Tovar objednaný dodnes nedoručený nedoručený, nevedia nájsť moju objednávku, nič neposlali. Komunikácia z ich strany strašná!!!

Reakcia obchodu miStores.sk

zásielka Vám bola doručená v termíne, ktorý uvádzame pri produkte, ktorý ste objednali. Neevidujeme od Vás ani žiaden e-mail o tom, že by ste sa dopytovali na objednávku alebo, že by ste ju potrebovali skôr. Preveril som aj u prepravcu a obj. Vám bola riadne doručená.

Nagy

Poslali mi uplne iny produkt ako bol ukazany na obrazku. Vina je na ich stranie a nie chceli vratit peniaze za poštovne, nulova kominikacia.

Reakcia obchodu miStores.sk

obj. som skontroloval a bol Vám dodaný správny tovar, takže nie je dôvod Vám zabezpečiť prepravu na naše náklady. Na stránke je postup pri odstúpení od zmluvy. Vždy sa vracajú peniaze aj za fakturované poštovné, je to dané zákonom a ten dodržujeme. Samozrejme náklady na vrátenie tovaru k nám sú na Vás. Ani za dopravu, ani za dobierku nám tiež nikto už nevráti peniaze.

Nagy

Tovar ktorý som objednal síce nakoniec skladom nebol, objednávku som zrušil, platba bola vrátená.

Obchod ponúkol možnosť počkať alebo stornovať objednávku.

Reakcia obchodu miStores.sk

áno, žiaľ produkt sa vypredal a náhradu sme nemali. Samozrejme, vždy vraciame peniaze v takom prípade. Snáď v budúcnosti u nás budete spokojný.

• Doručené do 24h.

• Pohode obchod
    • Rychla komunikacia mailom

Rýchla dodávka tovaru.

• Dobrý výber sortimentu.

• Nepríjemný hlas v telefóne

Reakcia obchodu miStores.sk

ďakujeme za relevantnú recenziu, kedy sme Vám v deklarovanom termíne dodali, čo ste si objednali. Prajeme všetko dobré.

• Som spokojny

• Veľmi šikovný a ľahký
    • Dobre povysáva aj pod skrinkami

• kvalitný tovar
    • kvalitné zabalenie tovaru
    • jednoduché objednanie

Nedostal som žiadnu informacou o dodavke tovaru z mojej objednavky.

Reakcia obchodu miStores.sk

v tomto prípade nastala chyba na našej strane, ospravedlňujem sa za komplikácie, e-mailom som Vám ponúkol kompenzáciu za dlhšie dodanie.

Nagy

Ocenujem promptnu zarucnu opravu/vymenu.

Tovar nebol dlho doruceny. Po mojom liste bol balík odoslaný, ale namiesto dvoch tovarov bol v balíku jeden. Faktúra v balíku bola za dva kusy. Predávajúci neposielal žiadne emaily. Neodpovedá na moje emaily.

Reakcia obchodu miStores.sk

tovar Vám bol dodaný presne tak, ako ste zadali. Mali ste 1 neúspešnú platbu cez kartu na 2 kusy a druhá objednávka bola s úspešnou platbou už len na 1 kus, takže Vám bol dodaný správny tovar v deklarovanom termíne.

Nagy

• Tovar bol doručený v čas a v poriadku.

• Komunikácia
    • Doba čakania ( jeden celý týždeň )

Reakcia obchodu miStores.sk

ďakujeme za pozitívnu recenziu. Áno, niektoré produkty nedržíme skladom u nás a doba dodania je dlhšia, avšak vždy je to pri každom produkte uvedené.

Nagy

• ziadna komunikacia so zakaznikom po odoslani objednavky. V podmienkach bolo uvedene, ze je tovar skladom a dodanie 1-3 dni. Dodnes som neobdrzal ziadne informacie o stave mojej objednavky, iba na moju urgenciu oznamili ze je objednavka odoslana. Neuviedli kde alebo komu. Doteraz som sa s takym pristupom nestretol.

Reakcia obchodu miStores.sk

dostali sme od Vás e-mail, že objednávku chcete zrušiť, tak Vám bola obj. zrušená, evidentne ste kupovali rovnaký tovar z viacerých stránok, inak nerozumiem hodnoteniu. Pochopiteľne nemáte doteraz tovar, pretože obj. sme Vám zrušili tak, ako ste žiadali. O zrušení Vám boli odoslané aj automatické e-maily hneď na druhý deň. Tiež niekedy nechápeme prístup zákazníkov, ale čo narobíme.

Nagy

• Originál xiaomi obchod - originál produkty.

• Dlhé doručenie oproti iným internetovým obchodom

vsetko ok