pneu dorazili, spokojnosť

Objednal som si 4ks pneu a zabil 6 dní čakaní , na tel mi bolo povedané že prídu dnes v utorok akurát idem volať že nech pošlú číslo na kuriéra a tam že stránka je zrušená! Lol pekný ofajč!

• Rýchle vybavenie objednávky

• Výborná

Objednávku zrušili peniaze nevrátili, asi musím obratit na SOI.

• Nedvihaju telefon, velmi slaba kominikacia

Pisali pred tyzdnom, ze nedodaju pneu a vracaju peniaze. Stale nic...... Nikdy, nikomu neodporucam.

• *Rýchle dodanie.
    • dobrá kvalita
    • fér cena
    • lacná pošta

Po 3 dňoch napísali že pneu nemajú pri tom bolo napíše e skladom niekoľko kusov.

Vraj dodávateľ nedodal objednaný tovar.

Čakám na vrátenie peňazí. Hoci pneumatiky nie sú schopný dodať, kvôli zrušenej spolupráci s dodávateľom, stále ich maju v ponuke.

Prvý raz som tu nakupoval a všetko v pohode bez žiadnych ťažkostí.

Katastrofa.
    Objedanala som si pneu, ktore mali mat podla info na webe na sklade a export mal byt do 24h. Po 3 dnoch som si volala sama, vtedy som zistila, ze pneu nemaju na sklade, cakaju tovar.
    Pani mi slubila, ze mi zavola.
    Nezavolala.
    Poslali mi len mail, ze risia moju objednavku.
    Cele zle - uz nikdy viac.

• Po vyše týždni čakania mi sám zrušil objednávku bez toho aby nejakým spôsobom dal.info že nemáme tovar ... maximálna nespokojnosť z mojej strany voči predávajúcemu

• Predavajuci uvadza ze maju pneumatiky na sklade a vobec to nieje pravda. Do dnesneho dna ich ani neodoslali

• dlhá doba dodania

Tovar dorazil za 1 mesiac

• dlhá doba dodania

Dodacia doba uvedená obchodom 4 dni. Skutočnosť : objednané 15.3.21, dodané 14.4.2021

• Ziadne pneumatiky skladom - ako tvrdia v e-shope !
    • Dodacia doba urcite NIE 4-5 dni, to skor 12 - ∞ dni
    • Nedvihaju telefon, kontakt len mailom.
    • Na vydajnom mieste - studenej plechovej bude je obsluha pani, ktora sa v pneumatikach neorientuje ani podla vyrobcu, nie to este podla rozmerov. Pneumatiky som jej pomahal hladat asi 15 minut.
    • Napriek urgencii mailom po 10 dnoch od objednavky, sme cakali dalsich 11dni a pneumatiky stale nedodali. 3 tyzdne cakania.

NESERIÓZNE, ZAVÁDZAJÚCE, NEODBORNÉ !!!

• Pneumatiky DOT 2021
    • Veľmi ochotný dopravca
    • Dodacia doba
    • Dlhá doba potvrdenia o prijatí platby

Dobrý deň, nakupoval som prvý krát. Čo by som vytkol je to, že človek nakupuje s vedomím, že tovar je na sklade, ale zrejme nieje. Preto treba čakať na dodávateľa. To je jedno z mínus. Keď som tovar objednal, čakal som že do týždňa mi bude doručený. Nebol, bolo to cca 24 dní. Taktiež potvrdenie o zaplatení tovaru mi prišlo až po asi 12 dňoch, čo je dnes veľmi dlhá doba.
    Ale.....keď som písal mail do obchodu, na druhý deň mi odpísali, že sa objednávka vybavuje. Zrejme aj sezóna....neviem.
    Dôležité je, že tovar bol doručený.

• Neodporucam tento eshop, na stranke maju zavadzajuce info typu 100ks skladom a po tyzdni ked im zavolate, ze preco este neprisli ze ste ani len nedostali od kuriera mail ani od nich ze na com to stoji tak su na vas este neprijemny ze naco volate a povedia vam ze ich nemaju na sklade ale idu im z vyrobi cez dodavatela a priznaju ze to maju na stranke zle uvedene, takze by sa mali k veci postavit seriozne ak chcu mat viac zakaznikov a pozityvne recenzie tak si stranku daju dohromady a nebudu tam uvadzat info ktore neni realne a nebudu este nadavat zakaznikovy ze naco im vola, takto biznis fungovat nebude, obiednal som od nich 2 sady pneu kvoli cene ale ten pristup nestoji za to.., prvu sadu som obiednal pred tromi tyzdnami a stale neprisla ani jedna obiednavka..

• uz mesiac objednane, ale nic nedorucene