• Veľmi neochotný a lenivý predavač v prešovskom Novume

• Dostupnosť,široký výber tovaru
    • Príjemný personál

• Velmi rýchle bezproblémové doručenie.

• Fotoaparát
    • Výkon

Objednaný telefón Xiaomi T 13 bol dodaný veľmi rýchlo. Telefón je veľmi dobrý. Fotky, rýchle nabíjanie a veľa ďalších funkcií hodnotím veľmi pozitívne a vrelo odporúčam telefón ako aj obchod. Ďakujem. Štefan Ruttmar.

• všetko prebehlo hladko, tovar bol pripravený na vyzdvihnutie chvíľu po objednaní

• Dizajn
    • Fotoaparat
    • Cena + vykon
    • Nabijanie

Xiaomi 13T zakúpený v obchode mi store 8.10.2023 hodnotím pozitívne pomer ceny a výkonu je vynikajúci som spokojná odporúčam kúpiť.
    Ingrid Jedličková
    [email protected]

• Pezproblemove vybavenie
    • Žiadna

Dávam veľký palec hore obchodu aj xiaomi 13T sú bez chyby

• Rýchlosť vybavenia objednávky.
    • Rýchle dodanie tovaru.

Ako zákazník vyjadrujem maximálnu spokojnosť.

• vybavenie objednavky super rychlo

Rychle dodanie tovaru, na druhy den uz som mal objednany tovar doma.
    tovar bol riadne zabaleny, bez akeho kolvek poskodenia, vsetko super.

až na to že mi poslali inú farbu než som si objednal tak 100% spokojnosť

• +dizajn
    • +cena a výkon
    • +rýchlosť nabíjania

Patrik Benko

Telefón xiaomi 13 t pro po pár dňoch hodnotím pozitívne. Cena a výkon perfektne. Fotky robí perfektne. Rýchlosť nabíjania vyborna.
    Za mňa môžem tento telefón všetkým vrelo odporučiť.

Pre kúpu Xiaomi 13t som sa rozhodol preto, že už dlhé roky používam mobilný telefón tejto značky. S týmto modelom som nad mieru spokojný. Fotí perfektne, systém ide plynulo, nabije sa rýchlo a má perfektnú obrazovku. Jozef Bobček.

• Rýchle vybavenie
    • Kupoval som xiaomi 13T. S telefónom som maximálne spokojný. Foťák je vynikajúci a drží sa dobre v ruke. Je dobre vyvážený

Zatiaľ nemám žiadne negatíva

Ivan Baštrnak

• rýchle doručenie
    • profesionálne vystupovanie predajcu pri kontakte

Na 13T prechádzam zo 10T Pro, telefón reaguje rýchlo, aplikácie bez problémov. Dôvodom kúpy 13T bol fotoaparát, ktorý plne splnil očakávania. Výsledné foto na profesionálnej úrovni.

• skvelý prístup a rýchle jednanie

Dostala som mobilný telefón xiaomi 13t, prešla som z úplne iného modelu, myslela som že to bude náročné, ale telefón som vedela ovládať hneď, je veľmi ľahučký, rozlíšenie obrazovky je unikátne, priala som si ho hlavne kvôli foťáku, ktorý je najlepší aký som kedy mala, čo oceňujem je veľmi veľká pamäť, nie je čo písať záporne. Nika

• Rýchlosť

Nič

• Príjemné jednanie, predajca vedel reagovať na moje otázky, rýchle dodanie tovaru

Kupovala som mobilný telefón xiaomi 13t, prešla som zo staršieho modelu, telefón je ľahký, výborne rozlíšenie obrazovky, skvelý foťák, ľahké ovládanie, veľká pamäť, rýchle nabíjanie, nemám čo vytknúť, spokojnosť

• Tovar skladom
    • Upozornenie na promo akcie

Dňa 8.10.23.som v Avion mi store zakúpil xiaomi 13t rozhodol som sa pre tento produkt lebo pomer ceny a výkonu je výborný špičkový fotoaparát a výdrž batérie .
    Zdeno Jedlička
    [email protected]

Dňa 6.10 som si zakúpil zariadenie xiaomi 13T pro, so zariadením som maximálne spokojný. Jasný displej, skvelý výkon a hlavne v tej modrej farbe, kde je použitá eko koža je príjemný na dotyk ako to opisovali na predstavení v Berlíne. Musím uznať, že je to lepšie ako v iných farbách, kde vidno samé odtlačky a treba telefón stále utierať. V tejto modrej farbe je elegantný dizajn a hlavne sa veľmi príjemne drží v ruke. Nemám pocit, žeby mi vykĺzol telefón z ruky.
    Obchod hodnotím rovnako pozitívne ako produkt. Keď tam vstúpim ochotný personál má stále rovnako ochotne vybaví.

Tomáš Závadský