• Už dva týždne čakám na doručenie zásielky.!!! Píšem in a nik mi neodpovedá!!! Asi som prišla o 30€

• Dodacia doba

Po týždni od objednávky mi prišiel dotazník o spokojnosti a mám hodnotiť objednané knihy.Pritom som doteraz zásielku nedostal.objednal som u nich pretože ich údajne majú skladom.Ak je tovar skladom, prečo ho po týždni nemám?Je to heférové jednanie

I napriek uisteniu zo strany pracovníkov, že tovar bude dodaný do istého termínu, tovar v tomto termíne dodaný nebol. Keďže publikácie boli určené ako dary do zahraničia, bol to výrazný problém.
    Táto situácia nastala opakovane, preto neodporúčam nákup v tomto e-shope.

• nemam zatial co hodnotit, tovar mi nebol stale doruceny

Miska prišla zlomená…

• komunikacia
    • doba dodania

8-mi pracovny den od objednania - vratane, stale " Čeká na vyřízení". Pisal som na technicku podporu (zistit priblizny datum odovzdania) aby som vedel ci mam objednavku zrusit kedze ju potrebujem cim skôr odpoved prisla v kratkom case no uplne zbytocne. V odpovedi bolo len info ktore som si vedel precitat aj sam. Bolo by dobre aby obchod ponukol vzhladom na dlhsi cas dorucenia rozdelit objednavku, alebo aspon dal informaciu resp. mal ochotu zistit stav objednavky, priblizny datum dorucenia. Pri dalsom nakupe sa obratim na iny e-shop.

• Pred týždňom som zaplatila za tovar a stále mi neprišiel ani potvrdzujúci email, ani žiaden kontakt z ich strany

Veľmi dlhé čakanie...

• Podľa Vašej ponuky som očakávala knihu s textom a nie súbor kresieb.
    • Reklamujem a posielam naspäť.
    • dlhá doba dodania tovaru

čakacia doba na tovar /viac ako týždeň/ je v dnešnej dobe príliš dlhá

• Bolo pisanie riekanky a prišlo to v češtine

• Informujú ako jediný obchod že tituly majú ale nakoniec ich nemajú a ani nenapíšu že dodanie bude meškať

Tovar po vyše týždni nedodaný, info o meškaní nikde, info o prijatí platby tiež nikde a keď sa informujem telefonicky kde je problém, ani náznak osprvedlnenia, len suché informovanie že doskladňujú aj napriek tomu že na stránke je stále info pri tituloch že expedícia do 1-2 dní. Už som tu nakupovala ale takáto skúsenosť ma prekvapila, lebo je to zhoršenie.

• Tieto 5l nadoby sú na prenášanie niečoho tekutého ale nedajú sa tak uzavrieť aby z nej nevytekalo!!každej jednej nádoby preteká!!Takže na nič som investovala

bol mi doručený iný produkt, než som objednala...iná farebnosť a iná veľkosť

• Obchod vám neodpisuje. Čakám už 6 dní a nedostal som ešte ani jednu odpoved v akom stave je moja objednávka.

Nemoznost odpoctu DPH, na prezentovanej cene to nebolo vidiet.

• Strašne dlho čakam na dodanie

Dlhá doba dodania. Mária

• Množstvo tovaru
    • Ceny
    • Komunikácia
    • Dĺžka dodania

Zlú skúsenosť s obchodom som mal už vlani, ale kôli cene a tovaru ktorý skoro nikde inde nemali, som to riskol. Asi som spravil zase chybu, tovar po týždni stále nemám a komunikacia žiadna.