vhodný a veľký výber
    • Bez výhrad

Reakcia obchodu MTBIKER shop

Predpokladáme, že ide o len preklep pri odporúčaní/neodporúčaní. :-) Teda veríme, že pri 100% hodnotení a bez výhrad by ste nakúpil aj znova. :-)

Neochotny a neprijemny predavac na kamennej predajni, ktory zneprijemnil jednak nakup ale aj cas straveny na predajni.

Reakcia obchodu MTBIKER shop

Vnímanie nášho kolegu asi neovplyvníme, podľa našich dát ale bola Vaša objednávka vybavená korektne v rovnaký deň ako bola zadaná. Ak máte konkrétne výhrady k správaniu nášho zamestnanca, napíšte nám to prosím na [email protected]

Tovar prišiel nekompletný. /bez sk, cz návodu /.

Reakcia obchodu MTBIKER shop

v tomto prípade sa ospravedlňujeme za chýbajúci SK návod v balení blikačky, dopošleme Vám ho.

Tovar bol doručený včas, ale na tovare bola nižšia cena, teda už bol v zľave a mne bol dodaný v plnej cene je to dosť neseriózne, to ma dorazilo, ináč by som Vám nemala čo vytknúť.

Reakcia obchodu MTBIKER shop

tovar Vám bol doručený za cenu, ktorá bola platná v momente objednania a s ktorou ste súhlasila pri potvrdení objednávky. Cenovka, ktorá bola na tovare bola zo skoršej, časovo ohraničenej akcie. Ospravedlňujeme sa za tento "lapsus" pri odoslaní, kedy na tovare ostala stará cenovka, tovar sme ale skutočne dodali tak, ako bolo uvedené na webe v momente objednania produktu.

Objednal som si novú zadnú prehadzovačku Shimano 105. Po inštalácii na bicykel som zistil, že v kĺbe má vôľu asi 1mm a taktiež jedna kladka prehadzovača je s takou istou vôľou. Prehadzovačka sa nedá nastaviť aby spoľahlivo radila prevody.

Reakcia obchodu MTBIKER shop

mrzí nás ak máte s tovarom zakúpeným u nás problém, v každom prípade reklamáciu na daný produkt od Vás neevidujeme, jednoznačne odporúčame poslať nám prehadzovačku na reklamáciu. Toto ale ťažko pripísať na vrub nás ako obchodu, aj keď je takýchto prípadov minimum, čas od času sa stane, že z výroby prekĺzne tovar, ktorý nie je 100% funkčný.

• Pomerne dosť cyklo tovaru na jednom mieste
    • Momentálne veľmi dlhé doby dodania oproti iným e-shopom
    • Nesprávne uvedené doby dodania pri tovare
    • Momentálne možnosť iba platby vopred s doručením kuriérom

Pravdepodobne môj posledný (opäť omeškaný) nákup. Mám skúsenosti s viacerými inými slovenskými a českými cyklo a športovými eshopmi, ktoré mi opakovane doručili tovar veľmi rýchlo a nepáči sa mi ako vedenie mtbiker suveréne zákazníkom tvrdí, že pomerne dlhé dodacie doby má každý eshop. Celkovo som nadobudol pocit, že aj keby traktory padali, tak na mtbiker sa sťažovať je neprístojné, pretože oni sú najlepší, robia milión vecí pre dobro ľudstva a konkurencia je vždy horšia. Myslím, že vyjadrenie od mtbiker pod touto recenziou bude tiež v podobnom duchu. Preto tento obchod neodporúčam hlavne z princípu. Myslím, že má aj iné menšie nedostatky, ale pokiaľ sa dodacie doby vrátia k normálu, tak pre bežného zákazníka čítajúceho túto recenziu by bolo vypisovanie mojich ďalších negatívnych skúseností zbytočné, pretože niekomu inému sa nemusia stať alebo ich nemusí vnímať negatívne. Každopádne ale odporúčam skúsiť aj iné podobné eshopy, pre mňa aj za cenu prípadného dvojitého poštovného.

Ahoj Ľubo,
    myslím, že môžeme debatu z nášho fóra ukončiť pod týmto príspevkom. K meškaniu sme sa vyjadrovali už veľa krát na rôznych miestach, bolo by fajn ale neklamať.

1. Nikde netvrdíme, že meškanie má každý eshop - len sme uviedli, že meškanie v aktuálnom stave má viacero obchodov, ako tuzemských tak zahraničných. Opierame sa pri tom o naše vlastné skúsenosti (a priame skúsenosti užívateľov fóra) a linkovali sme aj prieskum v médiách, takže naše tvrdenia sú na základe nejakých skúseností a dát, nie vycucané z prsta - aj v prieskume, ktorý sme linkovali v našom fóre sme uvádzali, že vysoké percento eshopov priznáva meškanie, nikde, opakujem nikde nikto nevravel, že meškajú všetci. Prosím ozaj opatrne so slovami, slová ako každý, vždy by bolo fajn citovať a nie vymýšľať si.

2. Sťažovať sa je prístojné a vždy vysvetľujeme situáciu a snažíme sa objasniť, prečo daná objednávka mešká. Prosím ale rovnako ako v prípade vyššie, nevkladaj nám do úst veci, ktoré sme nepovedali. To, že na fóre niektorí užívatelia Tvoj pohľad na vec nezdieľali neznamená, že sa jedná o oficiálnu komunikáciu firmy MTBIKER.

3. To o tom, že konkurencia je vždy horšia si ani nezaslúži komentár ale opäť - nikto z našej firmy nikdy nikde oficiálne nehodnotí konkurenciu a tobôž nie, aby niekto od nás napísal, že konkurencia je vždy horšia alebo niečo v podobnom duchu. Opäť klamstvo.

Negatívnu spätnú väzbu samozrejme vnímame citlivo a úprimne nás mrzí, že aktuálne je oprávnená, nakoľko dodacie lehoty vzhľadom na nával objednávok a meškania objednávok nedokážeme v niektorých prípadoch dodržať. Situácia sa dostáva do normálu a už o pár dní by sme mali opäť fungovať ako pred nástupom korony/sezóny. Rozumiem Tvojmu rozhorčeniu a ako som napísal u nás na fóre, aktuálne je kritika ohľadom doručovania oprávnená ale ozaj si vyprosím aby si klamal a vymýšľal si, vkladal nám do úst čo nikto z našich kolegov nenapísal ani nepovedal.

Aj takto oficiálne sa chcem ale aj na tomto ospravedlniť za meškanie tejto objednávky, ktorú sme doručili o 1 deň neskôr ako sme avizovali.

Martin Palenčík
    obchodný riaditeľ MTBIKER.sk

• prehľadnosť
    • rozsah ponúkaného tovaru
    • ponuka uvádzaná na stránkach často nie je pravdivá

treba si dať pozor- ak niečo súrne potrebujete, nespoliehajte sa na uvedenú ponuku

Reakcia obchodu MTBIKER shop

Dobry den, pre doplnenie kontextu - na sklade sa nam nepodarilo dohladat platnicky, ktore ste objednali a ktore sa na sklade mali nachadzat. Mrzi nas tato chyba, ktora sa nam vynimocne moze stat pri drobnych produktoch, kde su evidencne na sklade posledne kusy a bud sa stratia alebo ich pocet nesedel s realitou pri naskladneni (napr. sme naskladnili 100 platniciek a v realite ich prislo len 99 - na takuto chybu prideme az pri poslednom pare). Nejde vsak o castu situaciu a takmer vzdy ju vieme riesit doobjednanim produktu od dodavatela.

• Ziadna komunikacia tavar zaplateny a nic

Reakcia obchodu MTBIKER shop

Dobry den, o meskani Vasej zasielky sme Vas informovali emailom. Kedze sme neobdrzali odpoved, berieme to tak, ze objednavku nechcete stornovat ani menit a ste ochotny na meskajuci tovar od dodavatela pockat.

Po objednaní tovaru a zaplatení ,dlha čakacia doba na tovar tri a pól týždňa človek aj zabudne že si niečo objednal .za mna zlá skusenost

Reakcia obchodu MTBIKER shop

Dobry den, vo Vasej objednavke bol produkt oznaceny "na otazku" (kedze nebol dostupny u ziadneho dodavatela), pri ktorom je vysvetlena dostupnost 14 - 21 dni a o tejto lehote velmi viditelne informujeme pri potvrdzovani objednavky. Objednavka Vam bola odoslana po 15 dnoch.

• Zatiaľ žiadna

Objednaný bežný tovar-plášte a duše jednej značky, 6x posunutý termín dodania, dopyt na hodnotenie nákupu prišiel skôr než objednaný samotný tovar...

Reakcia obchodu MTBIKER shop

Dobry den, pri Vasej objednavke bol avizovany datum dodania neznamy (minimalne 14 - 21 dni), kedze plast nemal na svojom sklade ziadny z dodavatelov v pozadovanom mnozstve a doobjednaval sa od vyrobcu. Momentalne je 13 dni od objednavky a avizovany termin by sme aj napriek situacii mali stihnut. To, kedy Vam pride poziadavka na hodnotenie, zial ovplyvnit nevieme, ide o nezavislu sluzbu.

• Super rychla komunikacia
    • Prehladna web stranka
    • Moznost osobneho odberu
    • Pri produkte mozete polozit otazku na ktoru vam podpora odpovie a poradi
    • Dodacie lehoty pre tovar co nemaju skladom nie su vobec dodrzane (a nie je to koli corone, toto je dlhodoby problem)

Objednavka odoslana 19.4. Do 30.4 som potreboval mat objednane veci doma. Pri produktoch bolo napisane do 2-3 dni plus navyse 48 hodin pre dorucenie kurierom koli corone. Tovar mi mal byt doruceny 28.4. 29.4 este stale nedostali vsetko od dodavatela takze som bol nuteny objednavku zrusit a objednat to z Nemecka (co mi uz aj bolo dorucene). Pre mna, tento obchod neodporucam, len koli dodacim lehotam pre tovar co nie je skladom, ktore ktore nie su dodrzane.

Reakcia obchodu MTBIKER shop

Dobry den, mrzi nas meskanie Vasej objednavky, aktualne meskanie je dosledkom zmeskanych objednavok okolo Velkej Noci. Nevieme ale, na zaklade coho pisete, ze ide o dlhodoby problem, kedze Vase predosle objednavky nemeskali a lehoty v normalnom obdobi splname na 98%.

• slušný výber tovaru
    • zaujímavý web aj mimo e-shopu
    • málo tovaru skladom
    • dlhé dodacie lehoty
    • otrasná komunikácia so zákazníkom (posielajú vopred pripravené odpovede, ktoré neriešia požiadavku)
    • výhovorky na dodávateľov
    • výhovorky na preťaženosť kuriérov
    • telefón neberú
    • nevedia určiť termín dodania, poskytujú predbežné termíny, ktoré tesne pred dátumom dodania menia

mtbiker, ktorý sa hrdí tým, že je najväčší na Slovensku a svete, asi nezvláda začiatok sezóny a zmenenú situáciu. Nevie vám oznámiť, ktorá položka (položky) objednávky nie je dostupná, aby sa mohla prípadne vylúčiť a zvyšok odoslať. Miesto toho posielajú jalové e-maily, ktoré problém neriešia. Objednávku nemajú kompletnú, ale vyhovárajú sa na preťaženosť kuriérov. Nakupujem aj v iných e-shopoch, doručenie u všetkých kuriérov je v bežných lehotách 1-2 dni od prevzatia tovaru. Moje veľké sklamanie z tohto obchodu.

Reakcia obchodu MTBIKER shop

Dobry den, mrzi nas meskanie Vasej objednavky (momentalne 1 den po avizovanom termine). V tomto obdobi su nase lehoty dlhsie ako obvykle a uvadzame aj dovod - pretazenie nasej expedicie kvoli obrovskemu narastu objednavok okolo Velkej Noci a meskanie zasielok s tovarom zo zahranicia (smerom k nam). Vo Vasej objednavke su polozky od dodavatela, na ktore cakame a tiez sa nam kazdym dnom posuva termin dodania, cize Vam nevieme poskytnut definitivnu odpoved, az kym k nam zasielka nedorazi. Situacia sa ale zlepsuje, verime, ze nam date sancu napravit si reputaciu v menej hektickom obdobi.

Ziadne info o stave ziadna kompenzacia hlavne ze trebalo popredu zaplatit a na dobierku neexistuje poslat..ako fakt dakujem..nikdy viac

Reakcia obchodu MTBIKER shop

Dobry den, mrzi na meskanie Vasej objednavky, ktora mala byt dorucovana vcera. Informovali sme Vas o meskani aj dovodoch meskania emailom (na ktory ste nam aj odpisovali). Dobierku nie je mozne zvolit ako platbu, kedze ju pocas mimoriadnej situacie kurieri neakceptuju.

• 10 dní dozadu objednane ale nič neprišlo. Platba vopred na účet

Reakcia obchodu MTBIKER shop

Dobry den, mrzi nas meskanie Vasej objednavky, sposobene meskanim zasielky od dodavatela. Platba vopred je v momentalnej situacii vyzadovana len z toho dovodu, ze kurieri neakceptuju platbu na dobierku.