• Komunikácia obchodu so zákazníkom je úplne nulová, na e-maily neodpovedajú, tovar prišiel poškodený a zabalený tak, že z neho trčal objednaný tovar, maximálna nespokojnosť a hlavne prístup obchodu k zákazníkovi

Prístup obchodu k zákazníkovi je taký, že na e-maily neodpovedajú a keď pošlú balík tak je poškodený a trčí z neho objednaný tovar. veľké sklamanie. Obchod ktorý je propagovaný na FB stránke a ešte neviem, kde má nehorázny prístup k zákazníkom

• Už 2 o objednávky som zrušil, lebo písali,že tovar je skladom a ani po mesiaci mi tovar nebol doručený.

Tovar som si objednal nikto ma nekontaktoval až som musel ja volat tovar mal doraziť o týždeň a nikto doteraz nič ..
    Takto sa starajú o klienta

Už týždeň čakám na tovar a nič

• uz 7 dni cakam na tovar

• Pracovné topánky Puma si už v živote nekúpim,to ako keby ste mali zabetónované nohy,tak tažké topánky do roboty som ešte nemal. Nikdy viac

• ceny na stránke nezodpovedajú reálne fakturovaným (rozumej tovar v košíku nespočíta správne podľa predstáv predajcu) a obchodník mi doteraz nepotvrdil zrušenie objednávky

• na eshope mali tovar skladom, po objednani sa mi ozvali na treti deň, že nemaju tie farby ponukli mi alternativu, potvrdil som ze teda možu poslať inú farbu, ale tovar odoslali až na ďalší deň.
    • objednané v utorok, doručené v pondelok

Aj s MONGOLSKA príde skorej.

• dlha dodacia doba potrebujem to rychlo riešiť

Tovar ktory som si objednal nemaju na sklade, takze zapatil som zas s tym ze dodaju mi ho do 2 tyzdnov, to uz mohli dat link odkial nakupuje Marcus.sk a mohol som priamo odtial objednat, mozno by to bolo aj lacnejsie

• Zakúpil som si tovar, ktorý bol skladom a ešte mali pri objednávke na výber kuriéra, ktorý to dovezie do 24hod a prešlo 10 dní a nič

• na stránkach nie je uvedené, že tovar je len na objednávku

• Tovar nie je doručený.

• Na eshope svieti,že tovar je skladom, no vskutočnosti skladom neni. Čakám druhý týždeň.

• pocas troch tyzdnou mi nebola objednavka dorucena a ani len sprava co sa deje s objednanym tovarom

• Les Enfants Terribles
    • customer service

vid email komunikacia

Až po zaplatení mi prišiel mail ze budem čakať minimálne 2 týždne za tovarom, toto sa nerobí

18.11. som odoslala objednavku a teprva 26.11 bola obuv, ktoru som si objednala, poslana z nemecka, dnes je 29.11. a moja objednavka stale nic....

• Neurčitý termín dodania objednávky. Čakám 2týždne a ešte tovar nemám