• Ústretový prístup
    • Výborná komunikácia
    • Ochotný personál
    • Poskytnutie presných informácií o dostupnosti a doručení tovaru
    • Cena tovaru

• Vyuzili sme vernostne body z predosleho nakupu
    • Tovar nam prisiel rychlejsie ako bol povodny termin dodania

Nakup odporucam, vyuzili sme vernostne body z predosleho nakupu na dalsi nakup.

• nemusím behať po obchodoch. Takto to je pohodlnejšie a lacnejšie.

• Seriozny pristup, fajn ceny, som velmi spokojna.

+odporučam, spokojnost s tovarom.
    - žiadne

žiadal som zmenu farby, reakcia obchodu bez problémov, tovar v poriadku.

Prekvapilo nas dodanie tovaru, najprv sme dostali informaciu, ze objednany tovar nie je na sklade a o odoslani nas budu informovat. Asi o tyzden poslali email, ze tovar odoslali o 10.00 a o 12.00 uz zvonil kurier. Kedze sa neda platit kartou, sposobilo to trosku komplikacie. Inak je to spolahlivy obchod, dobra komunikacia.

• Príjemný personál, super

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobý deň, ďakujeme za hodnotenie. Sme veľmi radi, že s nákupom u nás spokojná.

Tím Mravček.eu

• Objednala som si pred 14 dnami a doteraz mi nic neprislo ani neodpisali ci to pride kde sa to nachadza

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, objednali ste si u nás sánky, pri ktorých je uvedená dostupnosť "november 2017", a to z toho dôvodu, že sa s ich výrobou začalo iba včera. V maily sme Vás informovali, že sme tovar objednali u dodávateľa. V ďalšom e-maily, ktorý sme Vám poslali sú bližšie informácie o termíne dodania.

Tím Mravček.eu

Vsetko super, aj komunikacia aj dorucenie.Nemam co vytknut

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Teší nás, že ste s našimi službami spokojná. Budeme radi, ak u nás nakúpite aj v budúcnosti.

Tím Mravček.eu

• Rýchla expedícia tovaru.

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za kladné hodnotenie. Veľmi nás teší, že nákup prebehol v Vašej spokojnosti.

Tím Mravček.eu

Prehlednost,platba prepocitana na ceske koruny,rychle vyrizeni objednavky i zaslani zbozi do CR.

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za skvelé hodnotenie. Veľmi nás teší, že ste boli s priebehom objednávky spokojná.

• Cena dostupnost

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Budeme radi,ak našu predajňu navštívite aj v budúcnosti.

Tím Mravček.eu

• tovar nie vždy skladom, čo je nevyhoda ak niekto potrebuje surne

aj napriek tomu že nie každy tovar maju skladom tak maju dobre ceny, a komu nevadi tak si počka... Ja som vedela že cca 14 dni čakacia doba a bola som milo prekvapena že 10.deň od objednavky mam tovar už doma

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za kladné hodnotenie. Budeme radi, ak u nás nakúpite aj v budúcnosti.

• výhodné ceny
    • veľmi dobrá komunikácia, vždy radi a ochotne pomôžu
    • široký výber tovaru

S nákupom som veľmi spokojná. Komunikácia obchodu bola výborná, vždy mi ochotne pomohli pri výbere tovaru.

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veľmi nás potešilo :) Budeme radi, ak naše služby využijete aj v budúcnosti.

• Odborne poradenstvo,dobre ceny,rychla dodavka

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za výborné hodnotenie. Veľmi nás teší, že nákup prebehol v Vašej spokojnosti.

Tím Mravček.eu

Maximálna spokojnosť. Odporúčam každému.

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za 100% hodnotenie a budeme radi, ak naše služby využijete aj v budúcnosti.

Tím Mravček.eu

Objednala jsem kočárek a při obdržení zásilky jsme zjistili,že chybí osičky do koleček.Po kontaktování obchodu ihned chybějící součástky poslali.Skvělá komunikace i přístup

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za kladné hodnotenie. Dbáme o to, aby boli zákazníci s nákupom spokojní. Vždy sa snažíme riešiť akékoľvek problémy čo najrýchlejšie.

Tím Mravček.eu

Výborná komunikácia , rýchle dodanie ! Veľká spokojnosť !

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za skvelé hodnotenie. Budeme radi, ak naše služby využijete aj v budúcnosti.

Tím Mravček.eu

• Mají podezřele nízké ceny a né vždy je to jen o ceně...

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, Vašu recenziu pokladáme za zavádzajúcu, nakoľko ste urobili objednávku, ktorú ste následne stornovali. Naše služby teda nemôžete vedieť ohodnotiť.