Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Takto nekomunikatívny internetový obchod som ešte nezažil! Neodpovedajú, nevysvetlia, mailom som viackrát žiadal o informáciu k mojej objednávke keďže som im popisoval, že tovar urgentne potrebujem, ironicky mi bolo po dvoch dňoch márnej snahy o mailovú odpoveď, po treťom pokuse sa dovolať vysvetlené aby som ohľadom mojej objednávky sa neinformoval prostredníctvom viacerých mailov, pretože im to zahlcuje systém. Namiesto odpovede prečo mi aspoň jednou vetou neodpovedajú mi povedali toto, telefonicky sa spojiť je taktiež o šťastí. Celkovo je moja skúsenosť s týmto obchodom zlá a viackrát tu už nekúpim.

  • Ani sa neobťažujú oznámiť , že tovar nemajú a až po telefonickom dotaze k objednávke oznámia, že tovar bude o týždeň a potom ho pošlú.
    Nedoručujem obchod.

  • Dôrazne neodporúčam !!!!!! Objednávku mali odoslať do 2 dní a dnes po 7 dňoch nemám nič,ani objednávku ani peniaze. Na emaily neodpovedajú...

  • Neodporúčam obchod. Knižky sú síce lacnejšie ako v iných kníhkupectvách ale obchod si počíta iné poplatky. Knižky prišli veľmi zle zabalené a obe poškodené.

  • Dna 10.09.2025 som si objednal a zaplatil tovar do niekoľkých minút som to zrušil nakoľko som zistil že obchod má ďalšie poplatky ako napr balné o čom som dopredu informovaný nebol následne som požiadal o vrátenie zaplatenej sumy no dodnes 21.09.2025 mi nič nevrátili akurát mi prišlo potvrdenie že bolo to vrátene čomu môžem alebo nemuším veriť žiadne oficiálne potvrdenie ohľadom prevodu faktom je že dodnes mi nikto peniaze nevrátil neodporúčam obchod.

  • Neodporúčam tento e-shop! Dodanie vôbec nezodpovedá informáciám na stránke. Po skoro mesiaci od objednania stále nemám balík. Po telefonáte som očakávala rýchlu spätnú väzbu, no nikto sa mi neozval. Veľké sklamanie.

  • Dobrý deň kedy sa prosím vás konečne zobudíte už a začnete odosielať objednávky načas. Iné firmy vedia dodať do troch dní a vy po týždni ani ťuk. Neschopnosť nie je hendikep!!!

  • Absolútna spokojnosť, perfektná komunikácia.

    Prehľadný e-shop, najlepšie ceny exkluzívnych kníh. Čakala som na obj. 2 týždne čo je pochopiteľné, keďže predpokladám, že nemajú veci skladom. Keď som sa pýtala na stav objednávky, do hodiny prišla vždy odpoveď o pohybe objednávky.

    Balné bolo v košíku zreteľne napísané a nijak mi nevadilo.

    Mám cez e-ehop realizovaných viacero objednávok a vždy perfiš.

    Ďakujem

  • Stránka zavádza, opis kníh nesedí, formát nesedí. Objednal som knihu pre 2-ročnú dcéru, dostal som knihu s lupou! Zákaznícka podpora ma vypla. Absolútne neodporúčam.

  • Miesto objednávky prišla prázdna obálka.Po reklamácii stále píšu,že poslali na reklamačné oddelenie,tri krát som urgoval stále tá istá odpoveď vyzerá to na podvod.

  • Za mňa super,obrovský výber,aj pre náročnejších,najlepšie ceny a rýchla a najlacnejšia doprava cez SP.. ďakujeme

  • V obchode MegaKnihy.sk nakupujem už druhýkrát, som veľmi spokojná so zaujímavými cenami kníh a s rýchlym dodaním, určite budem kupovať aj nabudúce a odporúčať ďalej. Privítala by som širšiu ponuku kníh, zvlášť hodnotnú klasiku a náučnú literatúru. Ďakujem.

  • Som sklamana, i ked bol tovar skladom, do prepravy bol odoslany az po 5 dnoch od vytvorenia objednavky.

  • Mega knihy.SK odporúčam. Dobrá komunikácia aj cena a tiež rýchle a lacné dodanie.

  • na "Mega knihy" nakupujem pravidelne, je to môj obľúbený obchod, dobré ceny, rýchle dodanie, dobrá komunikácia, všetko OK, určite ODPORÚČAM :)

  • V obchode som nakúpila už viac krát. Majú super ceny a čokoľvek treba tak komunikujú veľmi príjemne a rýchlo. Nie ako iné obchody, ktoré fungujú na princípe "ani obraz ani zvuk". Ja som s nimi vždy spokojná. :)

  • na "Mega knihy" nakupujem pravidelne, je to môj obľúbený obchod, dobré ceny, rýchle dodanie, dobrá komunikácia, všetko OK, určite ODPORÚČAM :)

  • S obchodom som spokojny. Objednaval som uz viac krat a vzdy vsetko prislo. Dodacie doby beriem s rezervou, ale vzdy vsetko prislo +/- v slubenom termine. Rozumne postovne, dobre zabalene. Urcite este nakupim.

  • Pri objednávke som urobila chybu v zadávaní počtu kusov tovaru. Poprosila som mailom o opravu. Zakrátko prišla mailová odpoveď, že je to opravené a posielajú mi to presne tak, ako potrebujem. Knihy prišli veľmi rýchlo, perfektne zabalené, nepoškodené.
    Fantastický obchod a fantastickí ľudia- nakupovať v tomto obchode vrelo odporúčam.

  • Pri objednávke som urobila chybu v zadávaní počtu kusov tovaru. Poprosila som mailom o opravu. Zakrátko prišla mailová odpoveď, že je to opravené a posielajú mi to presne tak, ako potrebujem. Knihy prišli veľmi rýchlo, perfektne zabalené, nepoškodené.
    Fantastický obchod a fantastickí ľudia- nakupovať v tomto obchode vrelo odporúčam.