• Komunikácia obchodu so zákazníkom je úplne nulová, na e-maily neodpovedajú, tovar prišiel poškodený a zabalený tak, že z neho trčal objednaný tovar, maximálna nespokojnosť a hlavne prístup obchodu k zákazníkovi

Prístup obchodu k zákazníkovi je taký, že na e-maily neodpovedajú a keď pošlú balík tak je poškodený a trčí z neho objednaný tovar. veľké sklamanie. Obchod ktorý je propagovaný na FB stránke a ešte neviem, kde má nehorázny prístup k zákazníkom

• Už 2 o objednávky som zrušil, lebo písali,že tovar je skladom a ani po mesiaci mi tovar nebol doručený.

• Rýchlosť
    • Komunikácia
    • Výber tovaru

• Kvalitne znacky

Odporucam

• Poradenstvo

Siroky sortiment : majú aj takí tovar co inde som nenasiel.

rýchle dodanie, komunikácia

Tovar som si objednal nikto ma nekontaktoval až som musel ja volat tovar mal doraziť o týždeň a nikto doteraz nič ..
    Takto sa starajú o klienta

• Nožnice na plech ostré
    • Kvalitný tovar
    • Dobre zabalené
    • Kuriér čo doručoval bol milý

Odporúčam...

Už týždeň čakám na tovar a nič

• Rychle jednanie
  • uz 7 dni cakam na tovar

• Pracovné topánky Puma si už v živote nekúpim,to ako keby ste mali zabetónované nohy,tak tažké topánky do roboty som ešte nemal. Nikdy viac

• ceny na stránke nezodpovedajú reálne fakturovaným (rozumej tovar v košíku nespočíta správne podľa predstáv predajcu) a obchodník mi doteraz nepotvrdil zrušenie objednávky

• na eshope mali tovar skladom, po objednani sa mi ozvali na treti deň, že nemaju tie farby ponukli mi alternativu, potvrdil som ze teda možu poslať inú farbu, ale tovar odoslali až na ďalší deň.
    • objednané v utorok, doručené v pondelok

• Super obchod, rýchle dodanie tovaru

• Rýchle podanie kurierovi,kvalita tovaru

• Vcasne dodanie napriek tomu ze produkt nebol skladom

Aj s MONGOLSKA príde skorej.