• Veľmi dobre

Všetko išlo hladko objednávka mi bola doručená vo veľmi krátkom čase rýchlo a bez problémov čo sa týka aj komunikácie super takisto rýchla odozva nevedel som o tom to shope tak som rad že som to u nich skúsil a v budúcne sa na nich obratim

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Overený zákazník, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Rychlost doručenia tovaru
    • Prijemna, svizna komunikacia
    • Darceky navyše

Musím povedat ze boli veľmi ústretovii, ochotne mi poradili. Dodanie bolo ozaj rychle. Som spokojny a dakujem pekne aj za mile prekvapenie co bolo v baliku.

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň MR, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Výber tovaru

Všetko fajn

• Rýchlosť odoslania
    • Spokojnosť s nákupom

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Dávid, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Rýchlosť
    • Prístup
    • Komunikácia

Odporúčam každému, kto váha:)))

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Martin C., ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Cena tovaru
    • Rýchlosť doručenia-tovar prišiel na druhý deň od objednania
    • Dobrá komunikácia cez webový chat, rýchla odpoveď
    • Je škoda, že nemajú po Slovensku viac prevádzok
    • zatiaľ žiadna nevýhoda

Tovar bol pripravený na vyzdvihnutie za menej ako 24h od objednania. Cena tovaru bola nižšia ako v iných obchodoch s elektronikou. iPhone prišiel nový ako bolo uvedené na stránke a v poriadku. Pred kúpou som sa chcel opýtať na otázku, na ktorú som použil webový chat a hneď som aj dostal odpoveď do pár sekúnd, čiže obchod môžem zatiaľ len odporúčiť. Trošku škoda, že v prípade, že by som chcel využiť servis, alebo vyzdvihnutie na pobočke sa firma nachádza až na opačnej strane slovenska, ale inak za mňa ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

• Perfektná komunikácia
    • Rýchle odoslanie a doručenie
    • Tovar zodpovedal popisu

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Moni, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Velmi promptní

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Soňa, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu MobileCare.sk

• Výhodné ceny akciových tovarov,odborný a férový prístup predajcu

žiadne

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň MH, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• super komunikácia
    • rýchle vybavenie objednávky
    • môžem len odporučiť

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Monika, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Výborné ceny

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Matej, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Pomer ceny

• Široký výber
    • Výhodné ceny
    • Darčeky k nákupu

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Jana, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• S nákupom som veľmi spokojný

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň František, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

Objednal som z cez ich e-shop iPhone pre dcéru. Nielenže u nich bol výrazne lacnejší než u najznámejších predajcov mobilov a elektroniky na Slovensku, ale ešte aj pribalili kvalitné ochranné sklo ako darček. Plus, mobil bol doručený na odberné miesto už na ďalší pracovný deň.

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Laci, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• cena a široký sortiment

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň jaro, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

rychle dorucenie a najlepsia cena

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň michaela, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Rýchle jednanie
    • Ochota

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Jozef Greguš, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)