• Vsetko OK

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň Jozef , ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Dobré ceny
    • Veľmi dobre zabalený tovar

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň Overený zákazník , ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• najlepšia cena, rýchle dodanie

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň Peter , ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• najlepsia cena
    • komunikacia

Super rychle dodanie za super cenu. Priznavam pociatocnu nedoveru kvoli cene nizsej o 200 eur (oproti autorizovanym sellerom). Vsetko bolo ale zo strany predajcu v poriadku. Doposlali aj kryt na display, ako "bolestne" za trochu poskodeny balik z prepravy, za co niesla zodpovednost kurierska sluzba.

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

• Tovar bol doručený rýchlo a ďakujem pracovníkovi obchodu , ktorý bol ochotný a nápomocný pri stiahnutí aplikácie.

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň Ema , ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

S nákupom som veľmi spokojná, telefón mi bol doručený hneď na druhý deň po objednaní. Všetko, čo som si objednala prišlo rýchlo a v poriadku. Ďakujem veľmi pekne:)

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň Alena DDz, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Expresne rýchle dodanie
    • Komunikácia prostredníctvom e-mailu
    • Popis tovaru
    • Kvalitný výrobok
    • Výhodná cena
    • Možnosť dobierky

Odporúčam všetkými desiatimi. Môj prvý nákup, ale určite nie posledný.

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň Niqvitinqa, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Rychle dodanie.
    • Dobra komunikacia.

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň Miroslav, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Nie je v slovenčine ani v češtine

Treba pridať slovenský alebo český návod.

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň Maca, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• doručenie do 2 pracovných dní
    • darček ochranné sklo
    • orig. balenie presne podľa popisu na stránke

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň Ľubo, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

Uplna parada, vyborna cena, super rychle dodanie. Dakujem

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň Overený zákazník, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

Dobrá komunikácia, rýchle dodanie, po doručení sa ukázalo že tovar bol pre mňa nevhodný, vrátenie tovaru bez problémov, refundovanie peňazí rýchle, dokonca za poštu späť som nič neplatil, všetko OK.

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň enore, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Tovar skladom, rychle dorucenie

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

• Prehľadnosť obchodu (popis pri produkte ma uistil, že produkt je originál a v originál balení)
    • Expresné rýchle doručenie
    • Informačné maily ohľadom stavu objednavky/prepravy
    • Výborná cena (o 100 € nižšia suma slúchadiel ako v Alze)
    • Balenie bolo komplet nové ešte v originál fólii

Cena bola tak dobrá, že som si nebol istý, či obchodu môžem dôverovať, ale 600+ overených recenzií na Heureke, skontrolovanie financií na finstat.sk a zistenie, že na Instagrame aj Facebooku už dlhodobo fungujú ma presvedčilo to risknúť (pre úplny kľud mi chýbala ešte nejaká informácia o kamennej prevádzke ale vidím, že už aj tú pridali na web).

Za mňa kompletná spokojnosť, kedže mám originál produkt za absolútne bezkonkurenčnú cenu, dodaný úplne expresne a celý čas som bol informovaný mailami o zmene stavov objednávky/prepravy. Ideál.

• Rýchle dodanie do Bratislavy -hneď na ďalší deň

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň Miška, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Bezkonkurenčné ceny

Rýchlejšie doručenie som ešte nezažil. Tovar som objednal o jednej poobede a o siedmej večer bol doma. Navyše som k nemu dostal darček. Ceny sú veľmi výhodné. Určite odporúčam.

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň Branislav, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• super ceny
    • veľmi rýchle doručenie
    • zadarmo darček
    • široky sortiment

Odporúčam! Eshop som našla na margo veľmi pozitívnych recenzií tu, na Heureke.
    Super ceny, široký sortiment, veľmi rýchle dodanie. Temperované sklo na mobil grátis a ako milé prekvapenie malý balíček cukríkov. Určite si v budúcnosti od vás rada opäť objednám.

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň Natália, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Pochod bol cestou z práce

• Etablovaná firma

Rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň Dalglish, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• zaplatena objednavka online kartou o pol tretej poobede a dorucene nasledujuci den do packety boxu, super takto si predstavujem online nakupy v 21.storoci

Reakcia obchodu MOBILE - CARE

Dobrý deň Michal, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)