mravček.eu

• 97 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 88 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 5 dní Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod mravček.eu získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie mravček.eu

zuzka

Pridané: 24. marca 2017

Toto nebol moj prvy nakup v tomto obchode a znova som maximalne spokojna, velmi mily a ustretovy predavajuci. jednoznacne odporucam :)

Reakcia obchodu mravček.eu

Ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že ste s našimi službami spokojná :)

thin

Pridané: 20. marca 2017

• komunikácia cez live po pracovnom čase

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti.

Katka

Pridané: 18. marca 2017

• Doručenie tovaru v nasledujúci deň po zadaní objednávky
  • Nemá

Odporúčam

Laura

Pridané: 14. marca 2017

• Super vyber produktov, najlepsia cena, rychle dodanie :)
  • Spokojna som.
  • Nema.

Kupujte ;)

Reakcia obchodu mravček.eu

ďakujeme za Vaše hodnotenie, veľmi nás potešilo. Budeme radi, ak naše služby využijete aj v budúcnosti :)

Emil

Pridané: 10. marca 2017

• Ponukaju tovar ktory nemaju

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, mrzí nás Vaše hodnotenie. O tom, že tovar už nie je dostupný sme Vás informovali ešte v deň, keď ste objednávku zrealizovali. Za nepríjemnosti sme sa Vám telefonicky aj e-mialom ospravedlnili a ponúkli sme Vám alternatívne produkty, ktoré Vám nevyhovovali. Nestále pracujeme na tom, aby bola naša stránka aktuálna.

Za vzniknuté problémy sa ešte raz ospravedlňujeme.

Zuzana

Pridané: 9. marca 2017

Vybrala som si tento obchod, pretoze ponukal tovar, ktory som chcela takmer najlacnejsie. Cenu som uhradila po viac ako tyzdni mi volali, ze ten tovar uz v tej farbe nie je mozne kupit. Ponukli mi ine farby, opat som si vybrala a po dalsich dvoch tyzdnov mi opatovne volaju, ze ani tuto farbu uz nemaju. Nikdy viac od nich. Nekorektne jednanie!!!!

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie. Vybrali ste si farbu, pri ktorej bolo uvedené "do vypredania zásob". O tom, že je táto farba nedostupná sme sa Vás snažili informovať ešte v deň Vašej objednávky. Avšak nedvíhali ste telefón a neodpovedali ste ani na našich niekoľko e-mailov. Keď sa nám konečne podarilo s Vami skontaktovať, ponúkli sme Vám nové farby, ktoré boli drahšie za cenu starých lacnejších. S ponukou ste súhlasili. Žiaľ už aj z nových farieb boli niektoré vypredané o čom sme Vás ihneď ako sme sa to dozvedeli informovali a nadiktovali sme Vám zoznam dostupných farieb, z ktorých ste si žiadnu nevybrali a objednávku ste stornovali. Peniaze sme Vám do 24 hodín previezli späť na Váš účet.

Za spôsobené nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

Pridané: 6. marca 2017

• Vyborna kvalita.dobra cena super rychle dodanie

jednoducho super

Mudž-mudž

Pridané: 3. marca 2017

• dobrá cena
  • korektná komunikácia
  • dodacia doba tovaru, ktorý nie je na sklade môže byť aj viacnásobne dlhšia ako na stránke

Obchod odporúčam, komunikácia je dobrá, aj ceny (u mňa kočík) v porovnaní s konkurenciou, ALE v prípade, že si objednávate tovar, ktorý nie je na sklade, treba rátať s možnosťou doručenia o viac týždňov ako je uvedené na stránke.Preto ak vyberáte niečo, čo nie je na sklade, určite v dostatočnom predstihu.

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Mrzí nás, že sa termín doručenia posunul. Išlo o nový model, ktorý sa ešte len naskladňoval.

Naše služby sa snažíme neustále zlepšovať a termín dodávok skracovať.

simculka

Pridané: 1. marca 2017

• Odporúčam obchod kvôli rýchlej doprave a komunikácii obchodu, nakoľko vraciam tovar a neboli s tým žiadne problémy, peniaze mi vrátili rýchlo a bez zbytočného zdržovania.
  • Nič ma nenapadá v tejto chvíli.

Obchod odporúčam.

Reakcia obchodu mravček.eu

ďakujeme Vám za hodnotenie, veľmi nás potešilo. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti .

Lucia

Pridané: 23. februára 2017

• O dlzke dodacej doby som bola informovana telefonicky, takze som presne vedela, kolko na tovar budem cakat. A dodacia doba sa nakoniec skratila na polovicu a aj o tom ma obchod informoval, ze objednavka je pripravena.

Som velmi spokojna. S cenami, s vyberom, s komunikaciou aj dopravou.