Objednavka sa neda trackovat. 9 dni uplynulo bez zminky kde jsou objednane polozky

Pred 9 dňami som objednal semená skladom a tovar ešte nedošiel, po dvoch telefonátoch som sa dozvedel, že sú veľmi vyťažený a majú denne 3000 objednávok.

• slušná cena
    • Nekalá obchodná praktika - pri menšej pozornosti zaplatíte 0,99€ za ochranu doručenia zásielky. Odpovedajúci check - box je totiž od predajcu označený.
    • Rozpadajúci sa obal. Píšu že používajú použité kartóny. Mali by použiť lepiacu pásku.

• dlhé dodanie , žiadna komunikácia

Tovar objednaný 24.4.24 a vopred vyplatený mi ešte do dnešného dňa nebol doručený.To bol môj posledný nákup v tomto eshope.

Nemam absolutne ziadnu informaciu o mojej zasielke.

Neskutočne neuveriteľne dlhá dodacia doba. A to mi tovar ešte neprišiel po 9 dňoch!!!

Nemám žiadne informácie o mojom tovare.

• Nedostal som objednaný tovar!!!!!

Viac k tomu neviem napísať. Nedá sa.

• V ten istý deň som objednávala aj tovar, ktorý V YRÁBALI na mieru na východe - už dávno dorazil, len z MegaKnihy nedorazili nič!!!

• ... tovar nemam uz 14 dni

Knihy som objednavala pred tyzdnom, zatial mi vsak neprisli a nemam ani informaciu v akom stave je moja objednavka. Na infolinku som sa nedovolala.

• Nedodržia termín doručenia

Neodporúčam

Objednávku som zaplatila ihneď kartou a doteraz ani do 11 dní som tovar neobdržala, hoci bol skladom. Nik ma neupozornil na dlhšiu dodaciu lehotu a či s ňou súhlasím. Zároveň mi nik doteraz neodpovedal na email o urgentné zaslanie tovaru z objednávky. Sklamanie..

moja prva,ale aj posledna objednavka v tomto obchode,po mojej urgencii kde sa nachadza moj balicek,mi traja zamestnanci odpovedali,ale kazdy s inou verziou,tak som objednavku zrusila

Bol mi doručený tovar inej farby.

Balík prišel poškoďenimi vecami

Tovar nevedeli dodat v slubenim termine.

• Už dva týždne čakám na doručenie zásielky.!!! Píšem in a nik mi neodpovedá!!! Asi som prišla o 30€

• Dodacia doba

Po týždni od objednávky mi prišiel dotazník o spokojnosti a mám hodnotiť objednané knihy.Pritom som doteraz zásielku nedostal.objednal som u nich pretože ich údajne majú skladom.Ak je tovar skladom, prečo ho po týždni nemám?Je to heférové jednanie