• Bezkonkurenčné ceny
    • Milý a ochotný personál

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu. Sme radi, že s našimi službami spokojná.

• Rýchlosť jednania a doručenia
    • Ochota a ústretovosť pri objednávani

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za výbornú recenziu. Budeme radi, ak u nás nakúpite aj v budúcnosti.

• ceny, komunikácia
    • Ďalší z eshopov, ktoré klamú o dodacej dobe

Žiaľ, na nete majú pri tovaroch, že dostupnosť do 2 týždňov. Majú to tak azda pri každom tovare! reálne však je, že sa k tovaru dostanete ktovie kedy. Mravček sa teda zaradil k mnohým slovenským eshopom, ktoré praktizujú túto "taktiku". Zvažujeme podnet.

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, kočík, ktorý ste si objednali vieme bežne dodať do 2 týždňov. Objednávku ste však zrealizovali v piatok večer. My vieme tovar objednať až v pondelok ráno. Teda 3 dni z času, ktorý máme na dodanie tovaru už uplynuli bez toho, aby sme to mohli nejako ovplyvniť. Tovar nám dorazil o 2 týždne v pondelok, teda 17 dní od Vášho objednania. Veľmi nás mrzí, že sme kočík nedodali presne do 2 týždňov, no vždy robíme všetko pre to, aby bola objednávka čo najskôr vybavená.

Vstřícnost a dobrá cena

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívnu recenziu. Sme radi, že ste boli s nami spokojná a budeme radi, ak u nás nakúpite aj v budúcnosti.

Mravček.eu

• prehľadnosť stránky, aktuálnosť produktov na stránke
    • dobrá komunikácia

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívnu recenziu.

• Dobre ceny, prijemne jednanie

• Neviem
    • Ziadne

Bol to prvy nakup cez tento eshop tazko nieco hodnotit ;) Tovar dorazil ako uvadzali takze ok

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za kladné hodnotenie.

Mravček.eu

• Este mi bola dorucena iba cast objednavky. Druhy kus tovaru nebol na sklade. 2 tyzdne je celkom dlha doba na cakanie, resp. zakaznik by mal byt s istotou upovedomeny, ze kedy mu to asi dojde. Ja som mal dojem, ze to na oddeleni predaja zamestnanec sa nevedel.

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za kladné hodnotenie. Pri produkte sme mali uvedenú dostupnosť 2 týždne. Žiaľ niekedy nevieme presne povedať presný dátum, kedy nám tovar príde, nakoľko to nezávisí od nás ale od našich dodávateľov. Vašu objednávku sme do 2 týždňov kompletne vybavili.

Mravček.eu

Jeden z najlepsich e-shopov. Tovar doruceny omnoho skor, ako som cakala, hlavne ked nebol skladom. Kvalita tovaru vyborna. Urcite odporucam. Za mna velka spokojnost.

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za perfektné hodnotenie :) Veľmi nás teší, že ste s našimi službami spokojná.

Mravček.eu

• Velmi skore dodanie tovaru,tovar v skutocnosti vyzera ovela lepsie a kvalitnejsie ako na obrazku,velmi prijemna a ochotna spolupraca pri dodatocnych otazkach a vybavovani objednavky.velmi spokojna s tovarom aj s obchodom :-D
    • Ziadna

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za výborné hodnotenie. Sme radi, že ste s našimi službami spokojná.

• dobrá komunikácia

• Vyhodna cena
    • Matuca akcia na objednany tovar no aj tak vyhodna cena. Treba citat aj "medzi riadkami".
    • Pomerne dlha doba dorucenia ... az 10 dni.

• Chyba mi pocet kusov na sklade,clovek si objedna sanky na zimu a pridu asi na jar

• Rýchly nakup tovar sice nebol na sklade, ale aj napriek tomu to bolo rýchle dodanie. Odporúčam určite!

okamzite vybavenie mojej objednavky - klobuk dolu!

• Promptná komunikácia zákazníckého centra
    • Dlhá doba doručenia
    • Nekoreknosť
    • Zavádzajúce informácie

Objednala som si tovar s dobou doručenia 10 dní. Nasledujúci deň som osobne volala na zákaznícku linku, aby som si potvrdila dobu doručenia kvôli plánovanej ceste s dieťaťom, kde ma pani uistila, že dobu doručenia 10 dní URČITE dodržia a keby nastala zmena, tak ma budú informovať. Neskor sme si ešte potvrdili telefonicky dátum expedovania (pôvodný dátum doručenia), no v deň expedovania sme iba obdržali e-mail, že doba doručenia sa predĺži o ďalších 10 dní...Hodnotím to ako zbytočné zavádzanie a nekorektnosť zo strany obchodu!

• Bezproblemova komunikacia
    • Velmi rychle dodanie po naskladneni
    • Velmi rychle riesenie reklamacie
    • Obchod mozem len odporucat

• Cena, rýchlosť dodania

• rychlé zpracování objednávky, rychlé doručení = doporučuji

• najlepšia cena, výborná komunikácia s obchodom, rýchle dodanie, určite odporúčam!!!