• prisiel mail ze si tovar mozem vyzdvihnut.tak som tam meral hodinu cestu a ked som tam dorazil bolo povedane ze az od pondelka je predaj.v maili nic take nebolo napisane takze mrhaju casom zakaznikov

• Rýchlosť
    • Kvalitný tovar
    • Profesionálne služby

• obchodne oddelenie nereagovalo na maili, nedalo sa im dovolat, ozvali sa az o niekolko dni, ked som uz mal tovar....potreboval som uhradu realizovat prevodom, no nepodarilo sa, musel som platit v hodovosti na vydajnom mieste.

super kamenne predajne, skusenost mam s Bory mall, skoda len ze k mobilom sa neda kupit prislusenstvo, napr. orig. ochranna folia alebo silikonove puzdro (pribalene casom zltnu a nove original je problem zohnat)

• milý a ochotný personál
    • rýchlosť dodania
    • spoľahlivosť

• rýchlosť dodania
    • tovar (xiaomi vacuum robot s10) prisiel rozbalený

Tovar (xiaomi vacuum robot s10) prisiel rozbalený, v nadrzke na vodu boli kvapky vody, mám za to že je to použitý výrobok/ zanovný, zrejme vystavný kus. Tovar je inač plne funkčný. Vybral som si autorizovaného predajcu a priplatil, práve koli tomu aby som niečomu podobnemu predisiel. Ostatne obchody maju zanovny tovar aspon zlacnený

• Prehľadný e-shop
    • kvalita predávaných produktov

super

• Rýchlosť doručenia
    • Tovar skladom

Objednávka a dodanie super rýchlo celkový prehľad výborný odporúčam .

• Oficiálny predajca
    • Rýchle vybavenie
    • Ochotný personál
    • Prehľadný eshop
    • Rýchla komunikácia

Spoľahlivý obchod. Časté akcie. Kvalitný originálny tovar. Široký výber produktov. Rád tu nakupujem.

Aj napriek tomu, že som si objednala reproduktor a nedá sa mi spárovať, odporúčam, super ceny, výber tovaru za rozumné ceny.

Dobré ceny,rychle dodanie

• Všetko

• Výborná komunikacia
    • Dobrá cena
    • Dostupnosť kamennej predajne
    • Vyzdvihnúť zdarma

Tovar mali iba vystavený, tak ma poslali inde. Krátko na to volali, že im práve dorazil nový. Veľká ochota predavača, všetko vysvetlil a ukázal, poradil aj s príslušenstvom. Rozhodne odporúčam!

Je to darček, ohodnotím po Vianociach.

• Rychle vybavenie

Prijemna komunikacia s call centrom.

Ďakujem som spokojný s nákupom.

• Super

• predajna je v avione čiže dostupnosť dobrá aj rýchlosť vybavenia objednavky
    • ani nie tak obchodu ako mailová komunikácia resp upozornenie dokedy držia objednaný tovar na predajni v maily bolo napísané iba že je pripravený na vyzdvihnutie