rýchlosť dodania

• rýchle dodanie a tovar na sklade

• Nadštandardná komunikácia a ochota. Chlapci boli super. Objednávala som stavebné náradie. Mnou požadované náradie nemali na sklade. Zavolali mi a spýtali, na čo to konkrétne potrebujem. Nakoniec som zistila, že mi stačí nižšia rada náradia, ktorú mali na sklade a omnoho lacnejšia. Na druhý deň som náradie mala doručené.
    • Naozaj dobre poradili. Veľmi pekne ďakujem. Takto si predstavujem predajcov. Ešte raz srdečná vďaka .

• Rýchlosť a spoľahlivosť.

Som spokojný

• nevýhody nepoznám

• Dobry vyber obuvy
    • 10 dni na doručenie sa mi zda pridlho

Som spokojny

• Velmi vstřícné a slušné jednání. Při výměně zboží, jenž je jen na objednávku nečekají až přijde výrobek k výměně od zákazníka, ale rovnou objednávají jiný. Což jsem ještě nezažil a velmi to zkracuje dodací lhůtu.
    • Jen by mohly napsat vzdy, když balík odesílají.

• +

• Rýchle odoslanie tovaru.Tovar doručený na tretí deň od objednania. Maximálna spokojnosť.

Dlhé čakanie

• predavany tovar vyzera kvalitne. Eshop je kvalitny a prehladny
    • dlha doba dodania tovaru

• TOP!!!

• Jednajú so zákazníkmi rýchlo a komunikacia v priprade informácie podávajú rýchlo.

Určite odporúčam každému kto kupuje kvalitne safety shoes od puma.

Jediný problém je s cenami pre veľkoobchod. Na faktúre mám iné ceny ako po prihlásení do účtu.