• Dobrá cena

Tovar je žiaľ bez návodu na použitie a firma nekomunikuje.

Reakcia obchodu miStores.sk

mail ste písali v pondelok a dnes v utorok Vám bol odoslaný. Ďakujeme za trpezlivosť v predianočnom období, kedy ste mali tovar doručený do 2 dní.

Nagy

Tovar prišiel poškodeny a nefunkčný (prasknute vnutorné sklo kanvice) a kanvica tečie

Reakcia obchodu miStores.sk

ak prišiel tovar poškodený, stačí nám napísať podľa postupu na stránke, tovar vymeníme, na to sú reklamácie a vratky. Žiaden takýto e-mail od Vás neevidujeme, len túto recenziu, ktorou ale reklamáciu nijak nevyriešite.

EDIT: Reklamácia prijatá 07.12.2023 a dnes, 08.12.2023 odoslaný nový kus.

Nagy

Platbu mi stiahli 2 krat, nereaguju uz vyse tyzdna na moje maily a okrem potvrdzujucej spravy o prijati obj sa tiez nic nedeje,
    Za ten cas mi od nich prisli uz dva reklamne maily je mozne ze tento eshop je scam…

Reakcia obchodu miStores.sk

žiadnu platbu sme Vám nestiahli, platili ste kartou, kde prevod zabezpečuje priamo banka. Nám prišla 1 platba a to sme Vám napísali aj do mailu. Je potrebné kontaktovať Vašu banku, my nemáme prístup k platbám banky.

EDIT: Skutočne nastala chyba pri platobnej bráne, banku sme informovali a platba Vám bude vrátená priamo na kartu. Samozrejme všetky tieto informácie boli odoslané aj e-mailom.

• Rýchle dodanie tovaru
    • Farba káblika len biela

• Rýchledodanie
    • Dobré deny

• Žiadne problémy
    • Spojkonsot s produktom

V obchode sa dobre orientuje, tovar objednaný, doručený, všetko
    v poriadku. Spokojnosť.

Od 18.11. kedy som si tovar objednal, a zaplatilmy prišla iba informácia, e ju zaevidovali.Dnes 24.11.2023.Stale áno sms, ani email , či sa spracováva, Rusi, alebo či je tovar na ceste.Didanie malo byť do 3dni.

Akosi dlho trvá kým príde objednaný tovar

Reakcia obchodu miStores.sk

áno, ospravedlňujeme sa za mierne omeškanie v tom predvianočnom zhone, verím, že s tovarom budete spokojný :-)

Rýchle doručenie, pohodlné.

Po ôsmich dňoch žiadna informácia o stave objednávky.

Reakcia obchodu miStores.sk

v tomto prípade nastala chyba na našej strane, kedy bol omylom pridaný stav skladu z reklamovaného tovaru. Bohužiaľ nové už neboli k dispozícii. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.

• Expresné vybavenie objednávky

Rychle dodanie,spokojnost

• Super
    • Vysávač je top, veľmi dobre saje

• Klamu zákazníka
    • Predávajú neoriginálny tovar za cenu originálu
    • Neochotný
    • Komplikovane vrátenie tovaru

Bacha na nich !!!! Tvária sa ako oficiálny obchod xiaomi ale nie sú !!!!
    Predávajú fake za cenu originálu a ešte Vás budú presviedčať že cena je o 49% nižšia . Čo nie je pravda takže ešte aj klamu .
    To ako keby prídete do Apple store a predaju vám neoriginálny iPhone .

Neodporúčam

Reakcia obchodu miStores.sk

tento zákazník si kúpil náhradu, pri ktorej je uvedené, že je to náhrada, pričom na webe je aj originál, ten bol ale drahší. Možnosť vrátenia tovaru k dnešnemú dňu nevyužil. Od kedy vznikla naša stránka je hneď z úvodnej stránky preklik na postup pri vrátení tovaru, kde sú jednodouché 3 kroky, bez ktorých by to nebolo možné vrátiť. Konkrétne išlo o náhradné diely k produktu, takže prirovanie Apple telefón nedáva zmysel, ale nedá mi nespomenúť, že napríklad iStores nemá nič spoločné so spoločnosťou Apple, len predávam najmä ich produkty a takto isto fungujeme aj my. Dokonca aj túto informáciu máme uvedenú hneď na úvodnej stránke.

Vysvetlené Vám to už bolo 2 na miestach, bohužiaľ niektorí ľudia si nedokážu priznať chybu a budú obviňovať všetkých naokolo, čo nás mrzí, pretože sme spravili všetko tak, ako uvádzame na stránke.

Nagy

Tovar bol objednaný 13.10. Dnes je 1. novembra. Objednávka nebola zrealizovaná aj napriek jej potvrdeniu. Žiadna spätná väzba!!! Teraz ho už nepotrebujem. Dobre, že som nezaplatil peniaze. Nejaký druh podvodnej spoločnosti.

Reakcia obchodu miStores.sk

objednali ste si USB-C kábel, ktorý bol na objednávku, nie skladom, na to sme Vám odpísali, že bude do 2 týždňov, na čo sme odpoveď nedostali. Žiadna spätná väzba teda nebola od Vás, nie od nás. Keby sme boli podvodná spoločnosť, tak Vám ani nedáme možnosť výberu platby na dobierku, už keď nás očierňujete. Na 10€ kábli by podvodníci určite zbohatli.

Na výrobok nie je slovenský manuál. Vysávač Jimmy

Reakcia obchodu miStores.sk

odoslané na Váš mail, v prípade potreby vieme poslať aj tlačenú verziu. Máme návody v SK ku všetkým produktom na stránke.

Ďakujeme.

• super