• okamžitá bezproblémová reakcia a dodanie

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Libor, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

Super ceny a dobrá komunikácia.

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Patrik, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• rýchle a bezproblémové dodanie

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Overený zákazník, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Rýchlosť a spoľahlivosť dodania

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Debnárová Zuzana, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Najnizsia cena
    • Expresne dorucenie
    • Doprava zadarmo

Maximalna spokojnost, eshop mozem len odporucat.

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Vladimir Kaplan, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Skvela cena
    • Rychle dodanie
    • Skvela komunikacia
    • Kvalitny tovar za bezkonkurencnu cenu
    • Ziadne

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Inhotep63, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

Vsetko prebehlo v poriadku. Dokonca aj moju reklamaciu vybavili expresne.

• Komunikacia
    • Doručenie

Jednoznačne odporucam

Reakcia obchodu MobileCare.sk

• Veľká spokojnosť, rýchle dodanie, komunikácia so zamestnankyňou velmi príjemná, a veľmi ochotná. Obchod odporúčam

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Andrea, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• SUPER DOBRÉ

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň IGOR, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Ceny produktov
    • Výborná komunikácia a prístup k zákazníkovi

Pôvodne som mala s týmto predajcom negatívnu skúsenosť kvôli nefungujúcim Apple slúchadlám z druhej ruky a napísala som o tom aj recenziu ALE ešte v deň nahratia recenzie sa mi ozvali z obchodu s tým, že sa ohromne ospravedlňujú za moju skúsenosť a chceli by ju napraviť . Po telefóne sme sa dohodli , boli veľmi ústretoví a podľa konverzácie bolo jasné , že ich celá situácia ohromne mrzí a veľmi im záleží na spokojnosti zákazníka , ponúkli mi viacero možností kompenzácie a nakoniec sme sa dohodli a poslali mi nový pár slúchadiel do pár dní aj s hradenou dopravou ! Môžem len a len odporučiť tento obchod, naozaj zákazník je tu na prvom mieste a určite do budúcna budem vyhľadávať služby a ponuky tejto stránky. Ďakujem krásne !

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň PauliKo, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

Uplna pecka prvy krat som u nich objednal tovar skladom na druhy den u mna aj mi rychlo odpovedali lebo som mal par otazok ku produktu o vsetkom mi prisla informacia takze som mal prehlad neviem preco som vas nenasiel skor ale cokolvek budem potrebovat budem objefnavat u vas

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň MIROSLAV H., ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Doručené bez problému na adresu

• Komunikácia
    • Veľa Možnosti platby, dopravy
    • Rýchlosť
    • Ochota

Bola som milo prekvapená, všetko bolo rýchle. Jednoduché objednanie, doručené domov, rýchle dodania, veľa možnosti platby aj spôsob dopravy. Dôkladne zabalené, darčeky navyše!!
    Odporúčam ;) !

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň BB, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Vsetko
    • Nevýhoda ziadna

Už davno dorucene vsetko uplne top

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Patrícia, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

Vyborne ceny a rychle doručenie. Spokojnosť, odporúčam

Reakcia obchodu MobileCare.sk

• Promptne dodanie tovaru.

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Vlasto, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• rýchlosť dodania

Reakcia obchodu MobileCare.sk

top komunikaciavsetko prebehlo v poriadku. vyhoveli mojej požiadavke a pribalili aj darcek ochranne sklo zdarma

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Johanna, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Дуже гарний магазин