pneu dorazili, spokojnosť

• *Rýchle dodanie.
    • dobrá kvalita
    • fér cena
    • lacná pošta

Prvý raz som tu nakupoval a všetko v pohode bez žiadnych ťažkostí.

• Pneumatiky DOT 2021
    • Veľmi ochotný dopravca
    • Dodacia doba
    • Dlhá doba potvrdenia o prijatí platby

Dobrý deň, nakupoval som prvý krát. Čo by som vytkol je to, že človek nakupuje s vedomím, že tovar je na sklade, ale zrejme nieje. Preto treba čakať na dodávateľa. To je jedno z mínus. Keď som tovar objednal, čakal som že do týždňa mi bude doručený. Nebol, bolo to cca 24 dní. Taktiež potvrdenie o zaplatení tovaru mi prišlo až po asi 12 dňoch, čo je dnes veľmi dlhá doba.
    Ale.....keď som písal mail do obchodu, na druhý deň mi odpísali, že sa objednávka vybavuje. Zrejme aj sezóna....neviem.
    Dôležité je, že tovar bol doručený.

• pohoda,bez stresu

keď vieš čo chceš niet čo riešiť.

• dodacia lehota

Pneumatiky mi prišli cca 2 týždne od objednávky. Je to rovnaký obchod ako pneuzone.sk, nový si založili pravdepodobne kvôli zlým recenziám. Majú super ceny, ale reálne tie gumy nie sú na sklade. Obchod môžem odporučiť ak chcete ušetriť a neponáhľa vám to. Odporúčam neplatiť dopredu, keby vám došla trpezlivosť a chcete zrušiť objednávku.

• ceny
    • nove pneu - DOT 21
    • žiadna komunikácia, snažil som sa po objednávke 2x dovolať, 1x písať mail ale žiadna odpoveď

S nákupom som spokojný, pneu dorazili cca do týždňa, sú nové, rovné

Trvalo 9 pracovných dní kým to prišlo, e-mail s nejakým infom medzi tým by potešil.inak spokojný.

• Hlavnou výhodou sú skvelé ceny. A to kladiem dôraz na slovo skvelé.
    • Jediná nevýhoda s ktorou som sa stretol je, že som si musel tovar prehliadnuť v iných obchodoch, nakoľko neni vyfotený priamo na ich stránke. Inak opis a informácie o produkte sedia. Kontroloval som DOT a sedelo s uvedeným stavom na stránke.

Obchod je super, skvelé ceny, už som ho odporučil aj svojim známym. Všetko prebieha štandardne a bez problémov. Skutočne veľká spokojnosť. Jediná chybička krásy sú tie absentujúce fotky tovaru, ale pri tej cene rád oželiem. Len tak ďalej. Ďakujem

• Dobra cena tovaru.Skoda ze za kazdy kus treba zvlast platit kurierovy .Ale vsetko islo bez problemov.Dakujem

• -skvely sortiment
    • -cena
    • -rychlost dodania
    • -gumy prišli vyrobené 2021 a jednotilivo ,žiadne balenie sťahovacími silnymi paskami čo gumy deformuju na rafikoch
    • -žiadne

• dobrá cena, príjemné jednanie
    • chýba mi fotografické znázornenie výrobku, v súčasnosti je to v e schopoch už bežná vec

• rzchle a korektne jednanie

Som spokojný.

• DOT 2021
    • Výborná a rýchla komunikácia a odpoveď

Ako jediný obchod z 10 opýtaných obchodov vedeli dodať letné pneumatiky rok 2021...objednávane v 3mesiaci 2021...

• Porovnal som ceny pneumatík s viacerymi stránkami a boli najlacnejší.
    • Na objednávke som mal pneumatiky s rokom vyroby 2020, ale dňa 4.3. 2021 mi boli doručené pneu s rokom výroby 03/2021. Čiže maximálna spokojnosť.

Určite doporučujem, a nabudúce keď budem kupovať pneumatiky, tak Mam Pneu bude určite prvý i-obchod, ktorý navštívim.

• Nízka cena produktu
    • Mierne omeškanie objednávky