Objednal som si 4ks pneu a zabil 6 dní čakaní , na tel mi bolo povedané že prídu dnes v utorok akurát idem volať že nech pošlú číslo na kuriéra a tam že stránka je zrušená! Lol pekný ofajč!

Objednávku zrušili peniaze nevrátili, asi musím obratit na SOI.

Po 3 dňoch napísali že pneu nemajú pri tom bolo napíše e skladom niekoľko kusov.

Vraj dodávateľ nedodal objednaný tovar.

Čakám na vrátenie peňazí. Hoci pneumatiky nie sú schopný dodať, kvôli zrušenej spolupráci s dodávateľom, stále ich maju v ponuke.

Katastrofa.
    Objedanala som si pneu, ktore mali mat podla info na webe na sklade a export mal byt do 24h. Po 3 dnoch som si volala sama, vtedy som zistila, ze pneu nemaju na sklade, cakaju tovar.
    Pani mi slubila, ze mi zavola.
    Nezavolala.
    Poslali mi len mail, ze risia moju objednavku.
    Cele zle - uz nikdy viac.

• Po vyše týždni čakania mi sám zrušil objednávku bez toho aby nejakým spôsobom dal.info že nemáme tovar ... maximálna nespokojnosť z mojej strany voči predávajúcemu

• Predavajuci uvadza ze maju pneumatiky na sklade a vobec to nieje pravda. Do dnesneho dna ich ani neodoslali

• dlhá doba dodania

Tovar dorazil za 1 mesiac

• dlhá doba dodania

Dodacia doba uvedená obchodom 4 dni. Skutočnosť : objednané 15.3.21, dodané 14.4.2021

• Neodporucam tento eshop, na stranke maju zavadzajuce info typu 100ks skladom a po tyzdni ked im zavolate, ze preco este neprisli ze ste ani len nedostali od kuriera mail ani od nich ze na com to stoji tak su na vas este neprijemny ze naco volate a povedia vam ze ich nemaju na sklade ale idu im z vyrobi cez dodavatela a priznaju ze to maju na stranke zle uvedene, takze by sa mali k veci postavit seriozne ak chcu mat viac zakaznikov a pozityvne recenzie tak si stranku daju dohromady a nebudu tam uvadzat info ktore neni realne a nebudu este nadavat zakaznikovy ze naco im vola, takto biznis fungovat nebude, obiednal som od nich 2 sady pneu kvoli cene ale ten pristup nestoji za to.., prvu sadu som obiednal pred tromi tyzdnami a stale neprisla ani jedna obiednavka..

• uz mesiac objednane, ale nic nedorucene

• Zavádzanie zákazníka (SKLADOM = v skutočnosti skladom nemame)
    • Neseriozny eshop

Pneumatiky objednanie pred 18 dnami a kedze na nete bolo uvedene ze ich maju skladom tak som pre urychlenie nakupu dal - vyzdvihnutie u predajcu nakoľko sa tam viem zastavit kedykolvek. Tento eshop MAMPNEU (a taktiez ich druhy eshop PNEUZONE) nedoporucam nakolko som stratil skoro 3 tyzden cakanim na pneu ktore vobec nemaju ale všade uvádzajú SKLADOM. Este stale nemam od nich ziadne info o dostupnosti tovaru, takze som zrusil objednavku.

• klamlive info o dostupnosti tovaru
    • klamlive info o dodani 3-4 dni

objednavku na moju ziadost som dal zrusit po tyzdni a pol mi neboli schopny dodat pneu, ani ma informovat o zmene dodacej doby a kedy budu dodane. Je to strata casu, neobjednavat!

• Dodanie v nedohladne

Objednavka spravena 6.3,dnes 29.3 stale nic. Keby obchod napisal pravdu, ze tovar len na ibjednavku a dodanie napr. 3tyzdne az mesiac, tak je to ok. Ale majitel obchodu zavadza, oni nemaju sancu do 4dni dodat tovar, pretoze oni ho na sklade nemaju(hoci pisu ze ano), oni pneu objednaju zo zahranicia. Ked napisete mail, kedy pride objednavka, odpisu "tento tyzden", ked tam zavolate, pani ma nacvicenu stale rovnaku odpoved "je nam luto, tovar meska, ak chcete, mozte si objednavku zrusit". Dnesnym dnom som stratila trpezlivost a objednavku som zrusila. Tento obchod nikdy!

Dňa 15.03.2021 som objednal predmetný tovar a riadne ho zaplatil + doprava (16 EUR). Dnes je 26.03.2021 a žiadny tovar ešte neprišiel, ale prišiel mi dotazník, aby som ohodnotil nákup. Tak ho hodnotím. Chápem v akej situácii sa v súčasnosti nachádzame, ale ja som zástanca toho, že vždy ponúkam len to, čoho dodanie skutočne viem garantovať.

• Doručenie v nedohľadne

• Pisu 4az5dni dorucenie a uz preslo11dni zatial neprislo
  • Miesto štyroch dní, tovar nedorazil ani po 10. dňoch.

Po 14 dňoch od objednávky pneumatiky stále nedoručili.