Tovar stále nedorazil ani má neinformovali kedy príde

kazdu chvilu - maˇ pocit ze hodinu sa menia ponuky, ceny hore dole, tovar zmizne... neprehladna stranka, nemam dobry pocit s takymito praktikami, napriek tomu som tovar objednala, ale nebol k dispozicii ani u dodavatela, po e mail. komunikacii sa obj. zrusila

Objednal som si detskú autosedačku, bola za výhodnú cenu cca 176 EUR.
    Keďže e-shop nemá v roku 2020 platobnú bránu na platenie kartami, musel som po vytvorení objednávky čakať na potvrdenie zo strany e-shopu, ako aj na doručenie platobných údajov pre prevod na účet.
    Po niekoľkých dňoch mi pani z e-shopu zavolala a informovala ma, že mali sedačku na e-shope nacenenú chybne a cena je 495 EUR, z čoho mi môžu dať max 15% zľavu.
    Pochopiteľne, objednávku som zrušil, pretože autosedačku za 400+ EUR si viem kúpiť kdekoľvek, napríklad aj tam, kde sa dá hneď zaplatiť kartou a nemusím čakať 3-4 dni na potvrdenie objednávky.
    Z hodnotení ďalších používateľov vidím, že to nebolo prvýkrát, čo v tomto e-shope mali zle nacenený tovar a zákazníci zažili podobnú situáciu. Vidím v tom priestor na zlepšenie e-shopu, keď si budú dávať väčší pozor na správne nacenenie produktov a zavedú platobnú bránu, aby som mohol rovno pri objednávke zaplatiť kartou, som ochotný dať obchodu ešte šancu. Radšej podporím malého lokálneho podnikateľa než nadnárodného giganta, ale treba sa trochu posunúť do 21. storočia.

• Klince samovoľne vypadávajú.
    • Labilná drevotrieska - pri silnejšom uchopení sa láme.
    • Nezrozumiteľný návod na zloženie postieľky.
    • Postieľka sa rozpadá aj pri najmenšej manipulácií.
    • Dlhá dodacia lehota.
    • Nekvalitný výrobok.
    • Množstvo lacnejších postieľok je na internete a menej kvalitné ako táto byť nemôžu:-)

• Bohužel obchod nabízel produkt s chybnou cenou, která byla mnohem nižší než ta skutečná.

• tovar prišiel v poriadku
    • veľmi zlá komunikácia s predajcom
    • po zadaní objednávky ma nikto nekontaktoval, po 3 dňoch som ich kontaktovala ja

• nespolahlivy

• Chybala info, ze tovar nie je k dispozicii a treba objednat. Cakacia doba uz vyse tyzdna a pol a stale nedorazil. Decko skor dospeje ako pride tovar co prave potrebujeme.

obejdnany tovar som uhradila a kedze nebol doruceny do 2 tyzdnov, kontaktovala som obchod, kde mi povedali, ze ho nemaju a ani nevedia, ci ho mat budu.
    dalsi tovar mi nahradili v inom odtieni a bol odoslany este pred mojim schvalenim. Komunikacia zla. Nakup neodporucam

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za názor. Počas celej doby vybavovania objednávky sme si s Vami vymenili 14 mailov a niekoľko telefonátov. Zrealizovali ste u nás 2 objednávky, ktoré sme Vám spojili, aby ste nemuseli platiť 2x poštovné. Od prijatia platby po odoslanie tovaru ubehlo 13 dní (pri väčšine objednaných produktov je uvedená dostupnosť 2 týždne). O tom, že autosedačku vo Vami požadovanej farbe nemáme na sklade a dostupnosť môže byť dlhšia ste boli informovaná, keďže ste nechceli čakať na jej naskladnenenie, vybrali ste si jednu z 3 iných farieb, ktoré sme mali na sklade. Farbu odsávačky hlienov nie je možné navoliť, pri farebnom prevedení je uvedené: mix.

Tím Mravček.eu

O nedostupnosti tovaru informovali az 2 tyzdne po zaplateni faktury.
    V baliku chybal objednany tovar, az po mojej kontrole som zistila ze 2 objednane veci neprisli.
    Zla komunikacia, odpovede na emaily trvali velmi dlho.
    Vobec neodporucam

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu. Objednali ste si u nás autosedačku so základňou a ďalších 7 menších položiek, pri ktorých bola uvedená dostupnosť 2 týždne. O tom, že sa nám fľašky a vložky do podprsenky nepodarilo naskladniť v požadovanom prevedení sme Vás informovali ihneď ako nám prišiel tovar. Vybrali ste si náhradné alternatívy a peňažný rozdiel sme Vám ešte v ten deň obratom zaslali na Váš účet. Veľmi nás mrzí, že v doručenom balík Vám chýbali cumlíky, no po upozornení sme Vám ich hneď na druhý deň poslali aj s malým darčekom - hryzadlom.
    Veľmi nás mrzí, že Vaša objednávka nebola vybavená stopercentne. Naše služby sa stále snažíme zlepšovať.

Tím Mravček.eu

Na telefónom čísle sa nikto nehlasil, stav objednávky nezmenený asi týždeň, komunikácia žiadna...

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, zásielka Vám bola odoslaná už pred týždňom, o čom ste boli informovaná mailom. No balík ste neprevzali. Nereagovali ste na telefonáty ani od kuriéra ani od nás. Z Vášho tel. čísla neevidujeme žiadne neprijaté hovory...
    Vašej recenzii nerozumieme, nakoľko objednávka bola vybavená do týždňa, no zásielku od nás ste žiaľ odmietli prevziať.

Tím Mravček.eu

• Prišiel mi tovar v inej farbe ako som objednávala, bez akéhokoľvek upozornenia alebo vysvetlenia.

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, mrzí nás, že Vám bola podprsenka doručená v inej farbe. Ak sa tak stalo, išlo o omyl. Ak by ste nás kontatkovali telefonicky alebo mailom, určite by sme Vám tovar vymenili na naše náklady. Po 3 týždňoch od doručenia je však komplikované situáciu riešiť, navyše iba na základe recenzie na Heureke.

Tím Mravček.eu

• Objednala som si od nich sportovy kocik a iba po troch tyzdnoch mi dali vediet, ze dany typ je vypredany, kedy som cakala ze kazdu chvilu mi dodaju tovar. Este nikdy som sa nestretla menej zakaznicky orientovanym pristupom.

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, informovali sme Vás, že sme kočík naskladnili v novom dizajne a prosili sme Vás o informáciu, či Vám vyhovuje aj nové prevedenie. Kočík sa neprestal vyrábať iba prešiel dizajnovou zmenou, pričom funkcie aj rozmery zostali rovnaké.

• Trvalo asi 3 tyzdne pokial ju dodali

Sedacka je fakt super

Obchod:
    akoze dodali to, ale ziadna extra pridana hodnota, skor naopak, nervy, obavy ze kedy to uz pride. Ked mam v eshope na stranke ze viem dodat do tyzdna, tak to musim aj splnit. Lebo 1 tyzden a 3 tyzdne je velky rozdiel

• Tovar objednaný 11.2 povedané že ma budú informovať zatiaľ nič a je 23.2 neviem či tovar vôbec dôjde žiadna spätná väzba zvažujem že objednám od iného predajcu

Dodacia doba píše 2tyzdne

Po 9 dňoch mi prišiel mail, ze tovar musia objednať, katastrofa

• Dlhá dodacia doba
    • Slabá informovanosť o vybavovaní zásielky

Tovar vôbec nevyzerá tak ako na fotkách. Veľké sklamanie.

• tovar objednaný 31.10.2018 zatiaľ nemám

• Prijateľné ceny
    • Veľmi dlha čakacia doba na tovar