Tovar zaplateny a stale neprisiel. Komunikacia s obchodom nulova, este sa nehanbia poslat mail ako som spokojny s dodavkou.

Neskorá expedícia produktu aj podľa určenej lehoty.

veľmi pomalé vybavovanie,opakovane

tovar mi zatial nebol doruceny.

• Tovar mi doteraz nedodiel

• Pri objednávaní bol tovar dostupný, neskôr bola objednávka obchodom stornovaná pre nedostupnosť tovaru.

Absolutne žiadna komunikácia to som ešte nezažil!!!!

• okrem potvrdzujúceho mailu prijatia objednávky po 6 dňoch bez odozvy!!!

• pár dní nič, neviem, či objednávka dorazila alebo nie a potom dostanem žiadosť o hodnotenie produktu.
  • Tovar mi stále nebol doručený

Ešte som tovar nedostal, nemožem nič hodnotiť!

• neodporúčam, ja si nikdy viac z tohto eshopu neobjednám. čakám na tovar už 2 týždne, mala som garantované že dnes mi tovar dorazí a stále nič. nedá sa riadiť vôbec tým čo majú na eshope napísané čo je skladom čo nie, keď som volala trikrát na infolinku zakaždým mi povedali, že čakali na iný tovar. som zvedavá či mi vôbec balíček dorazí a keď nie či mi vrátia peniaze?!!

Tovar, ktorý bol označený že je skladom, objednaný pred 2 týždňami ešte stále nedorazil. Žiadne proaktívne upozornenie o meškaní zásielky. Informácie poskytnuté helpdeskom či automatickými notifikáciami nepresné až zavádzajúce.

Dlhá čakacia doba na dodanie tovaru

Tovar stale neprisiel

• Jednoducho mi objednávku neposlali,ani sa neunuvali ma informovat ! Neodporúčam!

• Nedodržanie dodacej lehoty.

Obchod má v názve knihy teda by mali byť hlavným artiklom no čuduj sa svete po mojej otázke prečo mi mnou objednanú a okamžite zaplatenú objednávku ešte neodoslali, mi bolo stroho oznámené, že čakajú na knihu podotýkam označenú zeleno svietiacim nápisom SKLADOM ,že je sice skladom ale u dodávateľa čo považujem za nehoráznosť .

• Obrovsky vyber tovaru
    • Vyhodne ceny
    • Doprava trva neuveritelne dlho. Vsetky terminy aj po urgencii neplatia. Nie je mozne, aby trvalo dorucovanie tovaru v ramci Slovenska dva tyzdne

• Objednal som si to pred týždňom v piatok a neprišlo mi to doteraz lebo kuriér mi nenapísal ani sms že mi to doruči ani nič a nebol som doma.