Moja objednávka bola vytvorená a akceptovaná eshopom pred 10 dňami,odvtedy sa nič neudialo ani ma eshop o ničom neinformoval.

• 19 dni a ziaden update o zasielke

Predávajúcemu sa moc nechcelo ukazovať, produkty, pritom človek si chce vybrať jemu najlepšiu možnosť a najlepšie je samozrejme na živo ale keď už aj tuto možnosť ma obmedzenú

Nedodanie tovaru ani po dvoch tyzdnoch

• Obchod nekomunikuje, ani telefonicky, ani e-mailom
    • Tovar je objednaný už dvadsať dní, stále nevieme, či príde, či nie

• Tovar objednaný pred 3 týždňami a furt nedorazil, odpoveď na mail tak po 2 dňoch

Po 14 dnoch mi tovar doruceny nebol, dokonca som ani nebola informovana o stave mojej objednavky pocas tychto 2 tyzdnoch.

Objednala som 19.6. Čakacia doba bola písaná 10 dni , dnes je 5.7. A tovar stále nemám. A zo strany obchodu žiadna komunikácia .

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobý deň, ospravedlňujeme sa za meškanie. Vaša objednávka bude expedovaná v priebehu tohto týždňa.

Tím Mravček.eu

• Ponúkaný tovar mi ani za vyše mesiac nedorazil

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, o tom, že stolička nie je vo Vami zvolenom farebnom prevedení dostupná u výrobcu sme Vás informovali. Z ostatných 4 farebných prevedení ste si nevybrali žiadne a priali ste si počkať na doskladnenie pôvodnej farby. O tom, že to bude minimálne mesiac ste boli informovaná.

Tím Mravček.eu

Veľmi zlá skúsenosť, stornovali sme objednávku. Objednali sme si kocik Anex e/type. Pri objednávke nám bolo povedané, že príde o mesiac až dva. Mali nás telefonicky/e-mailom kontaktovať. Našťastie sa v predajni bola pozrieť sestra asi 2 týždne po vytvorení objednávky a všimla si, že kočík je vystavený. Šli sme si to o 2 týždne na to overiť osobne. Keď sme prišli klamali nám, že ho len deň dozadu vystavili (boli to 2 týždne) a že sme sa tak dohodli potom nám sľúbili že pošlú nový kočík a dajú nám zľavu - pani bola ochotná nájsť kompromis, pán len klamal do očí. Celé zle. Dali nám zľavu 50€ a poslali mail o tom, že bola zmenená cena objednávky, nie že bola vytvorená nová. Takže verím tomu, že keby som objednávku nezrušila, poslali by mi vystaveńy kočík. Neodporúčam

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, Vašej recenzii a celému Vášmu prístupu nerozumieme. Pri objednávke, ktorú ste zadávali u nás na predajni ste zadali osobný odber, s tým, že pred odobratím tovaru ste si priali kočík zložiť a pozrieť - skontrolovať, čo je bežná služba, ktorú zákazníkom poskytujeme. Po naskladnení sme kočík zložili a označili ho ako predaný. Po osobnej obhliadke ste ale reagovali, že už vystavený kočík nechcete a priali ste si objednať nový, čo sme aj pre Vás urobili. Po tom, čo sme pre Vás objednali nový kočík, objednávku ste stornovali. Nevieme, aký tovar Vaša sestra údajne videla, predpokladáme, že išlo o tovar pre iného zákazníka.

Mravček.eu

Tovar skladom nemajú hoci na stránke uvádzajú že ho majú na sklade.

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, dostupnosť "skladom" bola uvedená pri dvojkombinácii. Pri trojkobinácii, ktorú ste si objednali, bola uvedená dostupnosť 2 týždne.

Tím mravcek.eu

• pekny tovar
    • Kocik nam bol dodany s viacerymi skrabancami na hlbokej vanicke, vajicku, rame, a ryhami disku kolesa. Postupili sme fotografie predajcovi a dostali sme odpoved v nasledujucom zneni:
    • "Dobrý deň, podľa fotiek ide o menšie nedostatky, ktoré pri preprave alebo výrobe môžu bežne vzniknúť. Nevieme zaručiť, že aj pri výmene tovaru by sa nejaké nedostatky opäť neobjavili.
    • Ak Vám tovar nevyhovuje, navrhujeme Vám ho vrátiť, pričom doprava by bola naše náklady.
    • Ak si prajete kočík vrátiť, prosím, zabaľte jednotlivé časti naspäť do krabíc a zajtra Vám pošleme kuriéra, aby balíky vyzdvihol.
    • Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme."
    • Takze myslite si, ze kupujete novu vec a zabalia vam nieco co vyzera ako vystavny kus pricom tento fakt spomenuty nikde nebol. Samozrejme kazdemu sa chce vsetko balit a posielat spat tovar.
    • Dodanie tovaru : objednane 16.3.21 a dodanie 20.4.21 ( nie najrychlejsie )
    • Kompenzacia za poskodenia zo sumy cca 581-,€ bola 2,5% = 15,-€ :-D

Nazor si z nasej skusenosti urobte kazdy podla seba.

Skúsenosť zatiaľ nemám keďže tovar zatiaľ nedorazil. Písala som do obchodu a ani odpoveď proste nič. Neviem ci mam ešte čakať alebo radšej objednať inde...

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, pred 6 dňami sme Vám písali e-mail ohľadom farby cumlíkov. Nedostali sme od Vás odpoveď. Keďže máte e-mail zoznam.sk je možné, že naše e-maily končia v spame.

Tím Mravček.eu

• termin dodania tovaru/dostupnost na stranke je zavadzajuca

po prvom nakupe spokojnost, ale tento nakup nevysiel. mesiac som cakala na tovar, o kt som dostala info ze bude termin dodania predlzeny o dalsie 3tyzdne..ok suhlasila som.tento cas presiel, pripomenula som sa p. *editované* ktora mi odpovedala ze sa dodanie posuva opat o 2-3tyzdne a nie je iste ci moj tovar budu mat. celkom neseriozne nechat cakat klienta bez toho aby ho sami od seba informovali. uz tento obchod nevyuzijem

• Na všetko sme sa museli dopytovať, naskladnenie, platba, pripisanie penazí na účet, vyexpedovanie...a len sme na všetko čakali. Nič nebolo systematické.

Reakcia obchodu mravček.eu

Ďakujeme za názor. Zákazníkov informujeme o zmene stavu objednávky prostredníctvom automatických e-mailov. Okrem toho sme odpovedali na všetky Vaše dotazy cez e-mail a tiež Facebook. Vaša objednávka bola vybavená v lehote uvedenej na našej stránke.

Tím mravček.eu

Nespĺňa proklamované doby dodania, na ucedenom tel.č. nik nedvíha.

Reakcia obchodu mravček.eu

Ďakujeme za názor. Túto recenziu ste napísali 10. deň od zadania objednávky. Pri kočíku, ktorý ste si objednali je uvedená dostupnosť 2-3 týždne. V tomto termíne bola Vaša objednávka vybavená. Z Vášho tel. čísla neevidujeme neprijaté hovory.

Tím mravček.eu

• Pri objednavke bolo doručenie na pár dní, a už čakam mesiac

• nemožnosť platiť kartou
    • obchod zaslal informácie pre platbu až po 2 prac. dňoch

Platbu som dala uskutočniť prevodom - lenže mi nebol doručený mail s údajmi k platbe - na druhý deň som tam napísala - po 10 dňoch mi ešte neprišla odpoveď.

• Nemôžem nic ohodnotit ked mi este tovar neprišiel