• Klamu zákazníka
    • Predávajú neoriginálny tovar za cenu originálu
    • Neochotný
    • Komplikovane vrátenie tovaru

Bacha na nich !!!! Tvária sa ako oficiálny obchod xiaomi ale nie sú !!!!
    Predávajú fake za cenu originálu a ešte Vás budú presviedčať že cena je o 49% nižšia . Čo nie je pravda takže ešte aj klamu .
    To ako keby prídete do Apple store a predaju vám neoriginálny iPhone .

Neodporúčam

Reakcia obchodu miStores.sk

tento zákazník si kúpil náhradu, pri ktorej je uvedené, že je to náhrada, pričom na webe je aj originál, ten bol ale drahší. Možnosť vrátenia tovaru k dnešnemú dňu nevyužil. Od kedy vznikla naša stránka je hneď z úvodnej stránky preklik na postup pri vrátení tovaru, kde sú jednodouché 3 kroky, bez ktorých by to nebolo možné vrátiť. Konkrétne išlo o náhradné diely k produktu, takže prirovanie Apple telefón nedáva zmysel, ale nedá mi nespomenúť, že napríklad iStores nemá nič spoločné so spoločnosťou Apple, len predávam najmä ich produkty a takto isto fungujeme aj my. Dokonca aj túto informáciu máme uvedenú hneď na úvodnej stránke.

Vysvetlené Vám to už bolo 2 na miestach, bohužiaľ niektorí ľudia si nedokážu priznať chybu a budú obviňovať všetkých naokolo, čo nás mrzí, pretože sme spravili všetko tak, ako uvádzame na stránke.

Nagy

Tovar bol objednaný 13.10. Dnes je 1. novembra. Objednávka nebola zrealizovaná aj napriek jej potvrdeniu. Žiadna spätná väzba!!! Teraz ho už nepotrebujem. Dobre, že som nezaplatil peniaze. Nejaký druh podvodnej spoločnosti.

Reakcia obchodu miStores.sk

objednali ste si USB-C kábel, ktorý bol na objednávku, nie skladom, na to sme Vám odpísali, že bude do 2 týždňov, na čo sme odpoveď nedostali. Žiadna spätná väzba teda nebola od Vás, nie od nás. Keby sme boli podvodná spoločnosť, tak Vám ani nedáme možnosť výberu platby na dobierku, už keď nás očierňujete. Na 10€ kábli by podvodníci určite zbohatli.

Na výrobok nie je slovenský manuál. Vysávač Jimmy

Reakcia obchodu miStores.sk

odoslané na Váš mail, v prípade potreby vieme poslať aj tlačenú verziu. Máme návody v SK ku všetkým produktom na stránke.

Ďakujeme.

• super

• rychle, naozaj rychle, perfektne zabalene, bez problemov

Spokojnosť.

• veľká ochota pri riešení doručenia

• Super cena aj doručenie

Super

Ok.

požadoval som výmenu tovaru, zatiaľ som nedostal odpoveď !

Reakcia obchodu miStores.sk

všetky reklamácie aj vrátenia tovaru vybavujeme v štandardnej lehote, v každom prípade objednávka Vám bola pôvodne doručená v termíne, ktorý deklarujeme na stránke a to do 48 hodín. Že ste sa rozhodli pre iný typ kamery je v poriadku, ale hodnotiť Vami zle zvolený produkt náš e-shop s 10% podľa môjho názoru nie je korektné. My sme splnili všetko, čo sme uvádzali na stránke.

Nagy

Moja ovjednávka bola vybavená rýchlo a tovar bol doručený rýchlo a v poriadku.

• Spokojna som

max spokojnost

Ruchle vybavenie objednavky

• Načo sa vypytujete keď ti ešte nemám

Reakcia obchodu miStores.sk

produkt, ktorý ste objednali, nebol skladom, ale na objednávku, teda s dlhšou čakacou dobou. Formulár odosiela Heuréka automaticky po 7 dňoch.

Nagy

Tovar objednaný dodnes nedoručený nedoručený, nevedia nájsť moju objednávku, nič neposlali. Komunikácia z ich strany strašná!!!

Reakcia obchodu miStores.sk

zásielka Vám bola doručená v termíne, ktorý uvádzame pri produkte, ktorý ste objednali. Neevidujeme od Vás ani žiaden e-mail o tom, že by ste sa dopytovali na objednávku alebo, že by ste ju potrebovali skôr. Preveril som aj u prepravcu a obj. Vám bola riadne doručená.

Nagy

Poslali mi uplne iny produkt ako bol ukazany na obrazku. Vina je na ich stranie a nie chceli vratit peniaze za poštovne, nulova kominikacia.

Reakcia obchodu miStores.sk

obj. som skontroloval a bol Vám dodaný správny tovar, takže nie je dôvod Vám zabezpečiť prepravu na naše náklady. Na stránke je postup pri odstúpení od zmluvy. Vždy sa vracajú peniaze aj za fakturované poštovné, je to dané zákonom a ten dodržujeme. Samozrejme náklady na vrátenie tovaru k nám sú na Vás. Ani za dopravu, ani za dobierku nám tiež nikto už nevráti peniaze.

Nagy

Tovar ktorý som objednal síce nakoniec skladom nebol, objednávku som zrušil, platba bola vrátená.

Obchod ponúkol možnosť počkať alebo stornovať objednávku.

Reakcia obchodu miStores.sk

áno, žiaľ produkt sa vypredal a náhradu sme nemali. Samozrejme, vždy vraciame peniaze v takom prípade. Snáď v budúcnosti u nás budete spokojný.